завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..19  Вперед
 

«Живе бібліотека на селі»

«Живе бібліотека на селі»До рубрики «Живе бібліотека на селі»
Свято масляної святкуємо-радість всім даруємо
Масляна-одне із найдавніших слов’янських свят, яким проводжають зиму та зустрічають весну.
Традиційною стравою на Масляну є млинці , як символ тепла , сонця , перемоги весни над зимою.
Таке
Детальніше

Виставка дитячих робіт "Для дому, для сім′ї - власними руками"

Виставка дитячих робіт "Для дому, для сім′ї - власними руками"У рамках предметного тижня трудового начання "Чарівні пальчики- умілі руки", який проходив у колегіумі з 05 по 09 лютого, кожен колегіант, батьки та гості навчального закладу мали змогу отримати велике задоволення від перегляду виставки дитячих робіт "Для дому, для сім′ї - власними руками".
Дівчатка
Детальніше

Семінар для безробітних громадян

Семінар для безробітних громадян
З метою запобігання та профілактики захворювання ВІЛ СНІДу 9 лютого 2018 року в приміщенні Гуляйпільського районного центру зайнятості пройшов семінар для безробітних громадян за участю представників Гуляйпільської районної організації Товариства Червоного Хреста України.
На заході
Детальніше

Чергове засідання ради РМК

Чергове засідання ради РМК30 січня 2018 року о 9.30 у Гуляйпільському колегіумі "Лідер" (каб. 31) відбулося чергове засідання науково-методичної ради РМК, на якій були присутні заступники директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО та керівники ЗДО.
Детальніше

Педагоги обговорили питання поліпшення взаємин між учнями та вчителями

Педагоги обговорили питання поліпшення взаємин між учнями та вчителямиТема чергової педагогічної ради, яка відбулася 31 січня, «Педагогіка співпраці: актуальні питання взаємин між учителями та учнями, шляхи їх спрямування на людиноцентристські позиції».
Продовжується реформування національної системи освіти – упровадження проектів Нової української школи.
Важливим
Детальніше

Cемінар з правової та психологічної підтримки для опікунів та прийомних батьків

Cемінар з правової та психологічної підтримки для опікунів та прийомних батьків26 січня 2018 року на базі Гуляйпільського ЦССМ відбувся семінар з правової та психологічної підтримки для опікунів та прийомних батьків, а також окремо проведений лекторій для дітей, що знаходяться під опікою, які старше 12 років. Організаторами даного заходу є Благодійний фонд «Щаслива дитина».
Детальніше

Тематичний захід «УНР проголошується незалежною вільною суверенною державою українського народу»

Тематичний захід «УНР проголошується незалежною вільною суверенною державою українського народу»
22 січня 2018 року в Гуляйпільському краєзнавчому музеї відбувся тематичний захід «Українська Народна Республіка проголошується незалежною вільною суверенною державою українського народу», присвячений 100-й річниці від дня прийняття IV Універсалу Української Центральної Ради.
В рамках
Детальніше

Вітаємо переможців обласного конкурсу ялиновмх прикрас "Моя новорічна мрія"!

Вітаємо переможців обласного конкурсу ялиновмх прикрас "Моя новорічна мрія"!У рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» з метою популяризації народних традицій святкування новорічно-різдвяних свят, формування практичних умінь і навичок по виготовленню ялинкових прикрас, які символізують та відображують
Детальніше

Сьогодні весь український народ відзначає День Соборності України

Сьогодні весь український народ відзначає День Соборності України
Проголошення Акта Злуки на Софійській площі у Києві
"Перше, що я вважаю пережитим і віджитим, се наша орієнтація на Московщину, на Росію, накидувана нам довго й уперто силоміць і кінець кінцем присвоєна собі значною частиною українського громадянства. Вона була підірвана російською революцією,
Детальніше

Тренінгові заняття

Тренінгові заняття18 січня у рамках проекту «Мобілізація громад» наставником Плетінь Наталією Євгеніївною були проведені тренінгові заняття для учнів 11 класу «Міжкультурний діалог» та для учнів 9 класу «Активне слухання», метою яких було розвивати в школярів навики спілкування в команді, навчити слухати й чути один одного.
Детальніше
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..19  Вперед