завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9  Вперед
 

Акція «Подаруй бібліотеці книгу»

Акція «Подаруй бібліотеці книгу»Протягом 2017 року в бібліотеці для дітей проводилася акція «Подаруй бібліотеці книгу», метою якої є поповнення бібліотечного фонду.
Небайдужі гуляйпільці не залишилися осторонь цієї благородної справи і допомогли нашому закладу. Нам дарували твори класиків та сучасних авторів, літературу для
Детальніше

«Афганістан - то біль і смуток, чиєсь обірване життя»

«Афганістан - то біль і смуток, чиєсь обірване життя»Протягом тижня на абонементі Гуляйпільської центральної бібліотеки ім.В.Діденка діяла тематична виставка «Афганістан - то біль і смуток, чиєсь обірване життя», приурочена до 29-ї річниці виведення військ з Афганістану.
Відвідувачі виставки пройнялися подіями тих років і гордістю за своїх
Детальніше

Свято Валентина в дитячій бібліотеці

Свято Валентина в дитячій бібліотеціВ бібліотеці для дітей організовано конкурсно-розважальну програму «Найсердечніші вітання у Всесвітній день кохання» до Дня святого Валентина. До бібліотеки завітали учні 7-А класу ЗОШ №1 (класний керівник Н.М.Григорова).
Бібліотекарі Ольга Старокоженко та Ірина Войцеховська розповіли цікаві
Детальніше

19 грудня, в день Святого Миколая, відбулося чергове засідання клубу за інтересами «Надвечір’я» (фото)

19  грудня, в день Святого Миколая, відбулося чергове засідання клубу за інтересами «Надвечір’я» (фото)Вже зовсім скоро запалають, заіскряться вогниками новорічні свята. Разом із ними у кожну оселю завітає затишок, тепло, рідні та друзі і, звичайно ж, диво.
19 грудня, в день Святого Миколая, в читальному залі Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім. В.Діденка відбулося чергове засідання
Детальніше

Гравікон «Подорож океаном рідної мови» (фото)

Гравікон «Подорож  океаном  рідної  мови» (фото)До Дня української писемності та мови в читальному залі Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім.В.Діденка проведено гравікон (гра, вікторина, конкурс) «Подорож океаном рідної мови» для учнів ДНЗ «Чубарівський Центр ПТО».
Учні, разом зі своїми викладачами Н.М.Остапчук,
Детальніше

Провели вуличну акцію «Маєш вільну хвилину – завітай до бібліотеки»

Провели  вуличну акцію «Маєш вільну хвилину – завітай до бібліотеки»З давніх-давен скарбницею духовного багатства, що поєднує минуле, сучасне і майбутнє — є книга. Книга здатна змінити життя, бути кращим другом і наставником. Тож вислів французького філософа Д. Дідро: «Людина перестає мислити, коли перестає читати» — актуальний у всі часи. Ці пам’ятки людської думки
Детальніше

Куди б мене дорога не вела, думки мої із рідною землею

Куди б мене дорога не вела, думки мої із рідною землею«Куди б мене дорога не вела, думки мої із рідною землею» - під такою назвою пройшла зустріч учнів ДНЗ «Чубарівський Центр ПТО» з гуляйпільським письменником-краєзнавцем Іваном Кириловичем Кушніренком. Захід приурочений до Дня міста.
Молодь разом з викладачами Остапчук Н.М., Тимошенко О.Г.,
Детальніше

Люби і знай свій рідний край - квітуче Гуляйполе! (фото)

Люби і знай свій рідний край - квітуче Гуляйполе! (фото)«Люби і знай свій рідний край - квітуче Гуляйполе!» - так називався молодіжний квест, який підготували і провели до Дня міста працівники Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім.В.Діденка.
У квесті взяли участь учні ЗОШ№1 та колегіуму «Лідер».
Проходячи за сценарієм квесту
Детальніше

Інтерактивний урок "Знайти своє покликання - це джерело щастя"

Інтерактивний урок "Знайти своє покликання - це джерело щастя"В рамках роботи проекту "Проф і Старт", 11 травня в Гуляйпільській центральній районній бібліотеці ім.В.Діденка пройшов інтерактивний урок "Знайти своє покликання - це джерело щастя"( за участю спеціаліста Гуляйпільського центру зайнятості Прохоренко Л.В.). На зустріч були запрошені учні 10 класу ЗОШ
Детальніше

Організовано історичний екскурс "Перший український полк імені Богдана Хмельницького"

Організовано історичний екскурс "Перший український полк імені Богдана Хмельницького"10 травня, в рамках роботи Інтернет центру, для користувачів Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім.В.Діденка організовано історичний екскурс "Перший український полк імені Богдана Хмельницького"(до 100-річчя формування першої української військової частини ).
Детальніше
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9  Вперед