завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2  Вперед
 

Рекорд України: з′єднали кiлька сотень малих вiнкiв в один велетенський

Рекорд України: з′єднали кiлька сотень малих вiнкiв в один велетенський"Загалом довжина вiнка становить 53,7 метра, -- розповiдає Лана Вєтрова, керiвник Нацiонального реєстру рекордiв України. -- Його сплели з 329 маленьких вiночкiв, привезених iз рiзних регiонiв. Елементи для них власноруч виготовляли заздалегiдь дiти та дорослi з усiєї України.
Окремi вiночки
Детальніше

Самая дорогая киевская квартира стоит больше, чем имение Лазаренко в Калифорнии

Самая дорогая киевская квартира стоит больше, чем имение Лазаренко в КалифорнииКто хочет купить квартиру вашей мечты в Киеве? Есть такая, в столице одну элитную квартиру продают по 7 млн долларов. О таком рассказали аналитики портала OLX. По 7 млн долларов предлагают квартиры площадью 660 квадратных метров на улице Ивана Мазепы.
Квартира имеет террасу площадью 110 "квадратов".
Детальніше

В Індонезії 41-річна жінка народила найбільшого в світі немовляти, вага якої склала 8,7 кг

В Індонезії 41-річна жінка народила найбільшого в світі немовляти, вага якої склала 8,7 кгДля Ані Русиддин це була вже третя вагітність. Жінка страждала на цукровий діабет, що не могло не позначитися на перебігу вагітності і розвитку малюка.
Детальніше

Український плавець Андрій Говоров встановив новий рекорд чемпіонатів Європи.

Український плавець Андрій Говоров встановив новий рекорд чемпіонатів Європи.Український плавець Андрій Говоров встановив новий рекорд чемпіонатів Європи.
На континентальній першості з водних видів спорту в Лондоні (Велика Британія) Говоров виграв півфінал на 50 метрів батерфляєм, а його час 22,73 секунди став новим рекордом чемпіонатів Європи, повідомляє Укрінформ.
Примітно, що Говоров поліпшив власне ж досягнення, встановлене на першості континенту-2014 в Берліні (22,87).
Детальніше

У Запоріжжі встановили рекорд: "Запорожець" вмістив 13 людей

У Запоріжжі встановили рекорд: "Запорожець" вмістив 13 людейВ рамках фестивалю "Запорізькі врата 2016" у Запоріжжі встановлювали рекорд на кількість людей, які можуть поміститися в автомобілі "Запорожець". Про це передає 061.
Охочих взяти участь в заході знайшлося багато. Однак ведучий вибрав найхудіших, щоб більше людей влізло в авто. У підсумку за
Детальніше

Тринадцятирічну школярку з суперінтелектом запросили в Оксфорд

Тринадцятирічну школярку з суперінтелектом запросили в ОксфордБританську школярку Ніколь Барр, інтелект якої виявився вищим, ніж у Альберта Ейнштейна, запросили вчитися в Оксфордський університет.
Детальніше

Українець встановив рекорд на велосипеді попри інвалідність (відео)

Українець встановив рекорд на велосипеді попри інвалідність (відео)Він здолав 400 кілометрів на велосипеді, попри біль у ногах. На своєму шляху він навіть приймав знеболювальне.
Детальніше

Рекорды восьмилетнего украинца поразили мир (видео)

Рекорды восьмилетнего украинца поразили мир (видео)Имя восьмилетнего украинца Андрея Косташа стало известно на всю планету. В прошлом году мальчишка смог отжаться от пола 4 тысячи раз за 2,5 часа и установил национальный рекорд! А в начале сентября нынешнего года одаренный спортсмен победил на спортивно-музыкальном фестивале «Free Games». По жиму штанги лежа, он превзошел даже взрослых тяжеловесов.
Детальніше

2747 зубочисток в бороде! (видео)

2747 зубочисток в бороде! (видео)Жители США обожают устанавливать необычные рекорды. Вот например один чудак умудрился вставить в свою бороду 2747 зубочисток, пока они, не начали выпадать.
Детальніше

39-летняя американка имеет бедра окружностью 245 см.

39-летняя американка имеет бедра окружностью 245 см.В знаменитую Книгу Рекордов Гиннеса записан еще один рекорд. Микель Руффиннели, живущая в Соединенных Штатах Америки имеет самую большую окружность бедер - 245 см.
Детальніше
 
 1 2  Вперед