завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5  Вперед
 

Пришкільний табір

Пришкільний табірДо бібліотеки для дітей завітали учні 1-2 класів ЗОШ №1(класні керівники В.П.Шокотко,Т.П.Кукурудзяк, Л.І.Ольхова, Я.В.Мартиненко), які відвідують пришкільні та мовні табори з денним перебуванням.
Детальніше

В бібліотеці для дітей відбулася конкурсно-ігрова програма « Літо в гості завітало».

В  бібліотеці для дітей відбулася  конкурсно-ігрова програма « Літо в гості завітало».До бібліотеки завітали учні 3-4 класів колегіуму «Лідер» та 1-2 класи ЗОШ № 1, які відвідують пришкільні та мовні табори з денним перебуванням.
Ведуча, бібліотекар Інна Дутова, привітала дітей з початком літа і літніх канікул. Говорила про те, що літо - це прекрасна пора, коли можна відпочити, почитати книгу, пограти в різні ігри, одним словом, знайти справу до душі.
Детальніше

До Дня захисту дітей в бібліотеці для дітей було проведено гру «Подорож у країну правил дорожнього руху»

До Дня захисту дітей в бібліотеці для дітей було проведено гру «Подорож у країну правил дорожнього руху»До Дня захисту дітей в бібліотеці для дітей було проведено гру «Подорож у країну правил дорожнього руху» для учнів 4-А та 4-Б класів ЗОШ №1 (класні керівники Н.В.Єна, І.М.Притула). На зустріч з учнями запросили інспектора ювенальної превенції Гуляйпільського відділення поліції капітана поліції Шаповал Юлію Ігорівну.
Детальніше

Проведено літературний вечір «І знову пам`ять ожива».

Проведено літературний вечір «І знову пам`ять ожива».До 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в бібліотеці для дітей проведено літературний вечір «І знову пам`ять ожива». До бібліотеки завітали учні 5-А і 5-Б класів ЗОШ №1 ( кл.керівники В.А. Коротнюк та Л.І.Гура).
Детальніше

Проведено вечір-пам`ять «Болем Чорнобиля серце болить»

Проведено вечір-пам`ять «Болем Чорнобиля серце болить»В бібліотеці для дітей до 33-ї річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції проведено вечір-пам`ять «Болем Чорнобиля серце болить». На зустріч з учнями 7-А і 7-Б класів ЗОШ №1 (класні керівники Веремійченко А.М. та Крутінь Н.Г.) ми запросили ліквідатора аварії Борта Олександра Григоровича.
Детальніше

До Дня довкілля

До Дня довкілляДо Дня довкілля в бібліотеці для дітей проведено екологічну подорож «Чарівне моє довкілля». До бібліотеки завітали учні 4-Б класу ЗОШ №1 (класний керівник І.М.Притула).
Бібліотекарі Інна Дутова та Ірина Войцеховська говорили про те,що рідна природа чарує нас в усі пори року. Ми гордимося тим, що доля подарувала нам це диво – чарівну й неповторну красу природи. Та багатства природи небезмежні. І тому, щоб зберегти природу, потрібно її знати і любити, бути уважними до неї. Та пам`ятати: людина – частина природи. Знищуємо природу – знищуємо самих себе.
Детальніше

Тиждень дитячого читання

Тиждень дитячого читанняВ рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання в бібліотеці для дітей відбулося театралізоване свято «Книжкова країна – найкраща у світі». До бібліотеки завітали учні 1-В класу ЗОШ №1 (класний керівник Ю.М. Михайленко).
Бібліотекарі Ірина Войцеховська та Ірина Тимофієва розповіли про історію створення книги, про види книг від давнини і до наших днів, про найменшу та найбільшу книги у світі. Також познайомили дітей з правилами користування книгою.
Детальніше

Проведено ІІ відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Лідер читання – 2019»

Проведено ІІ відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Лідер читання – 2019»У бібліотеці для дітей проведено ІІ відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Лідер читання – 2019» серед учнів 6-х – 7-х класів шкіл міста. До бібліотеки завітали переможці І-го (шкільного) відбіркового етапу Конкурсу. Завданнями Конкурсу є: вироблення у дітей навичок самостійної роботи з книгою, популяризація найкращих надбань української і світової літератури, підвищення рівня особистого розвитку дітей через заохочення їх до систематичного читання.
Детальніше

До відзначення 205-річниці від Дня народження Тараса Григоровича Шевченк

До відзначення 205-річниці від Дня народження Тараса Григоровича ШевченкДо відзначення 205-річниці від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка в бібліотеці для дітей проведено літературно-музичний вечір «На струнах Кобзаревої душі». До бібліотеки завітали учні 6-А класу ЗОШ №1 (класний керівник Д.В.Авраменко).
Бібліотекарі Ольга Старокоженко та Ірина Войцеховська познайомили присутніх з життєвим та творчим шляхом Тараса Шевченка.
Детальніше

Свято до 8 Березня

Свято до 8 БерезняВ бібліотеці для дітей відбулося свято «Мамо рідненька, голубка свята», присвячене Міжнародному жіночому дню – 8 Березня, на яке ми запросили учнів 2-Б класу ЗОШ №1 (класний керівник В.П. Шокотко).
Бібліотекарі Ірина Войцеховська та Ірина Тимофієва говорили, що в цей день вітають милих, рідних мам, у яких найдобріші і найласкавіші руки, найвірніше і найчуйніше серце – в ньому ніколи не згасає любов.
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5  Вперед