завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..41  Вперед
 

У колегіумі буде обладнаний сучасний тренінговий кабінет!

У колегіумі буде обладнаний сучасний тренінговий кабінет!Кабінет з основ здоров`я незабаром значно зміниться! Це стало можливим після того, як наш навчальний заклад за результатами перевірки роботи тренерів різних проектів представниками Німецького товариства GIZ потрапив у число 20 кабінетів області для повного обладнання сучасного тренінгового кабінету.
Це
Детальніше

Робоча нарада з питань організації та проведення третього обласного благодійного марафону до Дня Збройних Сил України

Робоча нарада з питань організації та проведення третього обласного благодійного марафону до Дня Збройних Сил України14 листопада 2017 року в залі засідань райдержадміністрації відбулася робоча нарада з питань організації та проведення третього обласного благодійного марафону до Дня Збройних Сил України. У нараді взяли участь перший заступник голови Л.С. Гришаєва, заступник голови О.В. Турченко, керуюча справами виконавчого
Детальніше

У Гуляйполі вшанували пам′ять Нестора Махно (відео)

У Гуляйполі вшанували пам′ять Нестора Махно (відео)
8 листопада, за доброю традицією в центрі міста Гуляйполе учасники Запорізького козацького патріотичного руху опору, отамани, старійшина, учасники «Міжнародного союзу козаків» Запорізька Січ, учасники АТО провели урочисті збори на честь 129-ї річниці від дня народження одного з видатних керівників
Детальніше

Співробітники Гуляйпільського відділення поліції затримали грабіжника, який при затриманні чинив опір

Співробітники Гуляйпільського відділення поліції затримали грабіжника, який при затриманні чинив опірСпівробітники Гуляйпільського відділення поліції оперативно виїхали на виклик про спрацювання сигналізації в приміщенні місцевої аптеки. При затриманні зловмисник, який заволодів грошима, чинив опір, але був затриманий правоохоронцями.
8 листопада близько третьої години ночі до Гуляйпільського
Детальніше

ПІДСУМКИ 10-го обласного фестивалю народного мистецтва «Вольниця» (м. Гуляйполе, 3-4 листопада 2017 року)

ПІДСУМКИ 10-го обласного фестивалю народного мистецтва «Вольниця» (м. Гуляйполе, 3-4 листопада 2017 року)До Гуляйполя з’їхалися з усіх куточків області гості та учасники Х обласного фестивалю народного мистецтва «Вольниця». Традиційний фестиваль народного мистецтва «Вольниця» відбувся у рамках відзначення 129-ї річниці з дня народження ватажка повстанського руху на Півдні України Нестора Махна.
Цього
Детальніше

ЮВІЛЕЙНА «ВОЛЬНИЦЯ-2017»

ЮВІЛЕЙНА «ВОЛЬНИЦЯ-2017»3-4 листопада 2017 року в місті Гуляйполе пройшов 10-й обласний фестиваль народного мистецтва «ВОЛЬНИЦЯ», присвячений 129-й річниці від дня народження ватажка повстанського руху на Півдні України Нестора Махна.
Чарівна красою, унікальна своєю історичною минувшиною, екзотична розмаїттям культурно-побутових
Детальніше

День працівників соціальної сфери

День працівників соціальної сфери03 листопада 2017 в приміщенні районної ради відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня працівників соціальної сфери. Присутніх привітали та вручили грамоти перший заступник голови РДА Людмила Гришаєва, голова Гуляйпільської ОТГ Сергій Ярмак та керуюча справами виконавчого апарату районної ради Лариса
Детальніше

Презентація брошури В.Чопа, І.Лимана «Місцями пам’яті повстанських перемог у Запорізькому краї: «Азовська операція Нестора Махна»

Презентація брошури В.Чопа, І.Лимана «Місцями пам’яті повстанських перемог у Запорізькому краї: «Азовська операція Нестора Махна»03 листопада 2017 в краєзнавчому музеї відбулася презентація брошури В.Чопа, І.Лимана «Місцями пам’яті повстанських перемог у Запорізькому краї: «Азовська операція Нестора Махна».
У презинтації взяли участь заступник голови РДА Олександр Турченко, заступник директора Департаменту – начальник
Детальніше

В Успенівській ЗОШ відкрили нову котельню

В Успенівській ЗОШ відкрили нову котельню
Відкриття нової котельні в Успенівській ЗОШ перетворилося на справжнє свято, куди приїхало чимало гостей, серед яких очільники району та, звісно, спонсори, без яких це дійство могло б і не відбутися. Справа в тому, що не одну зиму вчителям та учням доводилося мерзнути в необігрітих приміщеннях.
Детальніше

Робоча нарада з питань організації та проведення обласного фестивалю народного мистецтва "ВОЛЬНИЦЯ"

Робоча нарада з питань організації та проведення обласного фестивалю народного мистецтва "ВОЛЬНИЦЯ"23 жовтня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Л.С.Гришаєва провела робочу нараду з питань організації та проведення 10-го ювілейного обласного фестивалю народного мистецтва "ВОЛЬНИЦЯ" в Гуляйпільському районі. У нараді взяли участь голова міської ОТГ С.О. Ярмак, заступник голови райдержадміністрації
Детальніше
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..41  Вперед