завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2  Вперед
 

Запорізькі волонтери доставили в Гуляйполе «розумну благодійність»

Запорізькі волонтери доставили в Гуляйполе «розумну благодійність»Минулої п`ятниці в спорткомплексі Гуляйполя пройшов матч між запорізькими футболістами з команди «Суспільна взаємопоміч» і вихованцями місцевої школи-інтернату для дітей з особливими освітніми потребами. Ініціатором матчу виступили запорізькі волонтери з громадської організації «Суспільна взаємопоміч»
Детальніше

Маленькій дівчинці потрібна допомога!

Маленькій дівчинці потрібна допомога!ВСІМ НЕБАЙДУЖИМ!
Маленькій дівчинці потрібна допомога!
Козачок Дар`я Євгенівна 2010 року народження.
Діагноз: Помірна розумова відсталість з аутистично подібною поведінкою. Стійка соціальна дезадаптація.
Дитина потребує відновлюваного лікування та реабілітації!
Детальніше

Прошу Вас допомогти Олі

Прошу Вас допомогти Олі
Детальніше

Родини загиблих та інваліди-учасники АТО отримуватимуть кошти на придбання житла

Родини загиблих та інваліди-учасники АТО отримуватимуть кошти на придбання житлаУрядом затверджено механізм цільової грошової компенсації для придбання житла сім′ями загиблих учасників антитерористичної операції та інвалідами І—ІІ групи з числа учасників АТО.
Пояснення щодо змін у цій програмі надає Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації. Так, якщо раніше житло таким родинам вибирали і купували місцеві органи влади за рахунок субвенції з державного бюджету, то тепер вони будуть мати можливість самостійно обирати прийнятне для себе житло та купувати його за кошти грошової компенсації, наданої Урядом.
Детальніше

Благодійний марафон для ветеранів АТО набирає обертів

Благодійний марафон для ветеранів АТО набирає обертівОбласний благодійній марафон до Дня захисника України та Дня Збройних сил України крокує Запорізьким краєм. За дорученням голови облдержадміністрації Костянтина Бриля у містах та районах тривають організаційно-методичні зустрічі, присвячені підготовці до цієї важливої події.
Зокрема, начальник управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації Олександр Зубченко побував на зібраннях у Василівському, Кам’янсько-Дніпровському районах та м. Енергодар, де наголосив, що влада надає технічне сприяння в проведенні акції. Безпосередньо взаємодіяти з потенційними благодійниками мають самі демобілізовані бійці.
Детальніше

Допоможіть врятувати 3-річного Калашника Макарчика.

Допоможіть врятувати 3-річного Калашника Макарчика.Дитина зараз в дуже тяжкому стані, в комі. Потрібні кошти на підтримку його організму. Він знаходиться на лікуванні в Запорізькій обласній дитячій лікарні. Я прошу всіх небайдужих людей допомогти йому,адже навіть ваша гривня може врятувати дитині життя!
Номер карти Ощад банку 4790820005958605
Детальніше

Боєць-десантник 25-ї аеромобільної бригади Віктор Легкодух потребує фінансової допомоги.

Боєць-десантник 25-ї аеромобільної бригади Віктор Легкодух потребує фінансової допомоги.Осколок міни пробив бронежилет військового та пошкодив йому хребет. Щоб повернути хлопця до нормального життя, потрібна недешева реабілітація, на яку в родини бійця просто немає коштів.
Детальніше

Допоможемо україномовній школі у м. Красногорівка!

Допоможемо україномовній школі у м. Красногорівка!До Запорізької обласної державної адміністрації надійшло звернення від військово-цивільної адміністрації, учнів, батьків та вчителів Красногорівської ЗОШ № З Донецької області щодо допомоги у відбудові приміщення, яке було зруйноване під час бойових дій на сході України.
Детальніше

Вчитель Пологівського колегіуму № 1 потребує допомоги!

Вчитель Пологівського колегіуму № 1 потребує допомоги!Педагогічний колектив Пологівського колегіуму № 1 звертається до всіх небайдужих з проханням зібрати кошти на лікування Мащенко Людмили Володимирівни, вчителя української мови та літератури.
На цей час Людмила Володимирівна потребує невідкладної допомоги. Після перенесеної операції в Запорізькій
Детальніше

Допоможіть вилікувати дочку!

Допоможіть вилікувати дочку!На днях прийшло повідомлення від мами Віри, яка страждаеє від тяжкої хвороби, на лікування не вистачає коштів, тому вона звертається до добрих людей, допоможіть будь ласка, кожна копійка допоможе врятувати здоров′я ії дитини.
Детальніше
 
 1 2  Вперед