завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад 1.. 11 12 13  Вперед
 

В Гуляйполе сойдутся ветераны волейбола

В Гуляйполе сойдутся ветераны волейболаС 7 по 9 февраля в КСК «Современник» в Гуляйполе пройдет ХІІІ Международный турнир по волейболу среди ветеранов на кубок «Водолея».
Детальніше

На свята у Гуляйполі буде весело!

На свята у Гуляйполі буде весело!У новорічну ніч, 1 січня о 1-й годині, на площі біля КСК «Сучасник» на вас чекає новорічне привітання керівництва району та міста (у запису), а також святковий феєрверк.
Детальніше

Запрошення на тематичний концерт "Живи, криниця доброти, у серці кожної людини"

Запрошення на тематичний концерт "Живи, криниця доброти, у серці кожної людини"3 грудня у великій залі ценнтру дитячої та юнацької творчості, який знаходиться по вул. III Інтернаціонала 52 відбудеться тематичний концерт-вшанування людей з особливими потребами "Живи, криниця доброти, у серці кожної людини".
Детальніше

24 листопада гуляйпільських малюків розважатимуть мультгерої

24 листопада гуляйпільських малюків розважатимуть мультгерої24 листопада у Гуляйполі відбудеться театралізована музикально-ігрова шоу-програма для всієї сім′ї "Мультпарад".
Кожну дитину при вході чекає подарунок від Людини-Павука. Розіграш суперпризів.
Детальніше

В Пологовском доме детского и юношеского творчества пройдет уникальная выставка деревянных солдатиков

В Пологовском доме детского и юношеского творчества пройдет уникальная выставка деревянных солдатиков13 ноября в актовом зале Пологовского дома детского и юношеского творчества пройдет выставка работ кружка военно-исторической миниатюры. На выставке будут представлены разнообразные и интересные работы, которые отобразят военную жизнь разных эпох.
Детальніше

В ближайшее воскресенье в Запорожье пройдет детский рыболовный турнир

В ближайшее воскресенье в Запорожье пройдет детский рыболовный турнир27 октября, в Центральном парке культуры и отдыха «Дубовая роща» пройдет детский рыболовный турнир-фестиваль в формате «поймал-отпусти».
Детальніше

Про проведення фестивалю народного мостецтва «Вольниця» в 2013 році

Про проведення фестивалю народного мостецтва «Вольниця» в 2013 роціГолова райдержадміністрації підписав розпорядження за №301 від 8.Х.2013 «Про затвердження положення про проведення фестивалю народного мистецтва «Вольниця», яке зареєстровано в районному управлінні юстиції 11 жовтня 2013 р. за №22/346. Відповідно до цього розпорядження затверджено Положення про проведення фестивалю «Вольниця», який відбудеться в м.Гуляйполі 26 жовтня ц.р. в рамках святкування 125-ї річниці з дня народження ватажка повстанського руху на Півдні України Нестора Махна.
Детальніше

19 октября в центральном парке Запорожья впервые пройдет Фестиваль колбасы.

19 октября в центральном парке Запорожья впервые пройдет Фестиваль колбасы.В масштабах события свое искусство покажут лучшие кулинары и юные повара. В программе также - конкурс запорожских владельцев ресторанов.

Визитная карточка фестиваля, организованного ТМ «Народна марка», - колбаски-гриль. Предположительно, набор из колбасок, овощей и бокала пива будет стоить 30 грн.
Детальніше

Завтра в Гуляйполе будет ЦИРК

Завтра в Гуляйполе будет ЦИРКЗавтра, 27 сентября в КСК "Современник" состоится шоу с участием самых маленьких людей планеты и разнообразных дрессированных животных!
Праздник для всех! Не пропустите! Приходите и смотрите!
Детальніше

Готуємося до 70-річчя визволення району і Дня міста

Готуємося до 70-річчя визволення району і Дня містаШановні жителі та гості району! Запрошуємо вас взяти участь у культурно-мистецьких заходах, які пройдуть в рамках відзначення 70-ї річниці визволення Гуляйпільськоао району від німецько-фашистських загарбників та 228-ї річниці з дня заснування міста Гуляйполя.
Детальніше
 
Назад 1.. 11 12 13  Вперед