завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..14  Вперед
 

Запрошуємо на матч 4-го тура першості Гуляйпільського району з футболу

Запрошуємо на матч 4-го тура першості Гуляйпільського району з футболу25 червня (субота) на Стадіоні "Сільмаш" о 18:00 відбудеться матч 4-го тура першості Гуляйпільського району з футболу між командами ФК "Приютне"(с.Приютне) - ФК "Калина" (м.Гуляйполе), запрошуємо всіх бажаючих
https://new.vk.com/overhear_gp?w=wall-26203107_123062

Детальніше

21 червня 2016 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія

21 червня 2016 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма "гаряча" телефонна лініяУ вівторок, 21 червня 2016 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме перший заступник голови обласної державної адміністрації Давтян Дмитро Олександрович.
Детальніше

Оголошено конкурс на посаду провідного фахівця з інформаційних технологій

Оголошено конкурс на посаду провідного фахівця з інформаційних технологійУправління фінансів Гуляйпільської районної державної адміністрації Запорізької області запрошує на роботу провідного фахівця з інформаційних технологій. Обов’язкові вимоги:
базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст);
стаж роботи
Детальніше

Оголошено конкурс з визначення суб’єкта оціночної діяльності з оцінки земельної ділянки

Оголошено конкурс з визначення суб’єкта оціночної діяльності з оцінки земельної ділянкиГуляйпільська міська рада оголошує конкурс з визначення суб’єкта оціночної діяльності з оцінки земельної ділянки : вул.Шевченка,189/б., площа 0,0452 га у м. Гуляйполе, Запорізької області. Мета проведення оцінки-продаж земельної ділянки під будівлею, цільове призначення земельної ділянки – для комерційного
Детальніше

БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГАВ рамках програми «Бібліоміст» кожен із Вас має змогу отримати безоплатну правову допомогу за допомогою Skype-зв’язку – (berdyansk_center) в приміщенні районної центральної бібліотеки.
Види правової допомоги:
Надання правової інформації.
Надання консультацій і роз′яснення
Детальніше

Зустріч ветеранів ГРВН

Союз ветеранів Групи радянських військ в Німеччині, міста
Гуляйполя, вітає колишніх військовослужбовців с 71-ю річницею
утворення Групи радянських військ в Німеччині та запрошує на
зустріч, яка відбудеться 11 червня 2016 року в 9.30 на
центральній площі міста. (бувший кінотеатр «КОСМОС»).
телефон
Детальніше

ДО ВІДОМА МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ

Шановні жителі Гуляйпільського району, в рамках реалізації Програми сприяння ефективного власника житлового фонду Запорізької області на 2015-2017 роки, затвердженої рішенням Запорізької обласної ради від 25.12.2014 №30 (зі змінами) обласна державна адміністрація 03.06.2016 року о 10-00 год. проводить
Детальніше

Запрошуємо на «День відкритих дверей».

Запрошуємо на «День відкритих дверей».03.06.2016 року та 09.06.2016 року з 9.00 по 12.00 в Гуляйпільському районному військовому комісаріаті проводиться «День відкритих дверей» з метою ознайомлення з умовами проходження військової служби за контрактом та строкової військової служби. Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь в проведенні заходу.
Детальніше

ОБЛАСНА ПРИЙМАЛЬНЯ – ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

ОБЛАСНА ПРИЙМАЛЬНЯ – ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ25 травня о 12.00 у малому залі КСК «Сучасник» розпочне роботу обласна виїзна приймальня з розгляду звернень суб’єктів підприємницької діяльності.
Детальніше

ЗАПРОШУЄМО НА СВЯТО ВИШИВАНКИ!

ЗАПРОШУЄМО НА СВЯТО ВИШИВАНКИ!Шановні жителі та гості м.Гуляйполе! Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у Святі Вишиванки.
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..14  Вперед