завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3  Вперед
 

В бібліотеці для дітей проведено конкурсно-розважальну програму «Найсердечніші вітання у Всесвітній день кохання»

В бібліотеці для дітей проведено конкурсно-розважальну програму  «Найсердечніші вітання у Всесвітній день кохання»До Дня Святого Валентина в бібліотеці для дітей проведено конкурсно-розважальну програму «Найсердечніші вітання у Всесвітній день кохання». До бібліотеки завітали учні 7-А і 7-Б класів ЗОШ №1 (класні керівники А.М.Веремійченко та Н.Г. Крутінь).
Детальніше

Акція "Книги в дар бібліотеці"

Акція "Книги в дар бібліотеці"Протягом 2018 року в бібліотеці для дітей проводилася акція "Книги в дар бібліотеці". Небайдужі земляки активно долучилися до цієї акції.
Працівники бібліотеки висловлюють щиру подяку за допомогу бібліотеці: І.К.Кушніренку, О.І.Горпинич, Л.Г.Геньбі, В.М. і В.П.Яковенко, І.Мороз, З.Я.Яковенко,
Детальніше

Театралізоване свято «І бринить від щастя край – іде до діток Миколай»

Театралізоване свято «І бринить від щастя край – іде до діток Миколай»До Дня святого Миколая в бібліотеці для дітей відбулося театралізоване свято «І бринить від щастя край – іде до діток Миколай», на яке ми запросили дітей з обмеженими фізичними можливостями та їх батьків.
Бібліотекар Інна Дутова говорила про те, що святий Миколай вшановується як захисник
Детальніше

Вечір запитань і відповідей «Щоб не потрапити на стежку біди»

Вечір запитань і відповідей «Щоб не потрапити на стежку біди»До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в бібліотеці для дітей відбувся вечір запитань і відповідей «Щоб не потрапити на стежку біди». До бібліотеки завітали учні 8-Б класу ЗОШ №1 (класний керівник Л.О. Науменко).
Бібліотекар Ольга Старокоженко говорила про те, що СНІД – одна з найголовніших
Детальніше

Семінар «Стратегія розвитку сучасної бібліотеки»

Семінар «Стратегія розвитку сучасної бібліотеки»В бібліотеці для дітей проведено семінар за темою «Стратегія розвитку сучасної бібліотеки» для бібліотечних працівників Гуляйпільської об`еднаної територіальної громади.
На семінарі розглянули актуальні питання планування роботи на 2019 рік. Особливу увагу звернули на заходи по патріотичному
Детальніше

День Української Мови

День Української Мови
Детальніше

В бібліотеці для дітей проведена зустріч з поліцейськими

В бібліотеці для дітей проведена зустріч з поліцейськимиВ рамках клубу по профорієнтації «Орієнтир» в бібліотеці для дітей проведена зустріч з інспекторами ювенальної превенції Шаповал Юлією Ігорівною та кадрового забезпечення Пузановим Михайлом Анатолійовичем Гуляйпільського відділення поліції. До бібліотеки завітали учні 9-Б класу ЗОШ №1 (класний керівник Кукурудзяк О.О.)
Детальніше

Літературні ворожіння

Літературні ворожінняДо Дня Гуляйпільської об`єднаної територіальної громади працівники бібліотеки для дітей підготували літературні ворожіння.
«Циганки» у виконанні працівників бібліотеки для дітей (Інни Дутової та Ірини Войцеховської) з допомогою книг надавали відвідувачам позитивні пророкування, які викликали
Детальніше

Проведено вечір-зустріч «Ми воїни. І наше діло праведне й святе»

Проведено вечір-зустріч «Ми воїни. І наше діло праведне й святе»До Дня захисника України в бібліотеці для дітей проведено вечір-зустріч «Ми воїни. І наше діло праведне й святе». На зустріч з учнями 6-Б класу ЗОШ № 1 (класний керівник Шингур І.О.) та учнями спеціальної школи інтернату (вихователь Ковальова Л.І., вчитель укр. мови і літ-ри Коростильова Ю.О.) ми запросили
Детальніше

Краєзнавча година

Краєзнавча годинаВ бібліотеці для дітей до Дня міста проведено краєзнавчу годину «Найкраща в світі дорога земля». До бібліотеки завітали учні 4-А класу ЗОШ №1 (класний керівник Єна Н.В.)
Бібліотекар Інна Дутова розповіла легенди про історію заснування нашого міста, визначні місця та архітектурні пам`ятки Гуляйполя,
Детальніше
 
Назад  1 2 3  Вперед