завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4  Вперед
 

Свято з нагоди 70-річчя заснування дитячої бібліотеки

Свято з нагоди 70-річчя заснування дитячої бібліотекиВ бібліотеці для дітей відбулося свято з нагоди 70-річчя заснування дитячої бібліотеки. На свято були запрошені представники влади, обласної бібліотеки для дітей «Юний читач», відділу культури і туризму Гуляйпільської міської ради, громадських організацій, партнери бібліотеки, друзі та рідні.
Ведучі
Детальніше

Для дітей проведено краєзнавчу годину «Мій рідний край – ти квітка Батьківщини» (фото)

Для дітей проведено краєзнавчу годину «Мій рідний край – ти квітка Батьківщини» (фото)До Дня міста 10 вересня в бібліотеці для дітей проведено краєзнавчу годину «Мій рідний край – ти квітка Батьківщини» для учнів 3-А класу КЗ «Опорний заклад загальної середньої освіти «Престиж» (класний керівник Л. І. Смола).
Бібліотекар Інна Дутова розповідала про історію виникнення міста, яке сягає до 1785 року, коли восени, біля мальовничої річки Гайчур виникло військове поселення Гуляй-поле.
Детальніше

До Дня знань в бібліотеці для дітей проведено урок «Україну чарівну я щиро люблю»

До Дня знань в бібліотеці для дітей проведено урок  «Україну чарівну я щиро люблю»До бібліотеки завітали учні 6-А і 6-Б класів КЗ «Опорний заклад загальної середньої освіти «Престиж» (класні керівники В.А. Коротнюк та Л.І. Гура).
Бібліотекарі Ольга Старокоженко та Ірина Тимофієва говорили про те, що Батьківщина – це рідні степи, лани, озера, це рідні куточки, рідна домівка та родина.
Детальніше

Пришкільний табір

Пришкільний табірДо бібліотеки для дітей завітали учні 1-2 класів ЗОШ №1(класні керівники В.П.Шокотко,Т.П.Кукурудзяк, Л.І.Ольхова, Я.В.Мартиненко), які відвідують пришкільні та мовні табори з денним перебуванням.
Детальніше

В бібліотеці для дітей відбулася конкурсно-ігрова програма « Літо в гості завітало».

В  бібліотеці для дітей відбулася  конкурсно-ігрова програма « Літо в гості завітало».До бібліотеки завітали учні 3-4 класів колегіуму «Лідер» та 1-2 класи ЗОШ № 1, які відвідують пришкільні та мовні табори з денним перебуванням.
Ведуча, бібліотекар Інна Дутова, привітала дітей з початком літа і літніх канікул. Говорила про те, що літо - це прекрасна пора, коли можна відпочити, почитати книгу, пограти в різні ігри, одним словом, знайти справу до душі.
Детальніше

До Дня захисту дітей в бібліотеці для дітей було проведено гру «Подорож у країну правил дорожнього руху»

До Дня захисту дітей в бібліотеці для дітей було проведено гру «Подорож у країну правил дорожнього руху»До Дня захисту дітей в бібліотеці для дітей було проведено гру «Подорож у країну правил дорожнього руху» для учнів 4-А та 4-Б класів ЗОШ №1 (класні керівники Н.В.Єна, І.М.Притула). На зустріч з учнями запросили інспектора ювенальної превенції Гуляйпільського відділення поліції капітана поліції Шаповал Юлію Ігорівну.
Детальніше

Проведено літературний вечір «І знову пам`ять ожива».

Проведено літературний вечір «І знову пам`ять ожива».До 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в бібліотеці для дітей проведено літературний вечір «І знову пам`ять ожива». До бібліотеки завітали учні 5-А і 5-Б класів ЗОШ №1 ( кл.керівники В.А. Коротнюк та Л.І.Гура).
Детальніше

Проведено вечір-пам`ять «Болем Чорнобиля серце болить»

Проведено вечір-пам`ять «Болем Чорнобиля серце болить»В бібліотеці для дітей до 33-ї річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції проведено вечір-пам`ять «Болем Чорнобиля серце болить». На зустріч з учнями 7-А і 7-Б класів ЗОШ №1 (класні керівники Веремійченко А.М. та Крутінь Н.Г.) ми запросили ліквідатора аварії Борта Олександра Григоровича.
Детальніше

До Дня довкілля

До Дня довкілляДо Дня довкілля в бібліотеці для дітей проведено екологічну подорож «Чарівне моє довкілля». До бібліотеки завітали учні 4-Б класу ЗОШ №1 (класний керівник І.М.Притула).
Бібліотекарі Інна Дутова та Ірина Войцеховська говорили про те,що рідна природа чарує нас в усі пори року. Ми гордимося тим, що доля подарувала нам це диво – чарівну й неповторну красу природи. Та багатства природи небезмежні. І тому, щоб зберегти природу, потрібно її знати і любити, бути уважними до неї. Та пам`ятати: людина – частина природи. Знищуємо природу – знищуємо самих себе.
Детальніше

Тиждень дитячого читання

Тиждень дитячого читанняВ рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання в бібліотеці для дітей відбулося театралізоване свято «Книжкова країна – найкраща у світі». До бібліотеки завітали учні 1-В класу ЗОШ №1 (класний керівник Ю.М. Михайленко).
Бібліотекарі Ірина Войцеховська та Ірина Тимофієва розповіли про історію створення книги, про види книг від давнини і до наших днів, про найменшу та найбільшу книги у світі. Також познайомили дітей з правилами користування книгою.
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4  Вперед