завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..25  Вперед
 

Живе бібліотека на селі

Живе бібліотека на селіУ Марфопільській сільській бібліотеці,де вже сім років працює бібліотекарем Каретник Юлія, 8 березня відбулося свято " Жінка - життя окраса" до Міжнародного жіночого дня.Відвідувачі мали змогу насолодитися виступом учасників святкового дійства,юних читачів бібліотеки, які співали пісні, декламували вірші, розказували гуморески. Наприкінці свята діти дарували своїм мамам і бабусям власноруч виготовлені подарунки. Далі всі присутні активно приймали участь у вікторині "Жінки, що прославили Україну " та розважились у грі "Золота рибка".
Детальніше

Конкурс «Розбуди в собі художника»

Конкурс «Розбуди в собі художника»02 березня 2019 року виконуючий обов’язки начальника відділу культури і туризму Гуляйпільської районної державної адміністрації Наталія Пікуленко прийняла участь у нагородженні фіналістів конкурсу «Розбуди в собі художника», який проходив в стінах арт –студії «Талант».
Детальніше

В Гуляйпільській районній філії Запорізького ОЦЗ проведено інформаційний захід для безробітних громадян

В Гуляйпільській районній філії Запорізького ОЦЗ проведено інформаційний захід для безробітних громадян20.02.2019 року в Гуляйпільській районній філії Запорізького ОЦЗ проведено інформаційний захід для безробітних громадян з орієнтації на військову службу за контрактом, в якому взяв участь Колесніков Олександр Михайлович, головний спеціаліст відділення комплектування РВК.
Детальніше

Професійне навчання для безробітних

Професійне навчання для безробітних
Якщо Ви хочете отримати гідну роботу, знайти стабільність у своєму житті, відчути себе успішним - скористайтеся можливістю отримати це через якісне професійне навчання. Так до Гуляйпільської районної філії Запорізького ОЦЗ звернулась внутрішньо переміщена особа - Дегтярьов Сергій Володимирович, який виявив бажання отримати професію «взуттєвик з індивідуального пошиття взуття» з метою в подальшому започаткувати власний бізнес.
Це прагнення підтримали в центрі зайнятості, тому безробітного було направлено на навчання до ДНЗ "Запорізький професійний ліцей сервісу" для отримання бажаної професії. Після закінчення навчання Дегтярьов С.В. зареєструвався як підприємець і тепер має змогу втілити свою мрію в життя.
Детальніше

Учні «Гуляйпільської дитячої школи мистецтв» взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячого та юнацького мистецтва «Таланти Хортиці»

Учні «Гуляйпільської дитячої школи мистецтв» взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячого та юнацького мистецтва «Таланти Хортиці»16 лютого 2019 року учні комунального закладу «Гуляйпільська дитяча школа мистецтв» Гуляйпільської міської ради взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячого та юнацького мистецтва «Таланти Хортиці».
Детальніше

«Вислухати і допомогти-важлива складова роботи пенсійників»

«Вислухати і допомогти-важлива складова роботи пенсійників»«Обслуговувати населення: нетерплячих – терпеливо, сентиментальних – дбайливо, педантичних – уважно», - саме під таким девізом працюють у Гуляйпільському відділі обслуговування громадян.
Сьогодні в районі проживає більше 11 тис людей похилого віку і для фахівців об’єднаного управління це не
Детальніше

Нові технології Пенсійного фонду-на службу людям

Нові технології Пенсійного фонду-на службу людям«Одне із пріоритетних завдань Гуляйпільського об’єднаного управління пенсійного фонду – надання якісних та доступних послуг з питань пенсійного забезпечення громадян». Такими словами розпочав свою зустріч 02 січня з працівниками управління соціального захисту населення та районної ради фахівець Сергій
Детальніше

П′ять книг, які гуляйпільці опублікували 2018 року

П′ять книг, які гуляйпільці опублікували 2018 року2018 року надруковано п’ять книг, які написали гуляйпільці. З них, чотири видані завдяки праці місцевого краєзнавця Івана Кушніренко. Й одну збірку віршів презентувала гуляйпільчанка, поетеса Катерина Капінус.
Детальніше

У «Гуляйпільській дитячій школі мистецтв» закінчився І навчальний семестр (фото)

У  «Гуляйпільській дитячій школі мистецтв» закінчився І навчальний семестр (фото)Заліки, контрольні уроки, академічні концерти стали результатом чотиримісячної плідної праці учнів і викладачів. Виступи дітей отримали гідні оцінки комісії. А батьки, які були присутні на заходах, радо спостерігали за творчими успіхами своїх дітей. Ми вітаємо наших вихованців із закінченням першого
Детальніше

По країні з краю в край ходить Святий Миколай

По країні з краю в край ходить Святий Миколай19 рудня о 10.00 годині в приміщенні комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають на території району пройшов захід до Дня Святого Миколая «Скоро, скоро в рідний край завітає Миколай».
Зі святом дітей
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..25  Вперед