завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад 1.. 11 12 13 14 15  Вперед
 

Прийміть участь у конкурсі "ЛЮДСТВУ - МИР!"

Прийміть участь у конкурсі "ЛЮДСТВУ - МИР!"Гуляйпільська центральна бібліотека ім. В. Діденка оголошує конкурс на кращу молодіжну листівку на тему "ЛЮДСТВУ - МИР!"
Детальніше

Звернення міліції до громадян Гуляйполя та району.

Звернення міліції до громадян Гуляйполя та району.У зв′язку з проведенням профілактичних заходів, щодо відстеження ситуації по розміщенню вимушених переселенців з Луганської та Донецької областей, встановлення їх особистих даних та тих, хто офіційно не зареєструвався в управлінні праці та соціального захисту населення, просимо повідомляти адреси проживання такої категорії громадян до районного відділу міліції за телефонами: 4-10-15, 066-892-7443
Детальніше

Районний центр дитячої та юнацької творчості

Шановні гуляйпільці! Запрошуємо дітей молодшого та середнього шкільного віку займатися в гуртках Районного центру дитячої та юнацької творчості. Пропонуємо дітям обрати цікаве дозвілля відповідно своїх здібностей, інтересів, уподобань: образотворче мистецтво, моделювання іграшок, випалювання по дереву,
Детальніше

Народ і армія єдині!

Народ і армія єдині!Шановні гуляйпільці!
Щиро дякуємо небайдужим людям які відгукнулися на прохання допомогти українській армії в зоні АТО!
Війна не закінчилася, тому просимо гуляйпільців допомогати солдатам продуктами харчування, одягом, миючими засобами та медикаментами.
Пункт збору допомоги знаходиться за адресою: м.Гуляйполе, вул.Базарна,27(центральна мельниця).
Детальніше

Патріоти, розфарбуємо наш міст в національні кольори разом!

Патріоти, розфарбуємо наш міст в національні кольори разом!Молодь організовує флеш-моб під назвою "Гуляйполе - це Україна", суть цього флеш-мобу полягає в розфарбуванні нашого мосту (на Бочанах) в національні кольори. В Запоріжжі, в Пологах, Оріхові і ще багатьох містах Ураїни такі заходи з великим успіхом уже проведені. Це не тільки патріотично, а ще й красиво!
Детальніше

Збір продуктів харчування та білизни в зону АТО 25 десантному батальйону

Збір продуктів харчування та білизни в зону АТО 25 десантному батальйонуВідбудеться збір продуктів харчування та білизни (носки, труси, майки, фудболки) в зону АТО 25 десантному батальйону.
Детальніше

Завершимо будівництво блокпостів, захистимо Гуляйполе разом!

У суботу гарно попрацювали, звели два блокпости, укріпили старі. Але роботу ще не завершено, потрібно звести нові укріплення і модернізувати блокпост зі сторони донецької траси.
Запрошуємо всіх небайдужих чоловіків зібратися у вівторок 15 червня о 9:00 біля блокпоста. Бажано взяти рукавиці.
Детальніше

Увага! Запрошуємо небайдужих на суботник, для посилення оборони Гуляйполя

Увага! Запрошуємо небайдужих на суботник, для посилення оборони ГуляйполяЗважаючи на події, які відбуваються за декілька сотень кілометрів від нас, коли у нашому районі були затримані терористи з вибухівкою, 12 липня, у суботу, "Гуляйпільська самооборона" планує провести суботник для посилення безпеки Гуляйполя. Запрошуюємо всіх бажаючих допомогти укріпити блокпост мішками з піском. Збір біля блокпоста о 9:00.
Детальніше

20 червня у Гуляйполе завітає очільник Запорізької ОДА Валерій Баранов

20 червня у Гуляйполе завітає очільник Запорізької ОДА Валерій БарановУ п′ятницю, 20 червня о 14:00 до нашого містечка з робочим візитом завітає очільник Запорізької обласної державної адміністрації Валерій Баранов. Зустріч голови ОДА з адміністративно-господарським активом, громадськістю м. Гуляйполе та Гуляйпільського району відбудеться у залі засідань місцевої
Детальніше

Хто бажає допомогти біженцям речами, продуктами харчування

Хто бажає допомогти біженцям речами, продуктами харчуванняДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГУЛЯЙПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ!
Хто бажає допомогти біженцям із Донецької та Луганської областей речами, продуктами харчування, прохання звертатися до Гуляйпільського районної організації Товариства Червоного Хреста України.
Телефон для довідок 0952241205 (Ігнатович Марина
Детальніше
 
Назад 1.. 11 12 13 14 15  Вперед