Повідомити
Відміна

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  Вперед

Запорізький спортсмен став чемпіоном Європи з мотокросу

Запорізький спортсмен став чемпіоном Європи з мотокросуЗапорізький спортсмен Володимир Тарасов став абсолютним чемпіоном Європи з мотокросу. Про шлях до перемоги Володимир та його тренери розповіли на прес-конференції, яка відбулася в облдержадміністрації. Так, 8-9 липня 2017 року в Угорщині проводився заключний етап чемпіонату Європи з мотокросу в класі
Детальніше

Запорізькі козаки вибороли третє місце в престижних «Козацьких розвагах»

Запорізькі козаки вибороли третє місце в престижних «Козацьких розвагах»5-7 липня в Чернігові відбувся традиційний фестиваль чоловічої сили "Козацькі Розваги - 2017".
Команди із 13 областей України взяли участь в конкурсах Фестивалю. Команда Запорізької області також взяла участь та зайняла третє місце. В складі команди були спортсмени з с. Михайлівка, Михійлівський
Детальніше

Збірна України завоювала головний трофей на домашньому чемпіонаті Європи зі стрибків у воду

Українська збірна зі стрибків у воду виборола перше місце в командному заліку чемпіонату Європи, який завершився у Києві.
Українська команда випередила головних конкурентів - росіян - на два бали, повідомляє офіційний сайт змагань.
Боротьба за головний трофей чемпіонату
Детальніше

Український боксер Денис Берінчик переміг венесуельця Лоренцо Парра (відео)

Український боксер Денис Берінчик переміг венесуельця Лоренцо Парра (відео)Український боксер Денис Берінчик переміг одноголосним рішенням суддів колишнього чемпіона світу за версією WBA в найлегшій вазі венесуельця Лоренцо Парра.
Детальніше

Гуляйпільска команда виборола 2 місце за Кубок області з баскетболу

Гуляйпільска команда виборола 2 місце за Кубок області з баскетболуВже четвертий рік поспіль управління молоді та спорту Запорізької обласної державної адміністрації та Федерація баскетболу Запорізької області організують захоплюючі змагання - Кубок області з баскетболу. У цьому розіграші на трофей претендували вісім команд.
Переважна більшість матчів турніру
Детальніше

Колегіум "Лідер" - призер змагань з легкої атлетики в залік 72-ої районної спартакіади школярів

Колегіум "Лідер" - призер змагань з легкої атлетики в залік 72-ої районної спартакіади школярів04 травня 2017 року на стадіоні "Сільмаш" пройшли районні змагання з легкої атлетики - королеви спорту - в залік спартакіади школярів, присвяченої 72-ій річниці Великої Перемоги у війні 1939-1945 років.
Колегіум представляла збірна команда у такому складі: юнаки - Кузьменко Владислав (11),
Детальніше

Пологівський боксер виборов бронзу чемпіонату України

Пологівський боксер виборов бронзу чемпіонату УкраїниУ місті Надвірна (Івано-Франківська область) відбувся чемпіонат України з боксу серед юнаків. Блискуче виступила збірна Запорізької області, посівши перше місце за кількістю нагород серед 25 команд!
У скарбничці наших спортсменів п′ять золотих, срібна і три бронзові медалі! Відзначимо, що
Детальніше

В Гуляйполі пройшли обласні змагання з волейболу серед спортсменок шкільного віку.

В Гуляйполі пройшли обласні змагання з волейболу серед спортсменок шкільного віку.В Гуляйполі пройшли обласні змагання з волейболу серед спортсменок шкільного віку під гаслом "Рух заради здоров`я".
Серед учасниць змагань велася запекла боротьба за перемогу, хороша підтримка залу підігрівала команди, а спортсменки і глядачі отримали незабутні емоції від гри.
За підсумками змагань перше місце вибороли гості з м Покровське Дніпропетровської області, друге місце посіли господарі - команда з м Гуляйполе, третіми стали волейболістки з Оріхівського району.
Детальніше

Трійка українських боксерів перемогли всіх своіх суперників

Трійка українських боксерів перемогли всіх своіх суперниківЧемпіон світу за версією WBO в першій важкій вазі українець Олександр Усик (12-0, 10 КО) захистив свій титул в бою з американцем Майклом Хантером-молодшим (12-1, 8 КО), перемігши його одноголосним рішенням суддів.