завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад 1.. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21..28  Вперед
 

В Україні стартувала приписна кампанія-2016

В Україні стартувала приписна кампанія-2016З перших днів нового 2016 року в Україні стартувала постановка на військовий облік при районних (міських) військових комісаріатах юнаків 1999 року народження.Зокрема, з 2 січня до 30 березня 2016 року тільки на Харківщині понад 8 тисяч осіб буде викликано до військкоматів для постановки на військовий облік, вивчення їхньої придатності до військової служби, обстеження стану здоров’я.
Детальніше

Аварія на газопроводі в Закарпатті не вплинула на транспортування газу до Європи – «Укртрансгаз»

Аварія на газопроводі в Закарпатті не вплинула на транспортування газу до Європи – «Укртрансгаз»Розгерметизація підземної ділянки газопроводу «Союз» у Закарпатській області не вплинула на транспортування газу споживачам України та Європи. Про це повідомляє держпідприємство «Укртрансгаз».
Детальніше

За попередніми висновками експертів вибухотехнічної служби опора ЛЕП була пошкоджена внаслідок вибуху.

За попередніми висновками експертів вибухотехнічної служби опора ЛЕП була пошкоджена внаслідок вибуху.За попередніми висновками експертів вибухотехнічної служби опора ЛЕП в районі села Богданівка Каховського району Херсонської області була пошкоджена внаслідок вибуху.
Детальніше

Президент України підписав указ, в якому передбачено допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України

Президент України підписав указ, в якому передбачено допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію УкраїниПетро Порошенко затвердив також План проведення багатонаціональних навчань за участю підрозділів Збройних Сил України на території нашої держави та їх участі у багатонаціональних навчаннях поза межами України на 2016 рік.
Детальніше

«Нафтогаз» вимагатиме в міжнародних судах повернення активів в Криму і на шельфі

«Нафтогаз» вимагатиме в міжнародних судах повернення активів в Криму і на шельфіУкраїнська національна компанія «Нафтогаз Україна» домагатиметься через міжнародні судові інстанції відновлення контролю над активами, втраченими через російську окупацію Криму, та відшкодування збитків. Про це йдеться в заяві компанії.
Детальніше

Порошенко про торгівлю з Росією: "Ми готові заплатити цю ціну"

Порошенко про торгівлю з Росією: "Ми готові заплатити цю ціну"Президент України Петро Порошенко відреагував на рішення Росії призупинити з 1 січня 2016 року вільну торгівлю з Україною, заявивши, що Київ готовий "заплатити ціну" за зближення з ЄС.
Детальніше

Під МВС мітингують через переатестацію для роботи у поліції

Під МВС мітингують через переатестацію для роботи у поліціїПід Міністерством внутрішніх справ у неділю триває мітинг, організований київським осередком Профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України. Учасники акції вимагають від влади скасувати наказ про створення комісій для переатестації колишніх міліціонерів.
Детальніше

Чубаров закликав депутатів до кінця місяця схвалити заборону електропостачання у Крим

Чубаров закликав депутатів до кінця місяця схвалити заборону електропостачання у КримНародний депутат від «Блоку Петра Порошенка», голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров закликає Верховну Раду України до кінця місяця ухвалити закон, який заборонить постачання електроенергії до Криму.
Детальніше

Харківські конструктори створили український аналог "Граду"

Харківські конструктори створили український аналог "Граду"Українська ракетна система залпового вогню "Верба" в рази краща за свого радянського попередника БМ-21 "Град".
Детальніше

Урядом внесено зміни до державних соціальних нормативів споживання житлово-комунальних послуг

Урядом внесено зміни до державних соціальних нормативів споживання житлово-комунальних послугЗ листопада 2015 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року № 842, якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. №409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування», якою, у свою чергу, затверджено соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами, в межах яких надаються пільги та житлові субсидії населенню.
Детальніше
 
Назад 1.. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21..28  Вперед