завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2
 

Допоможіть врятувати 3-річного Калашника Макарчика.

Допоможіть врятувати 3-річного Калашника Макарчика.Дитина зараз в дуже тяжкому стані, в комі. Потрібні кошти на підтримку його організму. Він знаходиться на лікуванні в Запорізькій обласній дитячій лікарні. Я прошу всіх небайдужих людей допомогти йому,адже навіть ваша гривня може врятувати дитині життя!
Номер карти Ощад банку 4790820005958605
Детальніше

Боєць-десантник 25-ї аеромобільної бригади Віктор Легкодух потребує фінансової допомоги.

Боєць-десантник 25-ї аеромобільної бригади Віктор Легкодух потребує фінансової допомоги.Осколок міни пробив бронежилет військового та пошкодив йому хребет. Щоб повернути хлопця до нормального життя, потрібна недешева реабілітація, на яку в родини бійця просто немає коштів.
Детальніше

Допоможемо україномовній школі у м. Красногорівка!

Допоможемо україномовній школі у м. Красногорівка!До Запорізької обласної державної адміністрації надійшло звернення від військово-цивільної адміністрації, учнів, батьків та вчителів Красногорівської ЗОШ № З Донецької області щодо допомоги у відбудові приміщення, яке було зруйноване під час бойових дій на сході України.
Детальніше

Вчитель Пологівського колегіуму № 1 потребує допомоги!

Вчитель Пологівського колегіуму № 1 потребує допомоги!Педагогічний колектив Пологівського колегіуму № 1 звертається до всіх небайдужих з проханням зібрати кошти на лікування Мащенко Людмили Володимирівни, вчителя української мови та літератури.
На цей час Людмила Володимирівна потребує невідкладної допомоги. Після перенесеної операції в Запорізькій
Детальніше

Допоможіть вилікувати дочку!

Допоможіть вилікувати дочку!На днях прийшло повідомлення від мами Віри, яка страждаеє від тяжкої хвороби, на лікування не вистачає коштів, тому вона звертається до добрих людей, допоможіть будь ласка, кожна копійка допоможе врятувати здоров′я ії дитини.
Детальніше

Допоможемо учаснику АТО

Нашого земляка Легкодуха Віктора, командира першого батальйону, десантника 25-ї аеромобільної бригади, що в Гвардійському, було поранено мінометним осколком. Щоб поставити хлопця на ноги потрібна складна і довготривала реабілітація. Прохаємо допомоги у всіх небайдужих людей.
Детальніше

Вікторія повинна жити!

Вікторія повинна жити!Здавалося, що всі мрії здійснилися. Вікторія закінчила школу, вуз, була активною дівчиною. Але в простій родині сталося нещастя - відмовили нирки. Щоб відновити роботу нирок необхідна трансплантація.
Трансплантація дуже дорого коштує, але завдяки підтримці рідних, близьких та небайдужих людей проблему можна здолати.
Детальніше
 
Назад  1 2