завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Вперед
 

Презентування нового автомобіля

Презентування нового автомобіля14 грудня в місті Запоріжжі, голова Запорізької обласної державної адміністрації К.І. Бриль вручив представникам Гуляйпільської міської об’єднаної територіальної громади на чолі з першим заступником міського голови Олександром Савицьким асенізаторний автомобіль.
Детальніше

Комунальники звітують 11 грудня 2017

Комунальники звітують 11 грудня 2017КП «Комунсервіс»
I.Дільниця водопроводу:
- Ліквідовано порив на центральній водопровідній трубі по вул.Українська, біля будинку №44. Спеціалістами проведено певну роботу щодо цієї ліквідації: вигортання землі екскаватором в місці витікання води, очищено вручну труби від землі;
-
Детальніше

Гуляйпільська ОТГ стала учасником проекту з розвитку громадянського суспільства на Запоріжжі

Гуляйпільська ОТГ стала учасником проекту з розвитку громадянського суспільства на ЗапоріжжіУ рамках проекту, що реалізується Запорізькою міською молодіжною ГО «СТЕП», представники громади пройдуть тренінгове навчання та отримають можливість реалізувати власні проектні ідеї. Перші тренінги відбулись наприкінці минулого тижня в місті Запоріжжі.
Проект «Зміцнення демократичного врядування»
Детальніше

День пам′яті жертв Голодомору

День пам′яті жертв Голодомору
Голодомор — помста за свободу. Історики пояснюють: Сталін організував геноцид, щоб покарати українців за незалежність 1917—1921 років.
25 листопада українці та світ, як і щороку, вшанують пам’ять убитих Голодомором 1932–33 років. Жалобні заходи традиційно відбуваються також у 32 країнах
Детальніше

Інформація для роботодавців

Інформація для роботодавцівШановний роботодавцю! Пологівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області доводить до Вашого відома, що згідно діючого «Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві»,
Детальніше

Гуляйпільська об’єднана громада презентувала себе на «InCo Forum-2017»

Гуляйпільська об’єднана громада презентувала себе на «InCo Forum-2017»11-13 жовтня Гуляйпільська міська рада взяла участь у міжнародному форумі «InCo Forum-2017» у виставковому центрі «Козак-Палац» м. Запоріжжя, присвяченому актуальним питанням кооперації об’єднаних територіальних громад і бізнесу.

Захід ініційований Міністерством регіонального розвитку,
Детальніше

Вітання міського голови з Днем Захисника України

Вітання міського голови з Днем Захисника УкраїниШановні жителі Гуляйполя, гості міста, дорогі друзі!
Cвято, що відзначається за Указом Президента України щорічно 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.
Прийміть щирі вітання зі святом, що уособило доблесть і героїзм усіх поколінь нашого
Детальніше

Оголошено повторний конкурс бізнес-планів суб’єктів малого і середнього підприємництва!

Оголошено повторний конкурс бізнес-планів суб’єктів малого і середнього підприємництва!На виконання Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2017-2018 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 06.04.2017 № 33 (зі змінами та доповненнями), Запорізькою обласною державною адміністрацією оголошується ПОВТОРНИЙ КОНКУРС БІЗНЕС-ПЛАНІВ СУБ’ЄКТІВ
Детальніше

Гуляйпільська міська об’єднана територіальна громада інформує

Гуляйпільська міська об’єднана територіальна громада інформує-14 липня відбувся виїзний прийом міського голови ОТГ Ярмака С.О. в село Червоне. В прийомі взяли участь: керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Касьяненко О.В., староста Шевченко В.В., депутати міської ради – Халявка І. О., Боговик М.М. Звернулося 10 чоловік, задали 15 питань серед яких:
Детальніше

Гуляйпільська міська рада інформує

Гуляйпільська міська рада інформуєЗа І півріччя виконавчим комітетом Гуляйпільської міської ради було видано 4018 довідок про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому будинку і квартирі осіб. З них більшість для пред’явлення до УСЗН, оформлення субсидій, пільг, допомог, а також до комунальних підприємств, міськгазу, нотаріальні тощо.
За
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Вперед