завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4 5 6 7 8  Вперед
 

Діти завітали з новорічними та Різдвяними привітаннями до міської ради

Діти завітали з новорічними та Різдвяними привітаннями до міської радиМолодша вокальна група театру пісні "Випадкова зустріч" завітала з новорічними та Різдвяними привітаннями до міської ради.


Детальніше

З піснями, іграми, конкурсами та карнавальними костюмами проходять новорічні ранки.

З піснями, іграми, конкурсами та карнавальними костюмами проходять новорічні ранки.В Центрі дитячої та юнацької творчості розпочався та успішно продовжується цикл новорічних свят, які, як завжди, дарують гуртківцям, батькам, гостям нашого закладу яскраві враження, захопливі розваги, веселий настрій.
Відкрився сезон зимових свят чарівною казкою в День Святого Миколая, 19 грудня. Прикрашена зала, тепла атмосфера, цікава програма і звісно ж подарунки потішили дітлахів напередодні Нового року.
Детальніше

Одна із чотирьох квартир, яка залишалася незаселеною, знайшла свого щасливого власника

Одна із чотирьох квартир, яка залишалася незаселеною, знайшла свого щасливого власникаУ 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету було придбано соціальне житло для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування .
Сьогодні одна із чотирьох квартир, яка залишалася незаселеною, знайшла свого щасливого власника.
В порядку черги нею стала Вальковська
Детальніше

З 1 січня 2019 року вступає в силу Новий Порядок реєстрації безробітних громадян

З 1 січня 2019 року вступає в силу Новий Порядок реєстрації безробітних громадянЗ 1 січня 2019 року вступає в силу Новий Порядок реєстрації безробітних громадян, який внесе суттєві зміни у підході роботи. Постановою Кабінету Міністрів від 19 вересня 2018 року №792 було затверджено «Порядок реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу», у якому передбачається поглиблений індивідуальний супровід безробітних кар’єрним радником.
Детальніше

27.12.2018 року буде відключено водозабезпечення всіх вулиць міста

27.12.2018 року буде відключено водозабезпечення всіх вулиць містаШановні гуляйпільці. У зв’язку із продовженням ремонтних робіт на центральному водогоні 27.12.2018 року буде відключено водозабезпечення всіх вулиць міста (крім мікрорайону «Бочани»).
КП «Комунсервіс» звертається до мешканців міста 26 грудня зробити добовий запас води.
Вибачте за незручності.
Детальніше

Завершено ремонт даху КСК "Сучасник" над бібліотекою (фото)

Завершено ремонт даху КСК "Сучасник" над бібліотекою (фото)Завершено ремонт даху КСК "Сучасник" над бібліотекою. З наступного тижня роботи продовжаться на даху над малим залом.
Детальніше

Соціальні служби району діють

Соціальні служби району діютьЗгідно Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей» на служби у справах дітей райдержадміністрацій покладено здійснення соціального захисту дітей, тобто осіб віком до 18 років.
На даний час на обліку служби перебуває 19 дітей, що опинилися в складних
Детальніше

Адмінштрафи за спалювання листя, гілок та сміття

Адмінштрафи за спалювання листя, гілок та сміттяЗгідно п.10.2.11 Правил благоустрою на території Гуляйпільської міської ради, затверджених рішенням Гуляйпільської міської ради від 20.11.2014 №3, спалювання на території міської ради листя, гілок, відходів виробництва, а також спалювання сміття в контейнерах, урнах та на контейнерних майданчиках, у
Детальніше

Позачергова сесія Гуляйпільської міської ради сьомого скликання

Позачергова сесія Гуляйпільської міської ради сьомого скликання19 липня за участі 19 депутатів відбулася позачергова сесія Гуляйпільської міської ради сьомого скликання. Вів засідання міський голова Ярмак С.О.
Депутатським корпусом на порядку денному було розглянуто 19 проектів-рішень і прийнято відповідні рішення. Зокрема, підтримали внесення змін до рішення
Детальніше

В залі засідань міської ради відбувся семінар з питань реформування первинної медичної допомоги

В залі засідань міської ради відбувся семінар з питань реформування первинної медичної допомоги04 липня в залі засідань міської ради відбувся семінар з питань реформування первинної медичної допомоги. Міська рада, в рамках співпраці з Центром розвитку місцевого самоврядування, запросила експерта з питань впровадження реформи охорони здоров’я в Україні Алісу Макаріхіну.
В семінарі прийняли
Детальніше
 
 1 2 3 4 5 6 7 8  Вперед