завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8  Вперед
 

Гуляйпільська міська територіальна громада - учасник Ради регіонального розвитку Запорізької області

Гуляйпільська міська територіальна громада - учасник Ради регіонального розвитку Запорізької областіПро це повідомляється на сторінці Гуляйпільської міської територіальної громади у Фейсбук.
Детальніше

Фоторепортаж зі святкування Дня громади

Фоторепортаж зі святкування Дня громади13 жовтня на площі біля КСК "Сучасник" зібралися великою дружньою родиною активні та небайдужі мешканці громади, аби відзначити її другий день народження.
Дякуємо всім організаторам та виконавцям, усім учасникам та глядачам, які зробили цей день незабутнім та яскравим.
Детальніше

Освячення каплички

Освячення каплички

Детальніше

Як проводили свято Івана Купала в Дорожнянці

Як проводили свято Івана Купала в Дорожнянці6 липня 2018 року на території Дорожнянського старостинського округу жителі та гості села відсвяткували з піснями, конкурсами та запальними танцями свято Івана Купала
Детальніше

Фото з фестивалю " ВОЛЬНИЦЯ"

Фото з фестивалю " ВОЛЬНИЦЯ"
Джерело: gulaypole.in.ua
Детальніше

Гуляйполе замайоріло вишиванками!

Гуляйполе замайоріло вишиванками!
джерело фото: https://www.facebook.com/gulajpole.kun
Детальніше

Фотозвіт екскурсії вулицями міста Гуляйполе

Фотозвіт екскурсії вулицями міста ГуляйполеФотозвіт екскурсії вулицями міста Гуляйполе, що відбулася 2.05.2016. Маємо надію, що подібна форма дозвілля в подальшому стане гарною традицією, та проходитиме з певною періодичністю. Чекайте подальших анонсів. Всім хто прийшов велика подяка. Пишаймося, що ми гуляйпільці.
Детальніше

В залі абонементу Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім.В.Діденка оформлена виставка - інформація "Віки і дні"

В залі абонементу Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім.В.Діденка оформлена виставка - інформація "Віки і дні"До Дня Соборності України в залі абонементу Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім.В.Діденка оформлена виставка - інформація "Віки і дні".
Детальніше

В читальному залі Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім.В.Діденка пройшло чергове засідання клубу "Надвечір′я".

В читальному залі Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім.В.Діденка пройшло чергове засідання клубу "Надвечір′я".В читальному залі Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім.В.Діденка пройшло чергове засідання клубу "Надвечір′я".
Детальніше

Ранок в дитсадку "Веселка"

Ранок в дитсадку "Веселка"
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8  Вперед