завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..18  Вперед
 

7.11.1888 - в Гуляйполі народився Нестор Махно

7.11.1888 - в Гуляйполі народився Нестор МахноНестор Махно народився у родині сорокадворічного Івана Родіоновича Махна, державного селянина села Гуляйполе, та його дружини Євдокії. Наступного дня його охрестили у Христо-Воздвиженській церкві й дали ім′я Нестор.
У 1889 році, коли Несторові не виповнилося ще й року, в нього помер батько.
Детальніше

«Боги війни» відзначили своє професійне свято

«Боги війни» відзначили своє професійне свято3 листопада, особовий склад та командування 55-ї окремої артилерійської бригади відзначили своє професійне свято – День ракетних військ та артилерії. Рівно 20 років тому указом Президента України, враховуючи важливу роль ракетних військ і артилерії у зміцненні обороноздатності держави, було встановлене
Детальніше

Укрпошта ввела в обіг новий поштовий блок «Козацькі клейноди. Печатки козацької доби» з шести марок

Укрпошта ввела в обіг новий поштовий блок «Козацькі клейноди. Печатки козацької доби» з шести марокУкрпошта ввела в обіг до Дня українського козацтва новий поштовий блок «Козацькі клейноди. Печатки козацької доби» з шести марок, 14 жовтня 2017 р.
Детальніше

Найдешевша вода у Гуляйполі.

Найдешевша вода у Гуляйполі.Жителі Запорізької області платять за воду менше за всіх на сході України, а ціна за водопостачання в регіоні одна з найнижчих по країні, повідомляє інформаційно-аналітичний відділ порталу нерухомості DOMIK.
«Районка» дізнавалась яка наразі ситуація з тарифами на воду у сусідніх районах області:
-
Детальніше

"Укроборонпром" вперше демонструє українську техніку на виставці у США

"Укроборонпром" вперше демонструє українську техніку на виставці у СШАДержавний концерн "Укроборонпром" вперше представляє передові розробки українського оборонно-промислового комплексу на міжнародній виставці озброєння AUSA у Вашингтоні, повідомляє 5.ua.
"Виставка AUSA – це один із найбільш впливових світових оборонних заходів, на якому представляють новітні
Детальніше

«Нова пошта» знижує тарифи на доставку по областях України

«Нова пошта» знижує тарифи на доставку по областях УкраїниАби спростити логіку тарифів на послуги доставки, «Нова пошта» скасовує доплату до основного тарифу за доставку у/з населених пунктів, що розташовуються поза межами обласних центрів і великих міст України (включно з підконтрольними українській владі містами Луганської та Донецької областей).
Переглянути
Детальніше

"Укртелеком" підвищив на 10-17% вартість тарифних планів

"Укртелеком" підвищив на 10-17% вартість тарифних планів"Укртелеком", найбільший оператор фіксованого зв′язку в Україні, з 1 жовтня підвищив вартість основного тарифного плану "Домашній безлімітний" на 15% для міських абонентів і на 17,1% - для сільських.
Згідно з інформацією на сайті оператора, в абсолютному вираженні підвищення становило 9 грн на місяць - відповідно до 69 грн і 61,57 грн.
Вартість тарифного плану "Домашній базовий" зросла на 5,5 грн на місяць: для міських абонентів - до 62 грн, для сільських - до 54,57 грн.
Детальніше

Українська армія зайняла 30-е місце в світі

Українська армія зайняла 30-е місце в світіЗбройні сили України зайняли 30-е місце в щорічному рейтингу компанії Global Firepower.
За даними укладачів рейтингу, в Україні 15,7 мільйонів придатних до служби людей, в діяльності військових структурах задіяні 1,182 мільйонів осіб (182 тисяч – на службі, 1 мільйон – в резерві). Також сказано,
Детальніше

Tonis змінює назву на «Прямий». Нацрада затвердила зміни

Tonis змінює назву на «Прямий». Нацрада затвердила зміниІнформаційний телеканал, який запускається на базі телеканалу Tonis, буде мати назву «Прямий». Про це стало відомо під час презентації каналу в Національній раді з питань телебачення і радіомовлення 20 липня.
Детальніше

Сьогодні в Україні відзначають державне свято - День Конституції

Сьогодні в Україні відзначають державне свято - День Конституції21 рік тому народні депутати працювали усю ніч, загалом безперервно 23 години. Згодом ці події отримали назву "конституційна ніч".
Найбільше суперечок викликали статті про державні символи України, про державну українську мову, про право приватної власності. Після тривалих і драматичних дискусій
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..18  Вперед