завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад 1.. 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31..52  Вперед
 

Долю символів тоталітаризму вирішуватиме спеціальна комісія

Долю символів тоталітаризму вирішуватиме спеціальна комісіяРозпорядженням голови облдержадміністрації створено обласну комісію з питань ліквідації символів тоталітаризму та повернення історичних назв у регіоні як постійно діючий колегіальний дорадчий орган при голові облдержадміністрації. До її складу увійшли представники органів влади, широке коло представників громадськості на науковців.
Детальніше

На кладовищі, біля Запоріжжя, поховали 56 тіл бійців

На кладовищі, біля Запоріжжя, поховали 56 тіл бійцівНа Кушугумському кладовищі, біля Запоріжжя, поховали 56 тіл бійців, які загинули в АТО. 54 з них - невпізнані.
Детальніше

Вчера в Запорожье избили двоих солдат из 55-ой бригады

В Запорожье вчера, двадцать восьмого сентября, 2-е военнослужащий получили «на орехи» от пьяных х***ганов.
Детальніше

Запорожского сепаратиста самообороновцы засунули в мусорный ящик (видео)

Запорожского сепаратиста самообороновцы засунули в мусорный ящик (видео)Вчера, девятнадцатого сентября, в Запорожье Самооборона встретила Верховного атамана Войска запорожского Александр Панченко в областной государственной администрации, после чего участники акции облили казака зеленкой и отправили в мусорный бак.
Детальніше

В Запорожье в четверг будет учебная тревога

В Запорожье в четверг будет учебная тревогаВ четверг одиннадцатого сентября в регионе пройдут учения. На площади Фестивальной организуют смотр техники запорожских спасателей.
Помимо этого, в учебных заведениях и на предприятиях пройдут занятия по гражданской защите, где жителям области расскажут как действовать в случае чрезвычайной
Детальніше

Валерій Баранов розповів, як Запорізька область готуватиметься до війни (відео)

Валерій Баранов розповів, як Запорізька область готуватиметься до війни (відео)Запоріжжя готується до початку можливих воєнних дій на території області. Яким чином планують захищати регіон від терористів, розповів голова Запорізької облдержадміністрації Валерія Баранов після обговорення ситуації з керівниками Дніпропетровщини та засідання Ради Оборони області.
Детальніше

На блокпосту в Запорожской области майор застрелил солдата

На блокпосту в Запорожской области майор застрелил солдатаНа территории Запорожской области майор Воруженных сил Украины застрелил солдата. Убийство произошло пятого августа около десяти часов вечера на автомобильной дороге Бердянск – Токмак.
Детальніше

СБУ задержала в Запорожье подручного террориста "Беса"

СБУ задержала в Запорожье подручного террориста "Беса"Сотрудники СБУ на минувшей неделе задержали в Запорожье 20-летнего боевика "ДНР", действовавшего под руководством подполковника ГРУ России Игоря Безлера ("Беса").
Детальніше

Сьогодні вночі у Бердянську обстріляли СБУ (відео)

Сьогодні вночі у Бердянську обстріляли СБУ (відео)28 липня, близько опівночі, городяни почули звуки, схожі на вибухи. За попередніми даними, по будівлі СБУ в Бердянську було здійснено 2 постріли з РПГ. На місці події фахівці виявили гільзи від цієї зброї: одну використану і одну цілу.
Детальніше

В каждом районе Запорожской области будет формироваться Отряд самообороны

В каждом районе Запорожской области будет формироваться Отряд самообороныВ каждом районе и городе области создадут Роту охраны, которая непосредственно будет выполнять задания по несению службы на блокпостах, вести борьбу с диверсионный-разведывательными группами противника, и еще охранять военную и гражданскую инфраструктуру.
Детальніше
 
Назад 1.. 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31..52  Вперед