завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..13  Вперед
 

Запрошення на мітинг пам′яті Чорнобильскої трагедії

Запрошення на мітинг пам′яті Чорнобильскої трагедії25 квітня, в 14:00 на Центральній площі міста відбудеться мітинг пам′яті Чорнобильскої трагедії "Чорнобиль. Сльоза омиває душу".
Детальніше

Всі на висадку дерев біля річки Гайчур!

Всі на висадку дерев біля річки Гайчур!Ти небайдужий, активний та не лінивий? Ти хочеш допомогти рідному краю? То гайда у суботу садити дерева біля нашої річки Гайчур.
Детальніше

Всі на концерт

Всі на концерт
Детальніше

Завітайте на RAP FEST

Завітайте на RAP FEST
Детальніше

Сотни жителей Запорожья будут дружно читать стихи Тараса Шевченко

Сотни жителей Запорожья будут дружно читать стихи Тараса ШевченкоВ воскресение, девятого марта, в Запорожье под стенами ОГА вновь соберется майдан.
Детальніше

Віддамо шану загиблим у Києві

Віддамо шану загиблим у КиєвіУ неділю, 23.02 о 12.00, на території української православної церкви, колишня СШ №5, відбудеться панахида за загиблими на Майдані Незалежності у Києві у 2014 році.
Гуляйпільське об′єднання "Гуляйпільська громада" звертається до всіх небайдужих гуляйпільців - взяти участь у цій панахиді.
Детальніше

Завтра в Запорожье состоится воскресный Майдан

Завтра в Запорожье состоится воскресный МайданЗавтра, шестнадцатого февраля, в 13.00 на площади Поляка пройдет народное вече в поддержку киевского Майдана. О таком информирует ВО «Свобода».
Детальніше

Мужчины Гуляйполя, 22 февраля в Запорожье пройдет областной конкурс мужской красоты "Мистер Запорожье" , записывайтесь на кастинг!

Мужчины Гуляйполя, 22 февраля в Запорожье пройдет областной конкурс мужской красоты "Мистер Запорожье" , записывайтесь на кастинг!Запорожский областной центр молодежи и Art Centre Talant двадцать второго февраля проведут областной конкурс мужской красоты "Мистер Запорожье".
Детальніше

Запрошення на музичне шоу присвячене Дню всіх закоханих

Запрошення на музичне шоу присвячене Дню всіх закоханихМолодіжне музично-розважальне шоу "На зустріч коханню" відбудеться 14 лютого у великому залі КСК "Сучаник".
Початок: 18:00
Вхід: 10 грн.
Детальніше

Запрошення на урочисті заходи з нагоди 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану

Запрошення на урочисті заходи з нагоди 25-ї річниці виведення радянських військ з АфганістануУ четверг, 13 лютого запрошуємо на урочисті заходи з нагоди 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав.
Панихида за загиблими та померлими ветеранами відбудеться о 12:30 біля пям′ятника воїнам-інтернаціоналістам,
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..13  Вперед