завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..13  Вперед
 

З 1 січня українці зможуть продавати і купувати іноземну валюту через платіжні термінали і банкомати.

З 1 січня українці зможуть продавати і купувати іноземну валюту через платіжні термінали і банкомати.З 1 січня українці зможуть продавати і купувати іноземну валюту через платіжні термінали і банкомати. Така норма міститься в постанові Національного банку України №63, яким запроваджуються нові правила валютно-обмінних операцій.
Нагадаємо, спростити проведення банками та іншими фінансовими установами
Детальніше

Попри травневі свята населення активно залучає «теплі кредити» на енергоефективні заходи

Попри травневі свята населення активно залучає «теплі кредити» на енергоефективні заходиЛише за останній тиждень індивідуальні домогосподарства та ОСББ отримали більше 127 млн грн. «теплих кредитів», що перевищує показники за весь травень минулого року (120,2 млн грн. виданих «теплих кредитів»).
Вражає той факт, що попит ОСББ на програму державної підтримки при утепленні не вщухає.
Зокрема,
Детальніше

Монетизація субсидій мотивує економити енергоносії - Мінсоцполітики

Монетизація субсидій мотивує економити енергоносії - МінсоцполітикиМонетизація субсидій дозволить громадянам самостійно вибирати постачальника послуг і розраховуватися "живими" грошима від субсидій.
Запуск механізму монетизації субсидій на житлово-комунальні послуги дозволить створити мотивацію для економного використання енергоносіїв, повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики з посиланням на директора Директорату сім′ї та соціальної підтримки населення Мінсоцполітики Віталія Музиченко.
Детальніше

«Приватбанк» планує у 2018 році «оптимізувати» частину відділень

«Приватбанк» планує у 2018 році «оптимізувати» частину відділеньУ 2018 році націоналізований ПриватБанк планує «оптимізувати» кількість відділень до 2061, нині працює 2244.
Як повідомляє прес-служба фінансової установи, планується оптимізація 201 міні- та мікровідділення з невеликою кількістю персоналу.
При цьому у 2018 році «Приватбанк» планує
Детальніше

З 1 січня змінено соціальні нормативи користування послугами з електропостачання

З 1 січня змінено соціальні нормативи користування послугами з електропостачанняЗ 1 січня 2018 року змінено соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами, щодо оплати яких держава надає пільги та встановлює субсидії, зокрема на послугу з електропостачання.
Детальніше

З початку року господарства регіону виробили 47,2 тис. т м’яса

З початку року господарства регіону виробили 47,2 тис. т м’ясаНа підприємствах сільського господарства Запорізької області з кількістю працюючих 10 осіб і більше в січні–вересні 2017р. було зайнято 17,4 тис. осіб (4,8% працюючих в економіці області), що на 10,0% менше, ніж у відповідному періоді попереднього року. Про це напередодні Дня працівників сільського господарства
Детальніше

Пенсія після реформи: скільки отримуватимуть українці наприкінці 2017 року

Пенсія після реформи: скільки отримуватимуть українці наприкінці 2017 рокуВ Україні середня пенсія сягнула 1886 гривень, а мінімальна виплата — 1312 гривень.
Востаннє українцям підвищували виплати в травні, а наступна «надбавка» очікується в жовтні. По-перше, трьом мільйонам пенсіонерам підвищать виплати на 61 гривню, тобто 5,2% від мінімалки. Мінімальна пенсія зросте
Детальніше

Як змінювалися ціни на квартири в новобудовах Києва в першому півріччі 2017

Як змінювалися ціни на квартири в новобудовах Києва в першому півріччі 2017
Ціни в I півріччі 2017 року продемонстрували нерівномірну позитивну динаміку у всіх класах, за винятком житла комфорт-класу, ціни на яке продовжують знижуватися і чинять негативний вплив на середньозважену ціну в загальному по ринку, знизилася 4,6%.
Середньозважена вартість новобудови
Детальніше

Юрій Буца: "Інвестиції краще ідуть в регіони, де розвинена інфраструктура"

Юрій Буца: "Інвестиції краще ідуть в регіони, де розвинена інфраструктура"Базовий рівень нестабільності в економіці пройшли, є економічне зростання. В даний момент головне - залучити інвестиції в Україну. Як внутрішні, так і зовнішні. Про це розповів заступник міністра фінансів Юрій Буца.
Детальніше

Українцям, які мають двомісячну заборгованість по оплаті житлово-комунальних послуг, не будуть призначати житлову субсидію на наступний період.

Українцям, які мають двомісячну заборгованість по оплаті житлово-комунальних послуг, не будуть призначати житлову субсидію на наступний період.З 1 травня українцям, які мають двомісячну заборгованість по оплаті житлово-комунальних послуг, не будуть призначати житлову субсидію на наступний період.
Відповідну постанову прийняв Кабінет міністрів України, повідомляє прес-служба КМУ.
У разі отримання інформації про прострочену
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..13  Вперед