Повідомити
Відміна

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..13  Вперед

Українець Олександр Абраменко виграв "золото" на Олімпіаді-2018

Українець Олександр Абраменко виграв "золото" на Олімпіаді-2018У Пхьончхані розіграли комплект нагород у фристайлі серед чоловіків (акробатика). Українець Олександр Абраменко отримав 128,51 бали та виграв "золото".
Президент України Петро Порошенко привітав Абраменка у Твіттері: "Україна пишається твоєю перемогою!"
Детальніше

Марта Костюк виграла тенісний турнір на $60 тисяч

Марта Костюк виграла тенісний турнір на $60 тисячУкраїнська тенісистка Марта Костюк стала переможницею турніру ITF Womens Circuit в Австралії з призовим фондом у 60 тис. доларів.
У фіналі змагань 15-річна українка обіграла 25-річнну швейцарку Вікторію Голубич із рахунком 6-4, 6-3.
Із перемогою українську тенісистку у мережі Facebook
Детальніше

Пологівці стали чемпіонами області з футзалу, наша команда виборола третє місце.

Пологівці стали чемпіонами області з футзалу, наша команда виборола третє місце.27 січня у Пологах відбулися фінальні змагання Чемпіонату області по футзалу серед юнаків 2003-2004 р. н. під девізом "Граємо за Україну разом", інформує www.rayonka.com
У змаганнях приймали участь гравці з 21 команди. За результатами відбіркових змагань, до фіналу потрапили 8 команд: "Темп"
Детальніше

Українка Еліна Світоліна стала третьою ракеткою світу

Українка Еліна Світоліна стала третьою ракеткою світуУкраїнка Еліна Світоліна піднялася з четвертого на третє місце рейтингу жіночої тенісної асоціації (WTA), хоча ще на початку січня була шостою.
Рейтинг оновили після завершення Відкритого чемпіонату Австралії.
Детальніше

Український важкоатлет Олександр Усик об′єднав чемпіонські пояси (відео)

Український важкоатлет Олександр Усик об′єднав чемпіонські пояси (відео)Український важкоатлет Олександр Усик, який об′єднав в бою з латвійцем Майрісом Бріедісом чемпіонські пояси WBO і WBC, став другим боксером з України, якому підкорилося подібне досягнення - одночасне володіння щонайменше двома чемпіонськими поясами у своїй вазі.
Серед українських боксерів
Детальніше

Українка виборола золото на чемпіонаті Європи з біатлону

Українка виборола золото на чемпіонаті Європи з біатлонуВ Ріднау (Італія) у рамках чемпіонату Європи з біатлону завершилася жіноча спринтерська гонка на 7,5 кілометрів, в якій українка Ірина Варвинець посіла перше місце. Про це повідомляє повідомляє офіційний сайт змагань.
Зазначається, що спортсменка випередила на 12,5 секунди француженку Анаїс
Детальніше

Результати районної олімпіади з фізичної культури

Результати районної олімпіади з фізичної культуриЗавершилися випробування з фізичної підготовки та майстерності юнаків і дівчат закладів освіти. Перемогу здобули кращі.
Серед переможців є і учні колегіуму:
- Стародумова Орина (10А) - ІІ місце ( 21 бал)
- Василевський Богдан (10Б) - ІІІ місце (28 балів).
Детальну
Детальніше

Колегіанти - чемпіони району з футзалу!

Колегіанти - чемпіони району з футзалу!15 грудня 2017 року у спортивному залі КЗ «ДЮСШ» пройшли фінальні районні змагання з футзалу в залік 73-ї районної спартакіади школярів. У них взяли участь 6 команд: з команди-переможці минулорічного турніру та з команди-переможці цьогорічних зональтних змагань.
Збірна команда юних футболістів колегіуму у напруженій боротьбі вкотре стала чемпіоном району з футзалу - перехідний кубок знову повернувся у наш навчальний заклад!
Детальніше

Колегіум «Лідер» - переможець районного етапу фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт»

Колегіум «Лідер» - переможець районного етапу фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт»17 листопада 2017 року у спортивному залі Гуляйпільської СЗОШ відбувся районний етап фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт», у якому взяли участь 16 команд загальноосвітніх навчальних закладів району.
Детальніше

Перший етап ВЮБЛ у дивізіоні В - наші дівчатка 2005 р.н. вибороли друге мусце

У Запоріжжі відбувся перший етап ВЮБЛ у дивізіоні В серед юнаків та дівчат 2005 і 2006 р.н.. У змаганнях взяли участь 14 команд з Запоріжжя, Мелітополя, Бердянська, Гуляйполя та Дніпрорудного.