завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..25  Вперед
 

Україна почала розвідувальні заходи з пошуку нафти і газу в Чорному морі

Україна почала розвідувальні заходи з пошуку нафти і газу в Чорному морі17 листопада з Одеси вийде в рейс єдине в Україні науково-дослідне судно «Искатель».
Про це повідомляє прес-служба Державної служби геології і надр України
Детальніше

МЗС заявив, що Україна планує вийти з СНД

МЗС заявив, що Україна планує вийти з СНДМіністр закордонних справ України Павло Клімкін в ефірі 112 прокоментував свої попередні резонансні заяви щодо запровадження візового режиму з Росією.
«Я ніколи не виступав проти візового режиму з Росією. І питання не в тому, візовий режим чи безвізовий. Нам, можливо, знадоб***ься ще жорсткіші
Детальніше

В Україні кількість померлих від отруєння фальсифікованим алкоголем зросла до 49 осіб.

В Україні кількість померлих від отруєння фальсифікованим алкоголем зросла до 49 осіб.Про це повідомили в прес-службі Державної служби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів. «Станом на 18:00 4 жовтня в країні зареєстровано 96 випадків отруєнь фальсифікованим небезпечним алкоголем, із них 49 випадків закінчились летально», - йдеться у повідомленні.
Зокрема,
Детальніше

6 жовтня Рада може проголосувати візовий режим з Росією

6 жовтня Рада може проголосувати візовий режим з РосієюУ Верховній Раді можна знайти більшість голосів для запровадження візового режиму з Росією, заявив спікер Андрій Парубій в ефірі телеканалу ICTV, передає www.bbc.com.
"Є підстави вийти на результативне голосування… Є підстави у Верховній Раді знайти більшість", - заявив пан Парубій.
За
Детальніше

У Києві відкрили Центр ветеринарної діагностики

У столиці України двадцять другого вересня відбулося відкриття Центру ветеринарної діагностики. Центр надаватиме 339 найменувань послуг в основних галузях сільського господарства: птахівництві, свинарстві, скотарстві. Сфера лабораторної діагностики - хвороби тварин, корми та кормові добавки.
Основні
Детальніше

Інструктори з США і Європи почали курс навчань українських морпіхів в Миколаєві

Інструктори з США і Європи почали курс навчань українських морпіхів в МиколаєвіУ Миколаєві в розташуванні окремої бригади морської піхоти розпочався курс навчання українських морпіхів лідерству. Навчання проводять військові інструктори зі США та країн Європи.
Курс триватиме два тижні, протягом яких українських вояків ознайомлять з роллю та відповідальністю сержантського
Детальніше

В Україні з′явилася нова авіакомпанія

В Україні з′явилася нова авіакомпаніяЛіцензію від державної авіаційної служби на здійснення пасажирських перевезень отримала авіакомпанія Анда Ейр.
Про це йдеться в наказі Державіаслужби №714.
Детальніше

Верховна Рада проголосувала за зміну меж деяких районів Луганської та Донецької областей

Верховна Рада проголосувала за зміну меж деяких районів Луганської та Донецької областей9 вересня Парламент проголосував за прийняття проектів постанов No4896 від 05.07.2016 і No4931 від 08.07.2016 про зміни в адміністративно-територіальному устрої Донецької і Луганської областей.
Як відомо, У Донецькій і Луганській областях є населені пункти, які підконтрольні українській владі, але є складовою частиною містао бласного значення або району чи населеного пункту, адміністративний центр яких знаходиться на непідконтрольній території. Незважаючи на підконтрольність українському Уряду, ці населені пункти залишаються фактично «відрізаними» від держави: там не функціюють державні установи, не здійснюються жодні виплати, часто там навіть немає води, світла та газу.
Детальніше

З Днем Незалежності України!

З Днем Незалежності України!З національним святом українського народу –
Днем незалежності – ми щиро Вас вітаємо!
Благополуччя, щастя, радості, натхнення,
Добра, здоров’я й злагоди бажаємо.
Нехай це свято Вам наснаги додає,
В майбутнє краще доля стежку прокладе.
Детальніше

Україна наближається до створення вертольота власного виробництва

Україна наближається до створення вертольота власного виробництваЩе наприкінці дев’яностих років минулого століття запорізьке підприємство «Мотор Січ» за власні обігові кошти розпочало реалізацію амбітної програми — «Національний вертоліт». Цей шлях багатьом скептикам здавався майже безперспективним, бо самостійно опанувати виготовлення всіх складових вертольота складно. Але Україну недаремно називають авіаційною державою. Було створено власне конструкторське бюро з літакобудування. У Харківському авіаційному інституті відкрили факультет вертольотобудування, який на замовлення підприємства здійснює підготовку відповідних фахівців. Завдяки такому кроку нині на заводі достатньо високопрофесійних кадрів, які, так би мовити, крокують у ногу з технічним прогресом.
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..25  Вперед