завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..12  Вперед
 

З 1 січня змінено соціальні нормативи користування послугами з електропостачання

З 1 січня змінено соціальні нормативи користування послугами з електропостачанняЗ 1 січня 2018 року змінено соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами, щодо оплати яких держава надає пільги та встановлює субсидії, зокрема на послугу з електропостачання.
Детальніше

З початку року господарства регіону виробили 47,2 тис. т м’яса

З початку року господарства регіону виробили 47,2 тис. т м’ясаНа підприємствах сільського господарства Запорізької області з кількістю працюючих 10 осіб і більше в січні–вересні 2017р. було зайнято 17,4 тис. осіб (4,8% працюючих в економіці області), що на 10,0% менше, ніж у відповідному періоді попереднього року. Про це напередодні Дня працівників сільського господарства
Детальніше

Пенсія після реформи: скільки отримуватимуть українці наприкінці 2017 року

Пенсія після реформи: скільки отримуватимуть українці наприкінці 2017 рокуВ Україні середня пенсія сягнула 1886 гривень, а мінімальна виплата — 1312 гривень.
Востаннє українцям підвищували виплати в травні, а наступна «надбавка» очікується в жовтні. По-перше, трьом мільйонам пенсіонерам підвищать виплати на 61 гривню, тобто 5,2% від мінімалки. Мінімальна пенсія зросте
Детальніше

Як змінювалися ціни на квартири в новобудовах Києва в першому півріччі 2017

Як змінювалися ціни на квартири в новобудовах Києва в першому півріччі 2017
Ціни в I півріччі 2017 року продемонстрували нерівномірну позитивну динаміку у всіх класах, за винятком житла комфорт-класу, ціни на яке продовжують знижуватися і чинять негативний вплив на середньозважену ціну в загальному по ринку, знизилася 4,6%.
Середньозважена вартість новобудови
Детальніше

Юрій Буца: "Інвестиції краще ідуть в регіони, де розвинена інфраструктура"

Юрій Буца: "Інвестиції краще ідуть в регіони, де розвинена інфраструктура"Базовий рівень нестабільності в економіці пройшли, є економічне зростання. В даний момент головне - залучити інвестиції в Україну. Як внутрішні, так і зовнішні. Про це розповів заступник міністра фінансів Юрій Буца.
Детальніше

Українцям, які мають двомісячну заборгованість по оплаті житлово-комунальних послуг, не будуть призначати житлову субсидію на наступний період.

Українцям, які мають двомісячну заборгованість по оплаті житлово-комунальних послуг, не будуть призначати житлову субсидію на наступний період.З 1 травня українцям, які мають двомісячну заборгованість по оплаті житлово-комунальних послуг, не будуть призначати житлову субсидію на наступний період.
Відповідну постанову прийняв Кабінет міністрів України, повідомляє прес-служба КМУ.
У разі отримання інформації про прострочену
Детальніше

В Україні відсьогодні підвищується прожитковий мінімум

В Україні відсьогодні підвищується прожитковий мінімум
Сьогодні, 1 травня 2017 року, до 1684 грн підвищується прожитковий мінімум для працездатних осіб. Це передбачено в бюджеті на 2017 рік.
"Встановити в 2017 році прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня 2017 року - 1544 гривні, з 1 травня - 1624 гривні,
Детальніше

НКРЕКП скасувала скандальну абонплату за газ

НКРЕКП скасувала скандальну абонплату за газНаціональна комісія, яка регулює сферу енергетики і комунальних послуг скасувала рішення про введення абонентської плати за газ.
Про це заявив голова НКРЕКП Дмитро Вовк на засіданні комісії сьогодні, 10 квітня.

Рішення про введення тарифів на транспортування і розподіл природного
Детальніше

УКРГАЗБАНК почав надавати кредити на встановлення «домашніх» сонячних електростанцій під 0,01% річних

УКРГАЗБАНК почав надавати кредити на встановлення «домашніх» сонячних електростанцій під 0,01% річнихУКРГАЗБАНК запровадив кредитну програму «ЕКО-енергія», яка передбачає фінансування фізичних осіб на купівлю і встановлення «під ключ» сонячних електростанцій, сонячних колекторів та теплових насосів для домогосподарств.
Завдяки домовленостям з компаніями-партнерами, які займаються виробництвом
Детальніше

Розенко назвав пенсійний вік принциповою позицією

Розенко назвав пенсійний вік принциповою позицієюВіце-прем`єр-міністр Павло Розенко повідомив, що на даний момент уряд України зняло з порядку денного можливість підвищення пенсійного віку.
В ефірі каналу "Еспресо" Розенко заявив, що це питання закрите і в дискусіях з Міжнародним валютним фондом: українська влада не розглядає таку можливість
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..12  Вперед