завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..25  Вперед
 

Учні «Гуляйпільської дитячої школи мистецтв» взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячого та юнацького мистецтва «Таланти Хортиці»

Учні «Гуляйпільської дитячої школи мистецтв» взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячого та юнацького мистецтва «Таланти Хортиці»16 лютого 2019 року учні комунального закладу «Гуляйпільська дитяча школа мистецтв» Гуляйпільської міської ради взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячого та юнацького мистецтва «Таланти Хортиці».
Детальніше

«Вислухати і допомогти-важлива складова роботи пенсійників»

«Вислухати і допомогти-важлива складова роботи пенсійників»«Обслуговувати населення: нетерплячих – терпеливо, сентиментальних – дбайливо, педантичних – уважно», - саме під таким девізом працюють у Гуляйпільському відділі обслуговування громадян.
Сьогодні в районі проживає більше 11 тис людей похилого віку і для фахівців об’єднаного управління це не
Детальніше

Нові технології Пенсійного фонду-на службу людям

Нові технології Пенсійного фонду-на службу людям«Одне із пріоритетних завдань Гуляйпільського об’єднаного управління пенсійного фонду – надання якісних та доступних послуг з питань пенсійного забезпечення громадян». Такими словами розпочав свою зустріч 02 січня з працівниками управління соціального захисту населення та районної ради фахівець Сергій
Детальніше

П′ять книг, які гуляйпільці опублікували 2018 року

П′ять книг, які гуляйпільці опублікували 2018 року2018 року надруковано п’ять книг, які написали гуляйпільці. З них, чотири видані завдяки праці місцевого краєзнавця Івана Кушніренко. Й одну збірку віршів презентувала гуляйпільчанка, поетеса Катерина Капінус.
Детальніше

У «Гуляйпільській дитячій школі мистецтв» закінчився І навчальний семестр (фото)

У  «Гуляйпільській дитячій школі мистецтв» закінчився І навчальний семестр (фото)Заліки, контрольні уроки, академічні концерти стали результатом чотиримісячної плідної праці учнів і викладачів. Виступи дітей отримали гідні оцінки комісії. А батьки, які були присутні на заходах, радо спостерігали за творчими успіхами своїх дітей. Ми вітаємо наших вихованців із закінченням першого
Детальніше

По країні з краю в край ходить Святий Миколай

По країні з краю в край ходить Святий Миколай19 рудня о 10.00 годині в приміщенні комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають на території району пройшов захід до Дня Святого Миколая «Скоро, скоро в рідний край завітає Миколай».
Зі святом дітей
Детальніше

Майстер клас по виготовленню новорічних прикрас

Майстер клас по виготовленню новорічних прикрас11 грудня 2018 року в приміщені Темирівського сільського Будинку культури в бібліотеці пройшов майстер клас по виготовленню новорічних прикрас за участю учнів Темирівської школи, а також пройшов конкурс на найкращу новорічну прикрасу. Майстер клас проводили завідуюча СБК Котенко Маргарита Павлівна та
Детальніше

Захист прав дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах

Захист прав дітей, які перебувають у складних життєвих обставинахХлопці та дівчатка Гуляйпільського колегіуму «Лідер» на уроці громадянської освіти отримали дуже цікаве та творче завдання, підготувати навчальний відеоролик на тему: «Захист прав дітей».
Тематика ролика була обрана не одразу, кожен з учнів пропонував безліч варіантів, але напрямком створенню
Детальніше

Свято до Дня працівника сільського господарства у Темирівському сільському Будинку культури

Свято до Дня працівника сільського господарства у Темирівському сільському Будинку культури17 листопада у Темирівському сільському Будинку культури відбулося свято до Дня працівника сільського господарства. Гарний настрій, безліч позитивних емоцій присутнім в залі ветеранам праці, працівникам приватного сільськогосподарського підприємства «Мир», односільчанам та гостям, які завітали до нас
Детальніше

Чотири роки з дня загибелі у зоні АТО Негера Івана Івановича

Чотири роки з дня загибелі у зоні АТО Негера Івана Івановича19 листопада 2018 року виповнилося чотири роки з дня загибелі у зоні АТО Негера Івана Івановича.
Сльози матері
Ти бачив коли не будь як ридає мати?
Які при цьому шепотів слова?
– Не плачте жінко, хороніть солдата,
Душа якого ще не відійшла.
Ваш син – герой, йому кричали
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..25  Вперед