завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..14  Вперед
 

Запрошення на "Першотравень"

Запрошення на "Першотравень"Запрошуємо всіх жителів та гостей міста 1 травня на тематичний захід, присвячений Міжнародному Дню солідарності трудящихся "Хай Живе Першотравень". Захід відбудеться на площі біля КСК "Сучасник" об 10:00
Детальніше

Шансон-клуб запрошує на святковий концерт "Розгуляй, душа"

Шансон-клуб запрошує на святковий концерт "Розгуляй, душа"3 травня КСК "Сучасник" запрошує всіх бажаючих на святкову програму "Розгуляй, душа", яка приурочена до травневих свят.
Детальніше

Запрошення на концерт "Пісня залишається назавжди"

Запрошення на концерт "Пісня залишається назавжди"12 квітня КСК "Сучасник" запрошує жителів та гостей міста на концерт пісень минулих літ "Пісня залишається назавжди".
Детальніше

Запрошення на тематичний концерт "В сім′ї вільній новій"

Запрошення на тематичний концерт "В сім′ї вільній новій"12 березня КСК "Сучасник" запрошує жителів та гостей міста Гуляйполе на тематичний концерт "В сім′ї вільній новій", присвячений 200-річниці з дня народження Т.Г. Шевченка.
Детальніше

Запрошення на концерт "Жінка - музика життя"

Запрошення на концерт "Жінка - музика життя"7 березня в КСК "Сучасник" запрошує жителів та гостей міста на тематичний вечір "Жінка - музика життя", присвячений Міжнародному Жіночному Дню.
Детальніше

Запрошення на естрадний концерт "З піснею по життю"

Запрошення на естрадний концерт "З піснею по життю"КСК "Сучасник" запрошує всіх бажаючих на молодіжний естрадний концерт "З піснею по життю", який відбудеться 11 січня 2014 року.
В програмі вистпи Вероніки Троян, гурту «NEW AGE & C°» та інших естрадних виконавців м.Гуляйполе.
Детальніше

Запрошення на костюмовану вечірку "Новорічна феєрія"

Запрошення на костюмовану вечірку "Новорічна феєрія"28 грудня в КСК "Сучасник" відбудеться молодіжна костюмована вечірка "Новорічна феєрія". Заряд енергії та чудовий настрій Вам гарантовано!
Детальніше

Запрошення на Новорічне свято 27 грудня 2013 року

Запрошення на Новорічне свято 27 грудня 2013 рокуДорогі малята, хлопчики й дівчата! Запрошуємо Вас на Новорічне свято 27 грудня о 10:00 у фойє КСК "Сучасник". В программі Новорічна казка та яскрава розважальна програма з улюбленими героями мультфільму "Смішарики".
До 25 грудня 2013 року приймаються дитячі роботи на виставку "Мій улюблений
Детальніше

Запрошення на концерт "Вклонюсь доземно роду хлібороба"

Запрошення на концерт "Вклонюсь доземно роду хлібороба"КСК "Сучасник" 15 листопада запрошує жителів та гостей міста на свято працівників сільського господарства "Вклонюся доземно роду хлібороба".
Детальніше

Запрошення на Гуляйпільське караоке

Запрошення на Гуляйпільське караоке8 листопада запрошуємо всіх бажаючих на Гуляйпільське караоке, яке відбудеться на площі біля КСК "Сучасник" в 16:00
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..14  Вперед