завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..12  Вперед
 

1 вересня набули чинності нові тарифи на електроенергію для населення.

1 вересня набули чинності нові тарифи на електроенергію для населення.Як нагадали у прес-службі Національної комісії регулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), це четвертий етап підвищення тарифів на електроенергію для населення у рамках поетапного вирівнювання цін на електрику, закладеного у Коаліційній угоді фракцій ВР.
Тож від сьогодні, 1 вересня,
Детальніше

НБУ знизив облікову ставку до 18%

НБУ знизив облікову ставку до 18%Від 27 травня згідно із рішенням Нацбанку облікова ставка становитиме 18%. Востаннє НБУ переглядав ставку в квітні, знизивши її до 19% із 22%.
"Це стало можливим завдяки стійкій тенденції до уповільнення споживчої інфляції, яка узгоджується з інфляційними цілями на 2016 і 2017 роки", - повідомила прес-служба НБУ.
Детальніше

Доходи українців планують перевіряти по-новому

Доходи українців планують перевіряти по-новомуУряд України повинен змінити оцінювання доходів громадян, перейшовши на непрямі методи при призначенні допомоги та субсидій.
Таку заяву зробив глава департаменту соцпрограм міністерства фінансів Андрій Рязанцев. Він відзначає, що не можна покладатися на систему забезпечення на офіційних доходах в умовах тіньової економіки.
Детальніше

Убытки государства от коррупционных схем составляют около миллиарда гривен

Убытки государства от коррупционных схем составляют около миллиарда гривенКоррупция в Украине 2016 нанесла государству убитков на 1 миллиард гривен. О таком сообщил начальник Национального антикоррупционного бюро Украины Артем Сытник в эфире телевизионного канала "Украина".
- Сумма убытков, по которым ведутся расследования в антикоррупционном бюро, составляет почти
Детальніше

Друге місце в антирейтингу посіла Україна – 49% інфляції

Друге місце в антирейтингу посіла Україна – 49% інфляціїУ 2015 році найвищою була інфляція у Венесуелі (її бюджет сильно залежить від продажу нафти, ціни на яку стрімко впали). Ця країна посіла перше місце в антирейтингу CIA World Factbook, що оприлюднило Центральне розвідуправління США.
Детальніше

В Україні подорожчають алкогольні вироби

В Україні подорожчають алкогольні виробиУкраїнцям і справді доведеться віддавати більше грошей за алкоголь, мінімум на 7 із половиною гривень. Однак у крамницях їхня вартість, заспокоюють у фіскальній службі, зміниться не саме сьогодні. Насправді, пояснюють фахівці, зросла не ціна, а акциз на етиловий спирт, який, як відомо, є складовою алкогольних виробів. Відтак саме підвищення цього податку, кажуть у фіскальній службі, й вплине на зміну вартості напоїв.
Детальніше

Україна в січні збільшила видобуток газу більш ніж на 2%

Україна в січні збільшила видобуток газу більш ніж на 2%Видобуток газу на материковій частині території України в січні 2016 року збільшився на 2,1% (на 35 млн куб. м) у порівнянні з аналогічним періодом 2015 року - до 1,728 млрд куб. м.
Детальніше

Кабмін встановив норму споживання газу для населення без лічильників 4,4 куб.м на людину в місяць

Кабмін встановив норму споживання газу для населення без лічильників 4,4 куб.м на людину в місяцьКабінет Міністрів вирішив встановити норму споживання природного газу побутовими споживачами для приготування їжі (при підключеному централізованому гарячому водопостачанні) без наявності лічильника на рівні 4,4 куб. на людину в місяць.
Детальніше

Україна займає шосте місце в світі з експорту сухого молока

Україна займає шосте місце в світі з експорту сухого молокаПротягом 2015 року Україна експортувала майже 37 тис. тонн сухого молока, що на 25% більше, ніж в 2014 році. Таким чином, Україна посіла шосте місце серед світових експортерів сухого знежиреного молока за даними USDA (міністерство сільського господарства США).
Детальніше

З 1 березня електроенергія знову подорожчає (відео)

З 1 березня електроенергія знову подорожчає (відео) Світло на вагу золота. З 1 березня електроенергія для українців знову подорожчає, у середньому - на 25%.
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..12  Вперед