завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..16  Вперед
 

Увага! Аварія на центральному водогоні по вулиці Великій.

Увага! Аварія на центральному водогоні по вулиці Великій.Увага! У зв′язку з аварією на центральному водогоні по вулиці Великій, можливе зниження тиску води в місті та перебої з постачанням води у мікрорайонах "Спартак" і "Заповіт".
Детальніше

Запрошуємо на суботу Бюджету участі!

Запрошуємо на суботу Бюджету участі!Добігає кінця термін подачі проектів Бюджету участі! Останній день - 26 грудня 2018 року. 22 грудня з 8.00 до 12.00 для вас працюватимуть усі спеціалісти виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради. Приходьте на консультацію з приводу питать написання проекту Бюджету участі!
Детальніше

Сьогодні в області проводиться перевірка системи оповіщення

Сьогодні в області проводиться перевірка системи оповіщенняУ всіх містах та районах Запорізької області сьогодні, 5 грудня, відбудеться щорічна комплексна перевірка централізованої регіональної системи оповіщення цивільного захисту регіону з метою визначення її готовності до передачі сигналів цивільної оборони.
Як повідомили в Департаменті з питань
Детальніше

Запрошуємо на тренінг

Запрошуємо на тренінг23 листопада о 10.30 у залі засідань міської ради пройде навчання щодо написання проектних заявок.
З вами працюватиме директорка Черкаської агенції регіонального розвитку, представнця ГС "Громадські ініціативи України" Любов Ропало.
Запрошуємо усіх, хто бажає брати активну участь у
Детальніше

Місячник добровільної здачі зброї

Місячник добровільної здачі зброїЗ метою протидії незаконному розповсюдженні зброї, боєприпасів вибухових матеріалів, спеціальних засобів, профілактики злочинів з їх використанням, з 1 по 30 жовтня 2018 року проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, спеціальних засобів, вибухових матеріалів. Пропонуємо громадянам у
Детальніше

На центральному кладовищі Гуляйполя заплановано проведення толоки по прибиранню занедбаних могил відомих гуляйпільців

На центральному кладовищі Гуляйполя заплановано проведення толоки по прибиранню занедбаних могил відомих гуляйпільцівЗа ініціативи Гуляйпільського відділення наукового товариства ім.Я.Новицького, у суботу 18 серпня на центральному кладовищі Гуляйполя заплановано проведення толоки по прибиранню занедбаних могил відомих гуляйпільців та підняттю повалених надгробків дорадянського періоду.
Зокрема, роботи планується
Детальніше

До уваги платників земельного податку та орендної плати

До уваги платників земельного податку та орендної платиОріхівське управління Головного управління Державної фіскальної служби у Запорізькій області нагадує, що 29.08.2018 року закінчується граничний термін сплати земельного податку та орендної плати фізичними особами за 2018 рік.
Податок сплачується через установи банків відповідно податкових повідомлень-рішень,
Детальніше

Служба безпеки України повідомляє

Служба безпеки України повідомляєШановні громадяни!
Напередодні святкових днів Служба безпеки України спільно з іншими правоохоронними органами працює в посиленому режимі для забезпечення безпеки запоріжців та гостей міста.
Ситуація з антитерористичною загрозою в регіоні знаходиться під постійним контролем Служби безпеки
Детальніше

УВАГА! ПЕРЕВІРКА ЗАСОБІВ ОПОВІЩЕННЯ!

УВАГА! ПЕРЕВІРКА ЗАСОБІВ ОПОВІЩЕННЯ!До уваги мешканців населених пунктів Гуляйпільського району
які межують з Покровським районом Дніпропетровської області!
Відповідно до листа Управління цивільного захисту Дніпропетровської облдержадміністрації від 20.03.2018 № 467/0/134-18 «Про проведення комплексної перевірки територіальної
Детальніше

Прокурор Запорізької області проведе прийом громадян Гуляйпільського району в режимі відео конференції

Прокурор Запорізької області проведе прийом громадян Гуляйпільського району в режимі відео конференції26 березня 2018 року о 10:00 годині прокурор Запорізької області Валерій Романов проведе прийом громадян Гуляйпільського району в режимі відео конференції.
У разі необхідності звернутися до прокуратури області особисто за місцем проживання, громадяни можуть заздалегідь записатися на прийом за
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..16  Вперед