завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Вперед
 

Юрій Буца: "Інвестиції краще ідуть в регіони, де розвинена інфраструктура"

Юрій Буца: "Інвестиції краще ідуть в регіони, де розвинена інфраструктура"Базовий рівень нестабільності в економіці пройшли, є економічне зростання. В даний момент головне - залучити інвестиції в Україну. Як внутрішні, так і зовнішні. Про це розповів заступник міністра фінансів Юрій Буца.
Детальніше

Українцям, які мають двомісячну заборгованість по оплаті житлово-комунальних послуг, не будуть призначати житлову субсидію на наступний період.

Українцям, які мають двомісячну заборгованість по оплаті житлово-комунальних послуг, не будуть призначати житлову субсидію на наступний період.З 1 травня українцям, які мають двомісячну заборгованість по оплаті житлово-комунальних послуг, не будуть призначати житлову субсидію на наступний період.
Відповідну постанову прийняв Кабінет міністрів України, повідомляє прес-служба КМУ.
У разі отримання інформації про прострочену
Детальніше

В Україні відсьогодні підвищується прожитковий мінімум

В Україні відсьогодні підвищується прожитковий мінімум
Сьогодні, 1 травня 2017 року, до 1684 грн підвищується прожитковий мінімум для працездатних осіб. Це передбачено в бюджеті на 2017 рік.
"Встановити в 2017 році прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня 2017 року - 1544 гривні, з 1 травня - 1624 гривні,
Детальніше

НКРЕКП скасувала скандальну абонплату за газ

НКРЕКП скасувала скандальну абонплату за газНаціональна комісія, яка регулює сферу енергетики і комунальних послуг скасувала рішення про введення абонентської плати за газ.
Про це заявив голова НКРЕКП Дмитро Вовк на засіданні комісії сьогодні, 10 квітня.

Рішення про введення тарифів на транспортування і розподіл природного
Детальніше

УКРГАЗБАНК почав надавати кредити на встановлення «домашніх» сонячних електростанцій під 0,01% річних

УКРГАЗБАНК почав надавати кредити на встановлення «домашніх» сонячних електростанцій під 0,01% річнихУКРГАЗБАНК запровадив кредитну програму «ЕКО-енергія», яка передбачає фінансування фізичних осіб на купівлю і встановлення «під ключ» сонячних електростанцій, сонячних колекторів та теплових насосів для домогосподарств.
Завдяки домовленостям з компаніями-партнерами, які займаються виробництвом
Детальніше

Розенко назвав пенсійний вік принциповою позицією

Розенко назвав пенсійний вік принциповою позицієюВіце-прем`єр-міністр Павло Розенко повідомив, що на даний момент уряд України зняло з порядку денного можливість підвищення пенсійного віку.
В ефірі каналу "Еспресо" Розенко заявив, що це питання закрите і в дискусіях з Міжнародним валютним фондом: українська влада не розглядає таку можливість
Детальніше

Газ для населення в Україні може подорожчати на 40 відсотків

Газ для населення в Україні може подорожчати на 40 відсотківЦiни нa прирoдний гaз для нacелення з 1 квiтня 2017 рoку мoжуть зрocти нa 40% у випaдку, якщo не будуть прoдoвженi пoклaденi нa НAК «Нaфтoгaз Укрaїни» cпецiaльнi зoбoв`язaння з прoдaжу гaзу для нacелення нa пiльгoвих умoвaх.
Прo це пoвiдoмив гoлoвний кoмерцiйний директoр кoрпoрaцiї Юрiй Вiтренкo
Детальніше

Споживання газу Україною за рік зменшилось на 4%

Споживання газу Україною за рік зменшилось на 4%Споживання газу Україною за рік зменшилось на 4%, транзит газу до ЄС збільшився на 23%. Про це повідомляє прес-служба ПАТ "Укртрансгаз", передає УНН.
"Споживання газу Україною зменшилось на 4%, видобуток зріс на 1,5%", - йдеться у повідомленні.
Згідно з наведеними компанією даними,
Детальніше

З 1 січня 2017 року запроваджується нова форма декларації про доходи

З 1 січня 2017 року запроваджується нова форма декларації про доходиЗ 1 січня 2017 року запроваджується нова форма декларації про майновий стан і доходи для фізичних осіб-підприємців. Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України.
Згідно з повідомленням, нова форма декларації вводиться на виконання наказу Міністерства фінансів від 15 вересня
Детальніше

В Україні «лопнув» ще один банк

В Україні «лопнув» ще один банкВ ході брифінгу заступник голови Національного банку Катерина Рожкова повідомила, що правління регулятора вирішило визнати неплатоспроможним «Артем-Банк», про це пише ряд ділових видань країни.
«94% вкладників «Артем-Банку» отримають компенсації за вкладами в межах 200 000 гривень. Нацбанк
Детальніше
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Вперед