Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..12  Вперед

На «Славутич Арені» відбувся фінал Кубка з футболу серед громад, перемогли гуляйпільці

На «Славутич Арені» відбувся фінал Кубка з футболу серед громад, перемогли гуляйпільціУ боротьбі за Кубок взяли 16 команд об`єднаних громад Запорізької області. За підсумками матчів у фінал пройшли футболісти з Гуляйпільської і Гірсівскої громад. Їх зустріч відбулася в Запоріжжі на поле «Славутич-Арени». Футболісти з області могли пограти на стадіоні європейського рівня, повідомляє сайт
Детальніше

Українська легкоатлетка Левченко здобула нагороду «Зірка, яка сходить» в Європі

Українська легкоатлетка Левченко здобула нагороду «Зірка, яка сходить» в ЄвропіУкраїнська спортсменка Юлія Левченко стала переможницею у номінації «Зірка, яка сходить» в Європі за підсумками 2017 року.
Про це повідомляє Федерація легкої атлетики України.
Нагороду вона отримала 14 жовтня на церемонії нагородження ЕА GoldenTracks у Вільнюсі.

«Коли
Детальніше

Гуляйпільські пенсійники стали призерами Всеукраїнської спартакіади

Представники Гуляйпільського об’єднананого управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області: Павло Науменко (начальник управління) та Тетяна Марасіна (головний спеціаліст) в складі збірної команди Запорізької області держслужбовців прийняли участь в ХІX Всеукраїнській спартакіаді серед
Детальніше

Бердянський атлет переміг в Америці

Бердянський пауерліфтер (силове триборство) Олександр Титаренко відмінно виступив на Чемпіонаті світу, який проходив в США (м Орландо) на початку вересня.
Він виступав серед спортсменів у віковій категорії до 23-х років і ваговій до 120 кг. В сумі триборства (жим лежачи, станова тяга
Детальніше

Запорізькі спортсмени у складі збірної України змагатимуться на Всеукраїнській літній Універсіаді

Запорізькі спортсмени у складі збірної України змагатимуться на Всеукраїнській літній УніверсіадіЦього року на студентському спортивному форумі, який з 19 по 30 серпня приймає тайванське місто Тайбей (КНР), Україну представлятиме команда у складі 179 юнаків та дівчат, серед яких 10 запорізьких спортсменів.
З напутніми словами до майбутніх учасників Універсіади звернувся Міністр молоді та
Детальніше

Запорізький спортсмен став чемпіоном Європи з мотокросу

Запорізький спортсмен став чемпіоном Європи з мотокросуЗапорізький спортсмен Володимир Тарасов став абсолютним чемпіоном Європи з мотокросу. Про шлях до перемоги Володимир та його тренери розповіли на прес-конференції, яка відбулася в облдержадміністрації. Так, 8-9 липня 2017 року в Угорщині проводився заключний етап чемпіонату Європи з мотокросу в класі
Детальніше

Запорізькі козаки вибороли третє місце в престижних «Козацьких розвагах»

Запорізькі козаки вибороли третє місце в престижних «Козацьких розвагах»5-7 липня в Чернігові відбувся традиційний фестиваль чоловічої сили "Козацькі Розваги - 2017".
Команди із 13 областей України взяли участь в конкурсах Фестивалю. Команда Запорізької області також взяла участь та зайняла третє місце. В складі команди були спортсмени з с. Михайлівка, Михійлівський
Детальніше

Збірна України завоювала головний трофей на домашньому чемпіонаті Європи зі стрибків у воду

Українська збірна зі стрибків у воду виборола перше місце в командному заліку чемпіонату Європи, який завершився у Києві.
Українська команда випередила головних конкурентів - росіян - на два бали, повідомляє офіційний сайт змагань.
Боротьба за головний трофей чемпіонату
Детальніше

Український боксер Денис Берінчик переміг венесуельця Лоренцо Парра (відео)

Український боксер Денис Берінчик переміг венесуельця Лоренцо Парра (відео)Український боксер Денис Берінчик переміг одноголосним рішенням суддів колишнього чемпіона світу за версією WBA в найлегшій вазі венесуельця Лоренцо Парра.
Детальніше

Гуляйпільска команда виборола 2 місце за Кубок області з баскетболу

Гуляйпільска команда виборола 2 місце за Кубок області з баскетболуВже четвертий рік поспіль управління молоді та спорту Запорізької обласної державної адміністрації та Федерація баскетболу Запорізької області організують захоплюючі змагання - Кубок області з баскетболу. У цьому розіграші на трофей претендували вісім команд.