завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..75  Вперед
 

Зведення Прес-центру штабу АТО за 10 грудня 2017 року

Зведення Прес-центру штабу АТО за 10 грудня 2017 рокуЗагалом, за минулу добу, зафіксовано 35 порушень режиму припинення вогню з боку окупантів. Внаслідок ворожих обстрілів четверо українських військовослужбовців зазнали легких поранень, ще один отримав бойову травму.
Детальніше

Зведення Прес-центру штабу АТО за 9 грудня 2017 року

Зведення Прес-центру штабу АТО за 9 грудня 2017 рокуЗагалом, за минулу добу, зафіксовано 39 порушень режиму припинення вогню з боку окупантів. У випадках, коли обстріли противника становили безпосередню загрозу життю і здоров’ю наших воїнів, підрозділи Збройних Сил України відповідали противнику вогнем із гранатометів, кулеметів та стрілецької зброї. Внаслідок ворожих обстрілів жоден український захисник не постраждав.
Детальніше

Зведення Прес-центру штабу АТО за 8 грудня 2017 року

Зведення Прес-центру штабу АТО за 8 грудня 2017 рокуЗагалом, за минулу добу, зафіксовано 28 порушень режиму припинення вогню з боку окупантів. У випадках, коли ворожі обстріли становили безпосередню загрозу життю і здоров’ю наших воїнів, підрозділи сил АТО відповідали противнику шквальним вогнем із гранатометів, кулеметів і стрілецької зброї. На жаль, не обійшлося без втрат з нашого боку. Внаслідок ворожих обстрілів загинуло чотири військовослужбовці Збройних Сил України, одного поранено, ще один отримав бойову травму.
Детальніше

Зведення Прес-центру штабу АТО за 6 грудня 2017 року

Зведення Прес-центру штабу АТО за 6 грудня 2017 рокуЗагалом, за минулу добу, зафіксовано 27 порушень режиму припинення вогню з боку окупантів. У більш ніж половині випадків українські військові придушували вогневу активність ворога. Унаслідок обстрілів жоден український захисник не постраждав.
Детальніше

Зведення Прес-центру штабу АТО за 5 грудня 2017 року

Зведення Прес-центру штабу АТО за 5 грудня 2017 рокуЗагалом, за минулу добу, зафіксовано 24 порушення режиму припинення вогню з боку окупантів. У разі потреби українські військові давали агресору адекватну відповідь. Унаслідок ворожих обстрілів жоден український захисник не постраждав.

Попри те, що російсько-терористичні війська продовжують
Детальніше

Зведення Прес-центру штабу АТО за 3 грудня 2017 року

Зведення Прес-центру штабу АТО за 3 грудня 2017 рокуЗагалом, за минулу добу, зафіксовано 38 порушень режиму припинення вогню з боку окупантів. Трохи більше ніж у половині випадків наші військові придушували вогневу активність ворога зі зброї не забороненої Мінськими домовленостями. Унаслідок ворожих обстрілів трьох військовослужбовців поранено, один отримав бойову травму і, на жаль, Україна втратила одного захисника.
Детальніше

Зведення Прес-центру штабу АТО за 01.12.2017 року

Зведення Прес-центру штабу АТО за 01.12.2017 рокуЗагалом, за минулу добу, по усій лінії зіткнення зафіксовано 26 порушень режиму припинення вогню з боку окупантів. У більш ніж половині випадків українські військовослужбовці придушували вогневу активність ворога із гранатометів та стрілецької зброї. У результаті ворожих обстрілів один наш військовий отримав поранення.
Детальніше

Зведення Прес-центру штабу АТО за 30.11.2017 року

Зведення Прес-центру штабу АТО за 30.11.2017 рокуЗагалом, за минулу добу, по усій лінії зіткнення зафіксовано 25 порушень режиму припинення вогню з боку окупантів. У більш ніж половині випадків українські військовослужбовці придушували вогневу активність ворога із гранатометів та стрілецької зброї. У результаті ворожих обстрілів один наш військовий отримав поранення.
Детальніше

Зведення Прес-центру штабу АТО за 29.11.2017 року

Зведення Прес-центру штабу АТО за 29.11.2017 рокуЗагалом, за минулу добу, по усій лінії зіткнення зафіксовано 18 порушень режиму припинення вогню з боку окупантів. У результаті ворожих обстрілів жоден наш захисник не постраждав.
Детальніше

Мінськ: сторони погодилися на обмін полонених

Мінськ: сторони погодилися на обмін полоненихТристороння контактна група за участі "представників ОРДЛО" підтвердила готовність сторін провести обмін полонених на основі затверджених списків та якнайшвидше узгодити процедуру і дату обміну.
Як повідомила прес-секретар представника Києва в ТКГ, другого президента України Леоніда Кучми Дарка
Детальніше
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..75  Вперед