завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..28  Вперед
 

Відповідальність має прізвище - про електронні декларації влади.

Відповідальність має прізвище - про електронні декларації влади.Депутати знову завалили антикорупційну норму про електронне декларування статків депутатів і чиновників. Навіть не включили проект 3755 до порядку денного. Попри гучні заяви про боротьбу з корупцією, прозорість влади і безвізовий режим з Євросоюзом. Гройсман разів сім ставив на голосування - мимо.
Детальніше

"Укроборонпром" і КБ "Південне" реалізують проект нового ракетного комплексу "Сапсан"

"Укроборонпром" і КБ "Південне" реалізують проект нового ракетного комплексу "Сапсан"Проект ракетного комплексу "Сапсан" був заморожений керівництвом Міноборони України в 2013 році.
Детальніше

Незабаром мобільні оператори збільшать абонплату

Незабаром мобільні оператори збільшать абонплатуВ Україні мобільні оператори зараз динамічно переглядають тарифи, а деякі вже виставили абонентам нові ціни. Ось наприклад, з першого лютого, змінюються умови деяких пакетів МТС, які запускалися в "докризовий" час
Детальніше

Турчинов: Україна почне виробляти власні ударні безпілотники

Турчинов: Україна почне виробляти власні ударні безпілотникиУкраїнські підприємства, які входять у держкорпорацію "Укроборонпром", планують почати виробництво ударних безпілотних літальних апаратів для Збройних сил, а в перспективі - і на експорт, заявив секретар РНБО Олександр Турчинов.
Детальніше

Сполучені Штати Америки надали Україні обладнання для військового зв′язку і медичного призначення на 23 мільйони доларів.

Сполучені Штати Америки надали Україні обладнання для військового зв′язку і медичного призначення на 23 мільйони доларів.Дане обладнання військового зв′язку дозволить українським бійцям ефективно обмінюватись інформацією, не наражаючи себе на небезпеку.
Детальніше

У Луцьку вночі почалась блокада складу російського підприємства

У Луцьку вночі почалась блокада складу російського підприємстваУ Луцьку громадські активісти разом із учасниками АТО долучилися до загальноукраїнської акції блокування бізнесу російських тютюнових монополістів.
Вони заблокували склад компанії «Мегаполіс-Україна». Саме ця компанія входить до складу російського холдингу «Мегаполіс».
Детальніше

Українку Катерину Монзуль визнали найкращим арбітром 2015 року серед жінок.

Українку Катерину Монзуль визнали найкращим арбітром 2015 року серед жінок.Як повідомляє прес-служба Міжнародної федерації футбольної історії та статистики, за підсумками голосування українська суддя набрала 114 очок. Монзуль на 79 очок обійшла німецьку рефері Бібіану Штайнхаус, яку називали найкращою в світі за результатами двох попередніх опитувань. Цього року українці надали перевагу футбольні фахівці з 50 країн світу.
Детальніше

В Україні стартувала приписна кампанія-2016

В Україні стартувала приписна кампанія-2016З перших днів нового 2016 року в Україні стартувала постановка на військовий облік при районних (міських) військових комісаріатах юнаків 1999 року народження.Зокрема, з 2 січня до 30 березня 2016 року тільки на Харківщині понад 8 тисяч осіб буде викликано до військкоматів для постановки на військовий облік, вивчення їхньої придатності до військової служби, обстеження стану здоров’я.
Детальніше

Аварія на газопроводі в Закарпатті не вплинула на транспортування газу до Європи – «Укртрансгаз»

Аварія на газопроводі в Закарпатті не вплинула на транспортування газу до Європи – «Укртрансгаз»Розгерметизація підземної ділянки газопроводу «Союз» у Закарпатській області не вплинула на транспортування газу споживачам України та Європи. Про це повідомляє держпідприємство «Укртрансгаз».
Детальніше

За попередніми висновками експертів вибухотехнічної служби опора ЛЕП була пошкоджена внаслідок вибуху.

За попередніми висновками експертів вибухотехнічної служби опора ЛЕП була пошкоджена внаслідок вибуху.За попередніми висновками експертів вибухотехнічної служби опора ЛЕП в районі села Богданівка Каховського району Херсонської області була пошкоджена внаслідок вибуху.
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..28  Вперед