завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад 1.. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21..28  Вперед
 

Крымнаш: Украина продолжает кормить полуостров

Крымнаш: Украина продолжает кормить полуостровЗа прошлый месяц с территории материковой Украины в аннексированный Крым было завезено 23595,2 тонны продукции животного происхождения – входящего продовольственного сырья и готовых продуктов.
Детальніше

В Україні офіційно почалася часткова мобілізація

В Україні офіційно почалася часткова мобілізаціяУказ про часткову мобілізацію у вівторок опублікували в офіційній парламентській газеті "Голос України".
Детальніше

Харківські активісти намагаються прорватися через кордон міліції на сесію міської ради.

Харківські активісти намагаються прорватися через кордон міліції на сесію міської ради.Наразі під будівлею близько сотні мешканців міста, які підтримують активну частину із викриками «Гепу на нари» та «Ганьба!».
Детальніше

Арсеній Яценюк отримав посаду прем′єр-міністра України

Арсеній Яценюк отримав посаду прем′єр-міністра УкраїниВерховна Рада проголосувала за призначення Арсенія Яценюка на посаду прем′єр-міністра України.
Детальніше

В Крыму было обнаружено тело татарина-активиста

В Крыму было обнаружено тело татарина-активистаВозле Симферополя обнаружено тело крымского татарина Беляла Билялова, который пропал несколькими днями ранее, сообщил председатель фонда "Крым" в Польше Риза Асанов.
Детальніше

Бійці Нацгвардії пікетують адміністрацію президента ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ

Бійці Нацгвардії пікетують адміністрацію президента ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯВ керівництві Нацгвардії, на базі в Нових Петрівцях під Києвом 350 солдат- строковиків збунтувалися і пішки вирушили до столиці.
Детальніше

Угоду про асоціацію України з ЄС офіційно ратифіковано

Угоду про асоціацію України з ЄС офіційно ратифікованоСьогодні, 16 вересня, Верховна Рада та Європейський парламент синхронно ратифікували Угоду про асоціацію України з ЄС. Документ почне діяти з 1 листопада.
Детальніше

"Маріуполь - це Україна!": тысячи мариупольцев протестуют против путинской агрессии. (видео)

"Маріуполь - це Україна!": тысячи мариупольцев протестуют против путинской агрессии. (видео)Жители Мариуполя вышли в центр города с украинскими флагами и плакатами в поддержку Украины и против агрессии Путина.
Детальніше

Рада проголосовала за дополнительную мобилизацию

Рада проголосовала за дополнительную мобилизациюУкраинский парламент 232 голосами «за» одобрил указ президента Петра Порошенко о проведении дополнительной частичной мобилизации.
Детальніше

Одеський порт розгорнув величезний прапор України

Одеський порт розгорнув величезний прапор УкраїниОдеський порт розгорнув прапор України, завдовжки рівно кілометр! "А ШОБ З УСІХ СТОРІН ВИДНО БУЛО, ЯКА КРАЇНА!"- Прокоментували акцію портовики.
Детальніше
 
Назад 1.. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21..28  Вперед