завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..18  Вперед
 

Польша создаёт учебно-тренировочный летательный аппарат Grot-2 с украинскими двигателями

Польша создаёт учебно-тренировочный летательный аппарат Grot-2 с украинскими двигателямиАвторитетный веб-сайт Janes.com публикует информацию, что тринадцатого января в Варшаве состоялась конференция на которой провели переговоры по поводу установки на перспективный польский учебно-тренировочный летательный аппарат Grot-2 украинских двигателей АИ-222-28F разработки "Ивченко-Прогресс", который строит завод "Мотор Сич".
Детальніше

Пункти обігріву у Гуляйпільському районі

Пункти обігріву у Гуляйпільському районіНаближаються морози, вже з завтрашнього дня у нашому районі буде мінусова температура, а прогнозують до -25 на 20-25 числа, тому пропонуємо переглянути путкти обігріву.
Детальніше

Полтавець винайшов для бійців зони АТО бездимний котел

Полтавець винайшов для бійців зони АТО бездимний котелПолтавець Олександр Олійник створив унікальну піч для того, щоб бійці могли швидко обігріти землянку і водночас вона не видавала місце знаходження солдатів.
Детальніше

Українцям доплачуватимуть по $100 000, якщо вступлять до бізнес шкіл США. (відео)

Українцям доплачуватимуть по $100 000, якщо вступлять до бізнес шкіл США. (відео)Урядовий фонд Western NIS Enterpise Fund заплатить до ста тисяч доларів тому, хто вступить до Гарварду або Стенфорду.
Детальніше

Армія отримає вдосконалені навчально-тренувальні літаки

Армія отримає вдосконалені навчально-тренувальні літакиДва навчально-тренувальні літаки Л-39М1, які модернізовані Одеським авіазаводом, буде передано українським військовим. Про таке інформує відділ зв′язку з громадськістю "Укроборонпрому".
Детальніше

В центре Одессы брусчатка обрушивается в катакомбы

В центре Одессы брусчатка обрушивается в катакомбыЛюди обеспокоены: из-за дождей провал будет увеличиваться.
Детальніше

За 16 років “Лото-Забава” поповнила Держбюджет України на понад 430 млн грн.

За 16 років “Лото-Забава” поповнила Держбюджет України на понад 430 млн грн.За 16 років існування державної лотереї “Лото-Забава” у державний бюджет України перераховано 436 млн 627 тис. 439 грн, передає кореспондент УНН з посиланням на дані, що були сьогодні оприлюднені прес-службою “Лото-забави”.
Детальніше

В Україні розроблено систему зарядки магазину АК за 10 секунд (відео)

В Україні розроблено систему зарядки магазину АК за 10 секунд (відео)Винахідники з України винайшли систему зарядки магазину для автомата Калашникова. Пристрій одержав назву "подавач". Відповідне відео, опубліковане на Facebook арабським блогером, переглянули понад 5500000 разів з двадцять шостого вересня.
Детальніше

Світова громадськість відзначає сьогодні Міжнародний день волонтерів

Світова громадськість відзначає сьогодні Міжнародний день волонтерівСвітова громадськість відзначає сьогодні Міжнародний день волонтерів (Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку).
Детальніше

Пам′яті жертв голодомору присвячується

Пам′яті жертв голодомору присвячуєтьсяБагатостраждальна історія нашого народу. Ми не можемо забути її чорних сторінок. Пам′яті мільйонів українців, які загинули мученицькою смертю від голоду у 1932-1933 роках, пам′яті українських сіл і хуторів, які щезли з лиця землі після найбільшої трагедії XX століття, був присвячений мітинг-реквієм «І мертвим, і живим, і ненародженим…»
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..18  Вперед