завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4  Вперед
 

Проведено ІІ відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Лідер читання – 2019»

Проведено ІІ відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Лідер читання – 2019»У бібліотеці для дітей проведено ІІ відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Лідер читання – 2019» серед учнів 6-х – 7-х класів шкіл міста. До бібліотеки завітали переможці І-го (шкільного) відбіркового етапу Конкурсу. Завданнями Конкурсу є: вироблення у дітей навичок самостійної роботи з книгою, популяризація найкращих надбань української і світової літератури, підвищення рівня особистого розвитку дітей через заохочення їх до систематичного читання.
Детальніше

До відзначення 205-річниці від Дня народження Тараса Григоровича Шевченк

До відзначення 205-річниці від Дня народження Тараса Григоровича ШевченкДо відзначення 205-річниці від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка в бібліотеці для дітей проведено літературно-музичний вечір «На струнах Кобзаревої душі». До бібліотеки завітали учні 6-А класу ЗОШ №1 (класний керівник Д.В.Авраменко).
Бібліотекарі Ольга Старокоженко та Ірина Войцеховська познайомили присутніх з життєвим та творчим шляхом Тараса Шевченка.
Детальніше

Свято до 8 Березня

Свято до 8 БерезняВ бібліотеці для дітей відбулося свято «Мамо рідненька, голубка свята», присвячене Міжнародному жіночому дню – 8 Березня, на яке ми запросили учнів 2-Б класу ЗОШ №1 (класний керівник В.П. Шокотко).
Бібліотекарі Ірина Войцеховська та Ірина Тимофієва говорили, що в цей день вітають милих, рідних мам, у яких найдобріші і найласкавіші руки, найвірніше і найчуйніше серце – в ньому ніколи не згасає любов.
Детальніше

В бібліотеці для дітей проведено конкурсно-розважальну програму «Найсердечніші вітання у Всесвітній день кохання»

В бібліотеці для дітей проведено конкурсно-розважальну програму  «Найсердечніші вітання у Всесвітній день кохання»До Дня Святого Валентина в бібліотеці для дітей проведено конкурсно-розважальну програму «Найсердечніші вітання у Всесвітній день кохання». До бібліотеки завітали учні 7-А і 7-Б класів ЗОШ №1 (класні керівники А.М.Веремійченко та Н.Г. Крутінь).
Детальніше

Акція "Книги в дар бібліотеці"

Акція "Книги в дар бібліотеці"Протягом 2018 року в бібліотеці для дітей проводилася акція "Книги в дар бібліотеці". Небайдужі земляки активно долучилися до цієї акції.
Працівники бібліотеки висловлюють щиру подяку за допомогу бібліотеці: І.К.Кушніренку, О.І.Горпинич, Л.Г.Геньбі, В.М. і В.П.Яковенко, І.Мороз, З.Я.Яковенко,
Детальніше

Театралізоване свято «І бринить від щастя край – іде до діток Миколай»

Театралізоване свято «І бринить від щастя край – іде до діток Миколай»До Дня святого Миколая в бібліотеці для дітей відбулося театралізоване свято «І бринить від щастя край – іде до діток Миколай», на яке ми запросили дітей з обмеженими фізичними можливостями та їх батьків.
Бібліотекар Інна Дутова говорила про те, що святий Миколай вшановується як захисник
Детальніше

Вечір запитань і відповідей «Щоб не потрапити на стежку біди»

Вечір запитань і відповідей «Щоб не потрапити на стежку біди»До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в бібліотеці для дітей відбувся вечір запитань і відповідей «Щоб не потрапити на стежку біди». До бібліотеки завітали учні 8-Б класу ЗОШ №1 (класний керівник Л.О. Науменко).
Бібліотекар Ольга Старокоженко говорила про те, що СНІД – одна з найголовніших
Детальніше

Семінар «Стратегія розвитку сучасної бібліотеки»

Семінар «Стратегія розвитку сучасної бібліотеки»В бібліотеці для дітей проведено семінар за темою «Стратегія розвитку сучасної бібліотеки» для бібліотечних працівників Гуляйпільської об`еднаної територіальної громади.
На семінарі розглянули актуальні питання планування роботи на 2019 рік. Особливу увагу звернули на заходи по патріотичному
Детальніше

День Української Мови

День Української Мови
Детальніше

В бібліотеці для дітей проведена зустріч з поліцейськими

В бібліотеці для дітей проведена зустріч з поліцейськимиВ рамках клубу по профорієнтації «Орієнтир» в бібліотеці для дітей проведена зустріч з інспекторами ювенальної превенції Шаповал Юлією Ігорівною та кадрового забезпечення Пузановим Михайлом Анатолійовичем Гуляйпільського відділення поліції. До бібліотеки завітали учні 9-Б класу ЗОШ №1 (класний керівник Кукурудзяк О.О.)
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4  Вперед