завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад 1.. 11 12 13 14 15 16  Вперед
 

ПРЕС-РЕЛІЗ про проведення циклу уроків мужності «Обпалені війною»

ПРЕС-РЕЛІЗ про проведення циклу уроків мужності «Обпалені війною»Подвиги учасників бойових дій – це та велична правда історії, яку не створити і не перекреслити у сучасному мінливому світі. Це взірець справжнього, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення спільності всіх поколінь нашого народу.
Детальніше

До уваги мешканців міста Гуляйполя та району

З метою виконання заходів щодо захисту населення від факторів небезпеки, які виникають внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного та воєнного характеру, 8 жовтня з 11:00 до 11:30 відбудуться об′єктові тренування (навчання) з укриття
Детальніше

Запрошення на зустріч з кандидатом в народні депутати України від партії "Блок Петра Порошенка"

Запрошення на зустріч з кандидатом в народні депутати України від партії "Блок Петра Порошенка"В суботу, 04 жовтня 2014 року в 11:00, у великому залі КСК "Сучасник" м. Гуляйполе відбудеться зустріч з кандидатом в народні депутати України від партії "Блок Петра Порошенка" Кривохатьком Вадимом Вікторовичем!
Детальніше

Захистимо Гуляйполе від диверсантів і терористів!

Захистимо Гуляйполе від  диверсантів і терористів!Шановні гуляйпільці!
Закликаємо Вас бути пильними, небайдужими і відповідальними, звертати увагу:
на незнайомих підозрілих людей, які випізняються манерою поведінки, одягом, розмовляють з акцентом, не орієнтуються на місцевості;
на підозрілі предмети (портфелі, сумки, коробки, пакуеки), які були залишені без догляду в людних місцях;
на автомобілі, які довго стоять поблизу соціально значущих об′єктів.
Детальніше

Запрошуємо прийняти участь у акції «Марш Миру»

Запрошуємо прийняти участь у акції «Марш Миру»ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ТА ГОСТІ ГУЛЯЙПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ!
Запрошуємо вас прийняти участь у акції «Марш Миру», 12 вересня 2014 року. Збір учасників ходи об 15.30 на центральній площі міста.
Далі на Меморіалі Слави відбудеться мітинг « В єдності наша сила!»
Оргкомітет
Детальніше

Прийміть участь у конкурсі "ЛЮДСТВУ - МИР!"

Прийміть участь у конкурсі "ЛЮДСТВУ - МИР!"Гуляйпільська центральна бібліотека ім. В. Діденка оголошує конкурс на кращу молодіжну листівку на тему "ЛЮДСТВУ - МИР!"
Детальніше

Звернення міліції до громадян Гуляйполя та району.

Звернення міліції до громадян Гуляйполя та району.У зв′язку з проведенням профілактичних заходів, щодо відстеження ситуації по розміщенню вимушених переселенців з Луганської та Донецької областей, встановлення їх особистих даних та тих, хто офіційно не зареєструвався в управлінні праці та соціального захисту населення, просимо повідомляти адреси проживання такої категорії громадян до районного відділу міліції за телефонами: 4-10-15, 066-892-7443
Детальніше

Районний центр дитячої та юнацької творчості

Шановні гуляйпільці! Запрошуємо дітей молодшого та середнього шкільного віку займатися в гуртках Районного центру дитячої та юнацької творчості. Пропонуємо дітям обрати цікаве дозвілля відповідно своїх здібностей, інтересів, уподобань: образотворче мистецтво, моделювання іграшок, випалювання по дереву,
Детальніше

Народ і армія єдині!

Народ і армія єдині!Шановні гуляйпільці!
Щиро дякуємо небайдужим людям які відгукнулися на прохання допомогти українській армії в зоні АТО!
Війна не закінчилася, тому просимо гуляйпільців допомогати солдатам продуктами харчування, одягом, миючими засобами та медикаментами.
Пункт збору допомоги знаходиться за адресою: м.Гуляйполе, вул.Базарна,27(центральна мельниця).
Детальніше

Патріоти, розфарбуємо наш міст в національні кольори разом!

Патріоти, розфарбуємо наш міст в національні кольори разом!Молодь організовує флеш-моб під назвою "Гуляйполе - це Україна", суть цього флеш-мобу полягає в розфарбуванні нашого мосту (на Бочанах) в національні кольори. В Запоріжжі, в Пологах, Оріхові і ще багатьох містах Ураїни такі заходи з великим успіхом уже проведені. Це не тільки патріотично, а ще й красиво!
Детальніше
 
Назад 1.. 11 12 13 14 15 16  Вперед