Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Вперед

В Гуляйполі пройшли обласні змагання з волейболу серед спортсменок шкільного віку.

В Гуляйполі пройшли обласні змагання з волейболу серед спортсменок шкільного віку.В Гуляйполі пройшли обласні змагання з волейболу серед спортсменок шкільного віку під гаслом "Рух заради здоров`я".
Серед учасниць змагань велася запекла боротьба за перемогу, хороша підтримка залу підігрівала команди, а спортсменки і глядачі отримали незабутні емоції від гри.
За підсумками змагань перше місце вибороли гості з м Покровське Дніпропетровської області, друге місце посіли господарі - команда з м Гуляйполе, третіми стали волейболістки з Оріхівського району.
Детальніше

Трійка українських боксерів перемогли всіх своіх суперників

Трійка українських боксерів перемогли всіх своіх суперниківЧемпіон світу за версією WBO в першій важкій вазі українець Олександр Усик (12-0, 10 КО) захистив свій титул в бою з американцем Майклом Хантером-молодшим (12-1, 8 КО), перемігши його одноголосним рішенням суддів.
Перші чотири раунди були досить важкими для Олександра - Хантер був активним,
Детальніше

Інформація для батьків та дітей щодо спортивних грутків на территорії Гуляйполя на 30.03.2017Баскетбол та волейбол для юнаків та дівчат:
Заняття на безкоштовній основі проходять в спортивній залі ДЮСШ (вхід позаду КСК), по понеділкам, середам та п’ятницям.
Баскетбол з 16:30 до 18:00
Волейбол з 18:00 до 20:00
Записатись можна звернувшись до директора ДЮСШ: Данілова Наталія
Детальніше

Володимир Кличко хоче провести свій прощальний бій на 70-тисячній арені в Києві

Володимир Кличко хоче провести свій прощальний бій на 70-тисячній арені в КиєвіКолишній чемпіон світу в суперважкій вазі 41-річний українець Володимир Кличко хоче провести свій останній бій у Києві на 70-тисячному стадіоні НСК "Олімпійський".
"Ця арена задовольняє всі вимоги для організації і проведення чемпіонських боїв. НСК" Олімпійський ", на якому відбувся фінал Євро-2012,
Детальніше

Баскетболісти колегіуму - чемпіони району!

Баскетболісти колегіуму - чемпіони району!17 березня 2017 року у ДЮКФП відбулися районні змагання з баскетболу серед юнаків. Вони стали знаковими для збірної колегіуму.
Команда наших баскетболістів у складі Прокопчука Анатолія (11), Меренкова Артема (10А), Каретника Едуарда, Пільчука Євгена (9А), Василевського Богдана, Калини Олександра,
Детальніше

Запорізьких важкоатлетів визнали кращими в Україні

Запорізьких важкоатлетів визнали кращими в УкраїніЗа результатами чемпіонату України серед спортсменів ДЮСШ, СДЮШОР, УОРів та спортивних ліцеїв запоріжці мають командне золото та срібло
Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на федерацію важкої атлетики України.
Чемпіонат України з важкої атлетики серед вихованців ДЮСШ,
Детальніше

Запорізький спортсмен виборов два срібла на міжнародних змаганнях з легкої атлетики

У манежі Білоруського державного університету фізкультури (Мінськ) на міжнародній юніорської матчевій зустрічі з легкої атлетики Білорусь-Азербайджан-Латвія-Литва-Туреччина-Україна-Франція-Естонія збірна України набрала 130 очок і посіла третє місце в командному заліку. Золоті медалі здобули
Детальніше

Запорізькі спортсмени здобули медалі на чемпіонаті України з легкої атлетики

Запорізькі спортсмени здобули медалі на чемпіонаті України з легкої атлетикиСпортсмени Запорізької школи вищої спортивної майтерності привезли медалі чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих і молоді, який відбувся в Сумах. Запорізьку область представляли 19 атлетів, які здобули загалом сім медалей. Про це повідомили в Управління молоді, фізичної культури
Детальніше

Армійський гімнаст Олег Верняєв здобув 7 нагород на міжнародному турнірі

Армійський гімнаст Олег Верняєв здобув 7 нагород на міжнародному турніріОлімпійський чемпіон, представник Центрального спортивного клубу Збройних Сил України працівник ЗС України Олег Верняєв провів перший в цьому році міжнародний старт, де завоював 7 медалей.
Детальніше

Масштабний турнір з вуличного баскетболу відбувся у Запоріжжі

Масштабний турнір з вуличного баскетболу відбувся у ЗапоріжжіУ Запоріжжі в спортивному залі 46-ї гімназії за підтримки ФБУ 3х3 тафедерації баскетболу Запорізької області пройшов відбірковий етап всеукраїнських змагань ZAPORIZHIA WINTER BASKET BATTLE 3x3. У ньому прийняли участь 36 команд з Запоріжжя, Дніпра, Мелітополя, Гуляйполя та Вільнянська. Професіонали та