завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..13  Вперед
 

Держаудитори з початку року попередили незаконних витрат бюджетних коштів майже 30 млн гривень


Фахівці Північно-східного офісу Держаудитслужби, з початку року, провели 81 моніторинг публічних закупівель, загальну суму яких становила понад 3,3 млрд гривень. За всіма дослідженими закупівлями встановлені порушення законодавства.
Найпопулярніші порушення, що допускають замовники – це
Детальніше

Велика Британія приймає заявки на безмитний імпорт українських яєць на ІІ квартал

Велика Британія приймає заявки на безмитний імпорт українських яєць на ІІ кварталБританська державна агенція аграрних платежів опублікувала правила розподілу безмитної тарифної квоти на яйця птиці й альбуміни з України відповідно до положень Угоди про політичне співробітництво, вільну торгівлю та стратегічне партнерство між Україною та Великою Британією.
Детальніше

Унормовано нарахування пільг на послуги ЖКГ та покупку твердого палива з нового року

Унормовано нарахування пільг на послуги ЖКГ та покупку твердого палива з нового рокуЗ нового року громадяни, які мають пільги на житлово-комунальні послуги, можуть у будь-який час подати заяву про перехід на монетизовану (готівкову) форму виплат на послуги ЖКГ. Скасовано обмеження, яке не дозволяло скористатися монетизацією після 15 жовтня (на опалювальний період) і 15 травня (на неопалювальний період).
У Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації пояснили, що раніше пільговики могли отримувати монетизовані виплати, лише якщо подали відповідну заяву до старту опалювального сезону (до 15 жовтня) і для неопалюваного періоду до 15 травня. Відтепер вони можуть зробити це в будь-який момент.
Детальніше

Сьогодні останній день, коли українці можуть розрахуватися дрібними монетами

Сьогодні останній день, коли українці можуть розрахуватися дрібними монетамиДрібні монети 1, 2 і 5 копійок перестануть бути платіжним засобом в Україні з 1 жовтня 2019 року
Про це йдеться у повідомленні прес-служби Національного банку України від 10 вересня.
Тож останнім днем, коли дрібними монетами можна розрахуватися в торгових точках, буде 30 вересня.
З
Детальніше

У Головному управлінні ДФС у Запорізькій області пояснюють, хто звільняється від сплати земельного податку

У Головному управлінні ДФС у Запорізькій області пояснюють, хто звільняється від сплати земельного податкуУ податковому кодексі зазначається, що земельний податок – це обов’язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), а також постійних землекористувачів.
Детальніше

Україна стала другим найбільшим постачальником курятини до ЄС

Україна стала другим найбільшим постачальником курятини до ЄСУкраїна подвоїла експорт курятини до ЄС та стала другим після Бразилії постачальником цього м’яса до ЄС.
Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на звіт Єврокомісії.
Протягом року Україна поставила до країн ЄС 123 тис. тонн курятини. Це на 53,7% більше, ніж у 2017 році.
Детальніше

В області розпочато виплату субсидій у безготівковій формі

В області розпочато виплату субсидій у безготівковій форміПредставники Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації взяли участь у селекторній нараді, проведеній Міністерством соціальної політики України.
На нараді розглядались питання: зміни в порядку надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг у 2019 році; виконання
Детальніше

У 2019 році збільшується мінімальний розмір допомоги по безробіттю

У 2019 році збільшується мінімальний розмір допомоги по безробіттюЗа повідомленням Запорізького обласного центру зайнятості, починаючи з 1 січня 2019 року мінімальний розмір допомоги по безробіттю збільшується: для осіб, яким призначаються виплати з урахуванням страхового стажу та заробітної плати – з 1440 грн. до 1630 грн., для осіб, яким виплати призначаються без
Детальніше

З 1 січня українці зможуть продавати і купувати іноземну валюту через платіжні термінали і банкомати.

З 1 січня українці зможуть продавати і купувати іноземну валюту через платіжні термінали і банкомати.З 1 січня українці зможуть продавати і купувати іноземну валюту через платіжні термінали і банкомати. Така норма міститься в постанові Національного банку України №63, яким запроваджуються нові правила валютно-обмінних операцій.
Нагадаємо, спростити проведення банками та іншими фінансовими установами
Детальніше

Попри травневі свята населення активно залучає «теплі кредити» на енергоефективні заходи

Попри травневі свята населення активно залучає «теплі кредити» на енергоефективні заходиЛише за останній тиждень індивідуальні домогосподарства та ОСББ отримали більше 127 млн грн. «теплих кредитів», що перевищує показники за весь травень минулого року (120,2 млн грн. виданих «теплих кредитів»).
Вражає той факт, що попит ОСББ на програму державної підтримки при утепленні не вщухає.
Зокрема,
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..13  Вперед