завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5  Вперед
 

Завітайте до нас на "Вогник"

Завітайте до нас на "Вогник"
Детальніше

Театралізоване свято «На радість нашим дітям - Миколай іде по світу»

Театралізоване свято «На радість нашим дітям - Миколай іде по світу»18 грудня 2019 року, до бібліотеки для дітей на театралізоване свято «На радість нашим дітям - Миколай іде по світу» завітали діти з обмеженими фізичними можливостями та їх батьки. Такі передсвяткові новорічні заходи в бібліотеці стали традиційними.
В святковій атмосфері, в красиво оформленій
Детальніше

Вечір запитань і відповідей «Більше знаєш – менше ризикуєш»

Вечір запитань і відповідей «Більше знаєш – менше ризикуєш»До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в бібліотеці для дітей відбувся вечір запитань і відповідей «Більше знаєш – менше ризикуєш».
Детальніше

Свято рідної мови «Мова барвиста, мова багата, ніжна і тепла, як батьківська хата»

Свято рідної мови «Мова барвиста, мова багата, ніжна і тепла, як батьківська хата»До Дня української мови і писемності в бібліотеці для дітей відбулося свято рідної мови «Мова барвиста, мова багата, ніжна і тепла, як батьківська хата». До бібліотеки завітали учні 3-Б класу опорного закладу «Престиж» (класний керівник В.П. Шокотко).
Бібліотекарі Ірина Войцеховська та Ольга
Детальніше

Виставка «Куточок маленького українця»

Виставка «Куточок маленького українця»1, 2 листопада 2019 року відбувся обласний фестиваль народної творчості «Вольниця», присвячений річниці від дня народження Нестора Махна.
Бібліотека для дітей презентувала креативну виставку «Куточок маленького українця».
Детальніше

Проведено актуальний діалог «Різноманітний світ професій»

Проведено актуальний діалог «Різноманітний світ професій»В бібліотеці для дітей створений клуб «Орієнтир», метою якого є допомогау виборі майбутньої професії. В його рамках проведено актуальний діалог «Різноманітний світ професій». На зустріч з учнями 9-А класу ОЗ «Престиж»(класний керівник Григорова Н.М.) ми запросили інспектора ювенальної превенції капітана
Детальніше

Проведено патріотичну годину «Герої для нас, як приклад»

Проведено патріотичну годину «Герої для нас, як приклад»До Дня захисника України та Українського козацтва, який відзначається в день святої Покрови Пресвятої Богородиці в бібліотеці для дітей проведено патріотичну годину «Герої для нас, як приклад».
На зустріч з учнями 7-А кл. ОЗ «Престиж» (класний керівник Авраменко Д.В.) ми запросили голову громадської організації «Спілка ветеранів АТО» Домбровського В.М.
Детальніше

Свято з нагоди 70-річчя заснування дитячої бібліотеки

Свято з нагоди 70-річчя заснування дитячої бібліотекиВ бібліотеці для дітей відбулося свято з нагоди 70-річчя заснування дитячої бібліотеки. На свято були запрошені представники влади, обласної бібліотеки для дітей «Юний читач», відділу культури і туризму Гуляйпільської міської ради, громадських організацій, партнери бібліотеки, друзі та рідні.
Ведучі
Детальніше

Для дітей проведено краєзнавчу годину «Мій рідний край – ти квітка Батьківщини» (фото)

Для дітей проведено краєзнавчу годину «Мій рідний край – ти квітка Батьківщини» (фото)До Дня міста 10 вересня в бібліотеці для дітей проведено краєзнавчу годину «Мій рідний край – ти квітка Батьківщини» для учнів 3-А класу КЗ «Опорний заклад загальної середньої освіти «Престиж» (класний керівник Л. І. Смола).
Бібліотекар Інна Дутова розповідала про історію виникнення міста, яке сягає до 1785 року, коли восени, біля мальовничої річки Гайчур виникло військове поселення Гуляй-поле.
Детальніше

До Дня знань в бібліотеці для дітей проведено урок «Україну чарівну я щиро люблю»

До Дня знань в бібліотеці для дітей проведено урок  «Україну чарівну я щиро люблю»До бібліотеки завітали учні 6-А і 6-Б класів КЗ «Опорний заклад загальної середньої освіти «Престиж» (класні керівники В.А. Коротнюк та Л.І. Гура).
Бібліотекарі Ольга Старокоженко та Ірина Тимофієва говорили про те, що Батьківщина – це рідні степи, лани, озера, це рідні куточки, рідна домівка та родина.
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5  Вперед