завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..56  Вперед
 

Гуляйпільський театральний колектив «Тест» посів перше місце на обласному фестивалі

Гуляйпільський театральний колектив «Тест» посів перше місце на обласному фестивалі
Народний театральний колектив «Тест» отримав перше місце на обласному фестивалі-конкурсі «Запоріжжя театральне».
Фестиваль аматорських театральних колективів проходив у Запоріжжі 8 та 9 грудня. Участь у ньому взяли дорослий театральний колектив «Тесту» та дитячий — «Карамелька».
«Тест»
Детальніше

Тиждень на тему «Милосердя та добро»

Тиждень на тему «Милосердя та добро»Тиждень з 26 по 30 листопада в КЗ «Малинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» був присвячений темі «Милосердя та добро».
В рамках тижня були проведені такі виховні заходи:
Акція «Поспішайте робити добро».
Проект тижня «Скарбничка добрих справ».
Під гаслом «Поспішайте робити добро»
Детальніше

Новини зі старостинського округу

Новини зі старостинського округу06 грудня 2018 року у приміщенні Темирівського старостинського округу в.о.старостою Денисенко І.В. було вручено грамоти Гуляйпільської районної державної адміністрації та Гуляйпільської районної ради жителям села Темирівки до 95-річниці заснування Гуляйпільського району.

У селі Темирівка
Детальніше

У Гуляйпільському колегіумі «Лідер» буде реконструйовано систему опалення за кошти обласного бюджету

У Гуляйпільському колегіумі «Лідер» буде реконструйовано систему опалення за кошти обласного бюджетуПеребуваючи з робочою поїздкою у Гуляйпільському районі, заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін відвідав колегіум «Лідер» та ознайомився з роботою закладу, його проблемами та потребами.
На сьогодні колегіум є учасником проекту «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням
Детальніше

Фотофакт: у Гуляйполі з′явився місточок для закоханих

Фотофакт: у Гуляйполі з′явився місточок для закоханих
Новий місточок знаходиться у центральному парку — на території музею під відкритим небом, біля каплички.
Поки що він не завершений, але металева конструкція вже є. Хтось вже почепив на неї символічний замок.
Декоративний місточок має стати улюбленою фотозоною для молодят.
Детальніше

Прийом громадян щодо придбання будинку під соціальне житло

Прийом громадян щодо придбання будинку під соціальне житло22 листопада поточного року головним спеціалістом служби у справах дітей Гуляйпільської РДА Тарасенко О.П. спільно з Малинівським сільським головою Давимукою Т.В. провели прийом громадян щодо придбання будинку під соціальне житло для особи з числа дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування
Детальніше

Будні і свята Темирівського старостинського округу

Будні і свята Темирівського старостинського округуІз настанням осені біля усіх об’єктів соцсфери (школа, дитсадок, ФП, СБК, адмінприміщення, пам’ятник, центр села) техперсоналом проводиться упорядкування територій від сухостою та листя.
Допомагає вирішити питання вивезення листя директор ПСП «Мир» Олександр Чуб.
Температурний режим
Детальніше

Урочиста церемонія відкриття та вручення символічного ключа від сучасної ресурсної кімнати

Урочиста церемонія відкриття та вручення символічного ключа від сучасної ресурсної кімнати16 листопада, напередодні 150-річного ювілею освітнього закладу, у Гуляйпільській ЗОШ №1 відбулася урочиста церемонія відкриття та вручення символічного ключа від сучасної ресурсної кімнати. Архітектурний проект ресурсної кімнати вирізняється комфортним дизайном та має більш широкий спектр послуг. Ресурсна кімната оснащена телевізором, комп’ютером, який має доступ до Інтернету, обладнана всім необхідним для проведення занять лікувальної фізкультури, для психологічної реабілітації, для роботи логопеда і повноцінного навчання школярів. Діти зможуть спілкуватися, проводити вільний час, виконувати домашнє завдання та отримувати нову цікаву інформацію.
Детальніше

«Різновікова група в дошкільному навчальному закладі»

«Різновікова група в дошкільному навчальному закладі»15 листопада 2018 року було проведено районне методичне об′єднання для вихователів на тему: «Різновікова група в дошкільному навчальному закладі» на базі Полтавського ЗДО «Віночок». На методичному об′єднанні проведена драматизація української народної казки «Ріпка», стара казка на новий лад
Детальніше

Урочисті збори Запорізького козацтва на честь 130-ї річниці з дня народження Батька - Нестора Івановича Махна.

Урочисті збори Запорізького козацтва на честь 130-ї річниці з дня народження Батька - Нестора Івановича Махна.10 листопада 2018 року, на площі Героїв України, біля пам’ятника Нестора Івановича Махна зібралися Запорізькі козаки із Запорізької, Дніпропетровської та Херсонської областей.
За покликом душі, учасники Революції Гідності, антитерористичної операціі, волонтери, письменники, журналісти, науковці,
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..56  Вперед