завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..56  Вперед
 

13 березня 2019 року в Малому залі КСК «Сучасник» відбувся захід для учнів «Акція випускник – 2019» частина ІІ

13 березня 2019 року в Малому залі КСК «Сучасник» відбувся захід для учнів «Акція випускник – 2019» частина ІІДо нашого міста завітали представники ВУЗів, а саме Бердянського державного педагогічного університету, Мелітопольськогодержавного педагогічного університету ім.Б.Хмельницького та Мелітопольського Таврійського державного арготехнологічного університету.
Привітальним словом захід відкрила директор
Детальніше

Сортування сміття, туризм та освітні округи: як розвиватимуть Гуляйпільську громаду

Сортування сміття, туризм та освітні округи: як розвиватимуть Гуляйпільську громаду
Як спланувати розвиток Гуляйпільської ОТГ, що не дає молоді лишатись у громаді й чому туристи мало до неї їздять. Про все це говорили у «Світовому кафе», яке відбулося в рамках програми «Інтегроване просторове планування для ОТГ» у читальному залі центральної районної бібліотеки.
Детальніше

У Гуляйполі відкриються два логопедичних пунктів

У Гуляйполі відкриються два логопедичних пунктівЗ метою організації ефективного логопедичного супроводу системи освіти Гуляйпільської міської територіальної громади, підвищення якості освіти, депутати міської ради підтримали рішення про відкриття двох логопедичних пунктів (2 посади вчителів-логопедів), що дає можливість здійснювати повноцінну корекційну
Детальніше

Підписання договору про організацію громадських робіт

Підписання договору про організацію громадських робітГуляйпільська районна філія Запорізького ОЦЗ постійно співпрацює з органами місцевого самоврядування. Один із напрямків роботи – організація та проведення громадських робіт. Адже, саме громадські роботи є засобом реалізації політики зайнятості населення, саме вони можуть зняти соціальну напругу на ринку праці (хоча і тимчасово) та забезпечити трудову адаптацію безробітних і бути для них джерелом доходу.
Детальніше

Григорій Лютий відзначає 70-річний ювілей

Григорій Лютий відзначає 70-річний ювілейЗнаменитий запорізький поет, громадський та літературний діяч Григорій Лютий відзначає 70-річний ювілей. З цієї нагоди керівництво облдержадміністрації відзначило митця почесною нагородою - медаллю «За розвиток Запорізького краю».
Детальніше

Підведено підсумки голосування за проекти Бюджету участі -2018. Відомі проекти-переможці!

Підведено підсумки голосування за проекти Бюджету участі -2018. Відомі проекти-переможці!За право отримати фінансову підтримку з бюджету об′єднаної територіальної громади Гуляйпільської міської ради в обсязі 350 тис.грн. змагалися автори 12 проектів, із яких 5 – з м. Гуляйполе та 7 – з сільських населених пунктів громади. Оскільки голосування за проекти відбувалося в паперовому та електронному вигляді, підрахунок голосів потребував кропіткої роботи.
Детальніше

Через відсутність дороги гуляйпільці написали звернення до Кабміну

Через відсутність дороги гуляйпільці написали звернення до КабмінуВодії, яким доводиться їздити автодорогою Гуляйполе-Пологи, обурені її станом. Зазначають, від Гуляйполя до Дорожнянки, ще їхати можна. Там ями підсипають за «новою технологією» — відсівом.
Детальніше

У Гуляйполі збирають підписи за збереження відділень районної лікарні

У Гуляйполі збирають підписи за збереження відділень районної лікарні
У центрі міста працюють активісти, які виступають за збереження усіх відділень Гуляйпільської районної лікарні та покращення якості медичних послуг. Біля магазинів «АТБ» та «Аврора» 30 січня встановили палатку, де збирають підписи для звернення до голів райради та райдержадміністрації, голови і депутатів місцевої ОТГ, Держаудитслужби
Детальніше

Танцюють батьки – танцюють діти!

Танцюють батьки – танцюють діти!Під такою назвою 27 січня 2019 року у комунальному закладі «Гуляйпільська дитяча школа мистецтв» Гуляйпільської міської ради відбулось спільне заняття з хореографії батьків і учнів-першокласників. Викладач хореографічного відділення Коломоєць Юлія Володимирівна поставила за мету – донести до батьків розуміння складності всього процесу навчання мистецтву хореографії, дати їм змогу самим спробувати виконати базові рухи та вправи класичної і народної хореографії.
Детальніше

Перемоги в обласних конкурсах

Перемоги в обласних конкурсахВажливим результатом роботи творчого колективу комунального закладу «Гуляйпільська дитяча школа мистецтв» Гуляйпільської міської ради є активна участь учнів і викладачів у конкурсах та фестивалях різних рівнів.
В обласному конкурсі з образотворчого мистецтва серед учнів мистецьких шкіл «Ми малюємо цей світ», що проходив у м. Запоріжжя 21 листопада 2018 року, взяли участь одинадцять творчих робіт учнів художнього відділення.
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..56  Вперед