Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Назад 1.. 11 12 13 14 15 16 17 18  Вперед

Учень 6-Б класу Сіріньок Олександр посів ІІІ місце на Міжнародному марафоні юніорів

Учень 6-Б класу Сіріньок Олександр посів ІІІ місце на Міжнародному марафоні юніорів22 травня 2016 року у м. Дніпро відбувся Міжнародний марафон, в якому взяв участь учень 6-Б класу Сіріньок Олександр. У забігу на 1000 метрів серед 80-ти юніорів Сашко посів ІІІ місце і нагороджений бронзовою медаллю (результат 3, 35:39)
Детальніше

Українська лучниця Вероніка Марченко стала чемпіонкою Європи.

Українська лучниця Вероніка Марченко стала чемпіонкою Європи.Збірна України повертається з перемогою з чемпіонату Європи зі стрільби з лука в Ноттінгемі, Великобританія - тому самому місті, де правив найголовніший противник легендарного лучника і благородного розбійника Робін Гуда шериф Ноттігемскій. У скарбничці національної команди три медалі, дві з яких золоті.
Детальніше

Український гімнаст Олег Верняєв здобув "золото" і "срібло"

Український гімнаст Олег Верняєв здобув "золото" і "срібло"Українець Олег Верняєв здобув уже дві медалі на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики, що проходить у швейцарському Берні.
Детальніше

Українські гімнасти виграли 5 золотих медалей на етапі КС в Болгарії

Українські гімнасти виграли 5 золотих медалей на етапі КС в БолгаріїУкраїнські спортсмени п`ять разів підіймалися на найвищу сходинку п`єдесталу на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики, який відбувся в болгарському місті Варна.
Детальніше

Українська гімнастка здобула "золото" на турнірі у Франції. (відео)

Українська гімнастка здобула "золото" на турнірі у Франції. (відео)Анна Різатдінова здобула "золото" у всіх фіналах окремих видів на міжнародному турнірі з художньої гімнастики у Корбей-Ессон!
Детальніше

Українець виборов «золото» в категорії до 85 кг чемпіонату Європи з важкої атлетики

Українець виборов «золото» в категорії до 85 кг чемпіонату Європи з важкої атлетики Українець Олександр Пелешенко виграв «золото» в категорії до 85 кг чемпіонату Європи з важкої атлетики, який триває в норвезькому Фьорді.
Детальніше

Гвоздик брутально відправив у нокаут Мохаммеда у 2 раунді (відео)

Гвоздик брутально відправив у нокаут Мохаммеда у 2 раунді (відео)Олександр Гвоздик здобув свою дев`яту перемогу на проф ринзі, ефектно відправив у нокаут у 2 раунді француза Наджиба Мохаммед.
Мохаммед, який в своєму попередньому бою боксував з чемпіоном світу за версіями IBF, WBA і WBO в напівважкій вазі росіянином Сергієм Ковальовим (якому він програв нокаутом
Детальніше

Гімнастка Різатдінова здобула дві золоті медалі на етапі Кубка світу в Італії

У Песаро (Італія) завершилися змагання етапу Кубка світу з художньої гімнастики, де українка Ганна Різатдінова здобула дві золоті медалі у вправах з м′ячем і стрічкою, повідомляє офіційний сайт змагань.
Детальніше

В чемпионате Запорожья по баскетболу сыграны все туры

В чемпионате Запорожья по баскетболу сыграны все турыВ чемпионате Запорожья по баскетболу среди мужских аматорских команд состоялись матчи последнего календарного тура.
Центральной игрой можно считать встречу БК Запорожье-2 ЗНТУ и ЗНУ, последняя команда имела шанс зацепиться за «серебро» чемпионата города, но сделать это в матче с лидером первенства оказалось не просто. Дублеры БК «Запорожье» уверенно выиграли 121:87.
Детальніше

Українці Іваницький і Макаревич виграли золото і срібло на ЧС зі стрільби з лука

Українці Іваницький і Макаревич виграли золото і срібло на ЧС зі стрільби з лукаУкраїна виграла золото та срібло на чемпіонаті світу зі стрільби з лука, який проходив в Анкарі.
У фіналі українець Георгій Іваницький переграв іншого українця Сергія Макаревича (7: 3).
Відзначимо, що українка Вероніка Марченко посіла четверте місце на турнірі серед жінок, поступившись