Повідомити
Відміна

Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..17  Вперед

31 липня Бердянськ прийняв турнір «Azov Sea Cup»

31 липня Бердянськ прийняв турнір «Azov Sea Cup»31 липня відбірковий етап УСЛ 3х3 FIBA Endorsed пройшов в Бердянську. Турнір "Azov Sea Cup" прийняв 24 команди, на узбережжі Азовського моря приїхали гості з Києва, Дніпра, Запоріжжя, Гуляйполя, Донецька, Маріуполя.
Детальніше

Запорізька спортсменка стала двократною чемпіонкою світу

Запорізька спортсменка стала двократною чемпіонкою світуВ Улан-Баторі, столиці Монголії, відбувся чемпіонат світу з сумо серед юніорів, чоловіків і жінок. Золото у своїй ваговій категорії (до 60 кілограмів) завоювала вихованка тренера Романа Білки, член спортивного клубу "Хорта", "зірочка" Запорізького району Карина Колесник.
Детальніше

У Дніпрі відбувся черговий турнір усл 3х3 FIBA Endorsed!

У Дніпрі відбувся черговий турнір усл 3х3 FIBA Endorsed!25 червня парк Глоби в Дніпрі прийняв черговий турнір "Dnipro Streetball" Cup в рамках усл 3х3 FIBA Endorsed.
Цього разу в турнірі брали участь 55 команд з Дніпра, Запоріжжя, Кривого Рогу, Києва, Броварів, Солоного, Красноармійська, Гуляйполя, Новомосковська, Кам`янського, Нікополя. Спека не
Детальніше

Український боксер Василь Ломаченко встановив нове історичне досягнення в професійному боксі

Український боксер Василь Ломаченко встановив нове історичне досягнення в професійному боксіПеремігши нокаутом в п`ятому раунді пуерторіканця Романа Мартінеса український боксер Василь Ломаченко встановив нове історичне досягнення в професійному боксі, ставши чемпіоном світу в двох вагових категоріях всього за 7 боїв. До цього рекорд належав японцеві Наойя Іноуе, який зумів стати чемпіоном
Детальніше

Учень 6-Б класу Сіріньок Олександр посів ІІІ місце на Міжнародному марафоні юніорів

Учень 6-Б класу Сіріньок Олександр посів ІІІ місце на Міжнародному марафоні юніорів22 травня 2016 року у м. Дніпро відбувся Міжнародний марафон, в якому взяв участь учень 6-Б класу Сіріньок Олександр. У забігу на 1000 метрів серед 80-ти юніорів Сашко посів ІІІ місце і нагороджений бронзовою медаллю (результат 3, 35:39)
Детальніше

Українська лучниця Вероніка Марченко стала чемпіонкою Європи.

Українська лучниця Вероніка Марченко стала чемпіонкою Європи.Збірна України повертається з перемогою з чемпіонату Європи зі стрільби з лука в Ноттінгемі, Великобританія - тому самому місті, де правив найголовніший противник легендарного лучника і благородного розбійника Робін Гуда шериф Ноттігемскій. У скарбничці національної команди три медалі, дві з яких золоті.
Детальніше

Український гімнаст Олег Верняєв здобув "золото" і "срібло"

Український гімнаст Олег Верняєв здобув "золото" і "срібло"Українець Олег Верняєв здобув уже дві медалі на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики, що проходить у швейцарському Берні.
Детальніше

Українські гімнасти виграли 5 золотих медалей на етапі КС в Болгарії

Українські гімнасти виграли 5 золотих медалей на етапі КС в БолгаріїУкраїнські спортсмени п`ять разів підіймалися на найвищу сходинку п`єдесталу на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики, який відбувся в болгарському місті Варна.
Детальніше

Українська гімнастка здобула "золото" на турнірі у Франції. (відео)

Українська гімнастка здобула "золото" на турнірі у Франції. (відео)Анна Різатдінова здобула "золото" у всіх фіналах окремих видів на міжнародному турнірі з художньої гімнастики у Корбей-Ессон!
Детальніше

Українець виборов «золото» в категорії до 85 кг чемпіонату Європи з важкої атлетики

Українець виборов «золото» в категорії до 85 кг чемпіонату Європи з важкої атлетики Українець Олександр Пелешенко виграв «золото» в категорії до 85 кг чемпіонату Європи з важкої атлетики, який триває в норвезькому Фьорді.