завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  Вперед
 

Засідання клубу "Надвечір′я"

Засідання клубу "Надвечір′я"4 квітня в читальному залі Гуляйпільської центральної бібліотеки ім. В.Діденка пройшло чергове засідання клубу «Надвечір’я». Захід пройшов цікаво та різноманітно. Перед присутніми виступила зі своїми віршами Коростильова Наталя Глібівна, колишній вчитель – методист, яка почала писати власні твори вже будучи на заслуженому відпочинку. Поезія прийшлася до душі кожному запрошеному.
Детальніше

Бережіть своє здоров′я

Бережіть своє здоров′я24 березня – Всесвітній день боротьби з туберкульозом. Метою проведення Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом є, перш за все, підвищення обізнаності населення планети про глобальну епідемію цієї хвороби і покращення методів профілактики та боротьби з нею.
З цього приводу працівники Гуляйпільської
Детальніше

«Книгоманія – 2018»

«Книгоманія – 2018»В бібліотеці для дітей проведено відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія – 2018» серед учнів 6-7 класів шкіл міста.
Метою Конкурсу є: вироблення у дітей навичок самостійної роботи з книгою, популяризація найкращих надбань української і світової класичної й сучасної літератури,
Детальніше

Нехай лунає вірш Шевченка

Нехай лунає вірш ШевченкаТарас Шевченко. Його ім’я стало символом України. Його називають провісником нового життя, народним пророком, титаном духу, який уболівав за долю рідного народу, тому й залишив нащадкам духовний заповіт, що передається із покоління в покоління, від роду до роду. В 2018 році Великому Кобзарю виповнилося
Детальніше

Привітання від бібліотекарів

Привітання від бібліотекарів
Детальніше

Свято матері «Я твій портрет фіалками вберу» до Дня 8 Березня

Свято матері «Я твій портрет фіалками вберу» до Дня 8 БерезняВ бібліотеці для дітей проведено свято матері «Я твій портрет фіалками вберу» до Дня 8 Березня. До бібліотеки завітали учні 2-Б класу ЗОШ №1 (класний керівник Н.М. Явтухова).
Бібліотекар Ірина Шингур говорила про те, що для кожної людини, неважливо скільки їй років, завжди потрібна мама, її
Детальніше

Літературно-музичний вечір «Живий у правді віковій, в піснях і славі Заповіту»

Літературно-музичний вечір «Живий у правді віковій, в піснях і славі Заповіту»В бібліотеці для дітей проведено літературно-музичний вечір «Живий у правді віковій, в піснях і славі Заповіту» до річниці від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка. До бібліотеки завітали учні 5-Б класу ЗОШ №1 (класний керівник І.О.Шингур).
Бібліотекарі Ольга Старокоженко та Ірина Войцеховська
Детальніше

Презентація нової книги місцевого краєзнавця Івана Кириловича Кушніренка «Гуляйпілля мистецьке»

Презентація нової книги місцевого краєзнавця Івана  Кириловича Кушніренка «Гуляйпілля мистецьке»1 березня в читальному залі Гуляйпільської центральної бібліотеки ім.В.Діденка пройшла презентація нової книги місцевого краєзнавця Івана Кириловича Кушніренка «Гуляйпілля мистецьке».
Захід, приурочений до Всесвітнього дня письменника, підготовлено і проведено в співраці працівниками
Детальніше

Акція «Подаруй бібліотеці книгу»

Акція «Подаруй бібліотеці книгу»Протягом 2017 року в бібліотеці для дітей проводилася акція «Подаруй бібліотеці книгу», метою якої є поповнення бібліотечного фонду.
Небайдужі гуляйпільці не залишилися осторонь цієї благородної справи і допомогли нашому закладу. Нам дарували твори класиків та сучасних авторів, літературу для
Детальніше

«Афганістан - то біль і смуток, чиєсь обірване життя»

«Афганістан - то біль і смуток, чиєсь обірване життя»Протягом тижня на абонементі Гуляйпільської центральної бібліотеки ім.В.Діденка діяла тематична виставка «Афганістан - то біль і смуток, чиєсь обірване життя», приурочена до 29-ї річниці виведення військ з Афганістану.
Відвідувачі виставки пройнялися подіями тих років і гордістю за своїх
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  Вперед