завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..15  Вперед
 

Tonis змінює назву на «Прямий». Нацрада затвердила зміни

Tonis змінює назву на «Прямий». Нацрада затвердила зміниІнформаційний телеканал, який запускається на базі телеканалу Tonis, буде мати назву «Прямий». Про це стало відомо під час презентації каналу в Національній раді з питань телебачення і радіомовлення 20 липня.
Детальніше

Сьогодні в Україні відзначають державне свято - День Конституції

Сьогодні в Україні відзначають державне свято - День Конституції21 рік тому народні депутати працювали усю ніч, загалом безперервно 23 години. Згодом ці події отримали назву "конституційна ніч".
Найбільше суперечок викликали статті про державні символи України, про державну українську мову, про право приватної власності. Після тривалих і драматичних дискусій
Детальніше

Як оформити ID-паспорт – інструкція і ціна

Як оформити ID-паспорт – інструкція і цінаЗ 1 листопада 2016 року всіх українців почали переводити на ID-паспорти – карти з електронним чіпом. Факти ICTV розібралися, де та як оформляти новий документ.

Хто може отримати ID-паспорт?
Внутрішній паспорт видаватимуть усім громадянам, які досягли 14-річного віку. Всі,
Детальніше

БИТВА НАЦІЙ 2017 УКРАЇНА - РОСІЯ 21х21 (фінал)

БИТВА НАЦІЙ 2017 УКРАЇНА - РОСІЯ 21х21 (фінал)УКРАЇНЦІ ВЗЯЛИ ЗОЛОТО!
НА МІЖНАРОДНОМ ЧЕМПІОНАТІ З ІСБ "БИТВА НАЦІЙ" 2017
В 3 РАУНДИ ФІНАЛУ: УКРАЇНА - РОСІЯ З РАХУНКОМ 2:1.
У НАЙПРЕСТИЖНІШІЙ НОМІНАЦІЇ: 21х21.
Детальніше

Турчинов. Ракетні пуски за допомогою мобільного командного пункту

Турчинов. Ракетні пуски за допомогою мобільного командного пунктуО. Турчинов провів тестування мобільного командного пункту, керуючи черговим випробувальними ракетними пусками зі свого робочого місця
Головний ситуаційний центр України отримав у своє розпорядження мобільний командний пункт, що дозволяє керувати спецопераціями будь-якої складності з будь-якої
Детальніше

Національний банк України ввів у обіг пам’ятну монету “До 100-річчя подій Української революціїї 1917 – 1921 років”

Національний банк України ввів у обіг пам’ятну монету “До 100-річчя подій Української революціїї 1917 – 1921 років”Національний банк України сьогодні, 22 березня 2017 року, ввів у обіг пам’ятну монету “До 100-річчя подій Української революціїї 1917 – 1921 років”.
Ця пам`ятна монета продовжує серію “Відродження української державності” та присвячена буремним подіям на початку 20-го сторіччя, що ознаменували
Детальніше

В.Кривохатько направив депутатський запит щодо встановлення обґрунтованих тарифів на оплату житлово-комунальних послуг та нарахування субсидій, які враховують майновий стан споживачів.

В.Кривохатько направив депутатський запит щодо встановлення обґрунтованих тарифів на оплату житлово-комунальних послуг та нарахування субсидій, які враховують майновий стан споживачів.21.02.17 В.Кривохатько направив депутатський запит щодо встановлення обґрунтованих тарифів на оплату житлово-комунальних послуг та нарахування субсидій, які враховують майновий стан споживачів.

gylyajpole.city
Детальніше

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

21 лютого - Міжнародний день рідної мови
МіжнароМЃдний день ріМЃдної моМЃви — день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999 року в Парижі.
Оскільки
Детальніше

Блокувальники готуються до штурму

Блокувальники готуються до штурмуНа редуті "Запоріжжя" неподалік Бахмуту зв`їжджаються правоохоронці. З Костянтинівки виїхали 50 спецпризначенців на двох автобусах. За словами активістів, ризик штурму залишається надзвичайно високим.
Про це пише Штаб блокади торгівлі з окупантами на своїй сторінці у Facebook.
"Наразі
Детальніше

Сьогодні — 28 річниця виведення військ з Афганістану

Сьогодні — 28 річниця виведення військ з Афганістану28 років тому, 15 лютого 1989 року, остання колона радянських військ була виведена з Афганістану.
Рішення ввести радянські війська до Афганістану ухвалено 12 грудня 1979 року. Офіційна мета введення була — запобігти загрозі іноземного військового втручання.
Військове угруповання, яке
Детальніше
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..15  Вперед