завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..12  Вперед
 

Запрошуємо взяти участь у квесті "Начитаним бути модно" (оновлено)

Запрошуємо взяти участь у квесті "Начитаним бути модно" (оновлено)
Детальніше

Ілюстрована виставка - реклама "Літо в банці"

Ілюстрована виставка - реклама "Літо в банці"Улюблене багатьма літо нарешті прийшло до нас! Готуй сани влітку, говорить прислів’я. Пора подумати про те, як запастися вітамінами про запас.У наш час, звичайно, полиці магазинів і взимку ломляться від достатку свіжих овочів і фруктів, не кажучи про асортимент консервованої продукції. І тим не менш, є чудові рецепти заготовок, які не так складно приготувати самому, тим більше якщо урожай огірків або кабачків на вашій ділянці вдався на славу. Ну а задоволення, яке ви отримаєте, відкривши взимку баночку варення власного приготування, не зрівняється ні з якими заморськими делікатесами – адже разом з фруктами та ягодами ви кладете в банку шматочок літа і тепла!
Детальніше

У літо з книгою! Запрошуємо до бібліотеки!

У літо з книгою! Запрошуємо до бібліотеки!
Детальніше

Флешбук "Пять книг одного автора"

Флешбук "Пять книг одного автора"З метою популяризації літератури з краєзнавства 2 червня в читальному залі Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім.В.Діденка організовано піар - флешбук "Пять книг одного автора".
Для відвідувачів бібліотеки представлено останні видання відомого місцевого краєзнавця Івана Кириловича
Детальніше

Тематична полиця "1 червня - Міжнародний день захисту дітей"

Тематична полиця "1 червня - Міжнародний день захисту дітей"Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
До цього свята в читальному
Детальніше

Запрошуємо гуляйпільців ознайомитися з новою книгою нашого земляка - гумориста Миколи Білая "Орденоносці з доганою"

Запрошуємо гуляйпільців ознайомитися з новою книгою нашого земляка - гумориста Миколи Білая "Орденоносці з доганою"Запрошуємо гуляйпільців ознайомитися з новою книгою нашого земляка - гумориста Миколи Білая "Орденоносці з доганою", якою нещодавно поповнився фонд читального залу Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім.В.Діденка.
У своєму відгуку про цей творчий доробок Г. Лютий, голова Запорізької
Детальніше

Тематична полиця «31 травня – Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням»

Тематична полиця «31 травня – Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням»Традиційно щороку 31 травня весь світ відзначає День боротьби з тютюнопалінням. Противники шкідливої звички закликають кинути палити хоча б на один день.
Тематична полиця "«31 травня – Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням», яка організована на абонементі Гуляйпільської центральної районної
Детальніше

Презентація брошури "Україна у Другій світовій війні"

Презентація брошури "Україна у Другій світовій війні"Протягом тижня користувачі Інтернет центру Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім.В.Діденка мали можливість переглянути презентацію брошури "Україна у Другій світовій війні", яку підготували і видали працівники Українського інституту національної пам′яті.
Детальніше

Бібліотека – це дім, де живуть книги.

Бібліотека – це дім, де живуть книги.Згадаймо прекрасну класичну фразу: «Шановний! Ви не підкажете, як пройти до бібліотеки?» Звичайно, кожна людина з дитинства знає, що таке бібліотека. Бібліотека – це дім, де живуть книги. Бібліотека – це місце зустрічі не тільки з книгою, але й з людьми. Це місце як несподіваних, так і навмисних зустрічей.
Детальніше

Панно для вишивання "Моя рідна Україна"

Панно для вишивання "Моя рідна Україна"Колектив працівників Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім.В.Діденка висловлює щиру подяку громадській організації "Жінки Гуляйпілля" і особисто Людмилі Чучко за подароване панно для вишивання "Моя рідна Україна" та запрошує всіх бажаючих гуляйпільців прийняти участь у вишиванні карти нашої
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..12  Вперед