завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..25  Вперед
 

Зустріч активної молоді міста з представником проекту «Оцінка стану молодіжної роботи на локальному рівні в Південно-Східній Україні»

Зустріч активної молоді міста з представником проекту «Оцінка стану молодіжної роботи на локальному рівні в Південно-Східній Україні»27.06.2018 року на базі тренінгового кабінету КЗ «Гуляйпільський колегіум «Лідер» Гуляйпільської міської ради відбулася зустріч активної молоді міста з представником проекту «Оцінка стану молодіжної роботи на локальному рівні в Південно-Східній Україні» Овчаровою В. С.. Зустріч відбулася у форматі фокус-групи
Детальніше

Всеукраїнський форум старост

Всеукраїнський форум старост20-21 червня на Хмельниччині проводиться дводенний Всеукраїнський форум старост, у якому участь беруть наші виконуючі обов’язки Гуляйпільської ОТГ: В.Я. Поліщак ( Гуляйпільський старостинський округ) та Н.В. Пилипенко (Рівнопільський старостинський округ). В форумі приймає участь близько 300 учасників
Детальніше

Пенсія - очима дітей

Пенсія - очима дітейЗ метою роз’яснення азів пенсійного забезпечення, інтелектуального та творчого розвитку молодого покоління, головний спеціаліст Гуляйпільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Світлана Тоцька провела урок - конкурс «Сьогодення - очима дітей. Подбай про пенсію змолоду».
З неабиякою
Детальніше

Фотодокументальна виставка "УПА - відповідь нескореного народу"

Фотодокументальна виставка "УПА - відповідь нескореного народу"11 червня 2018 у приміщенні комунальної установи «Гуляйпільський краєзнавчий музей» Гуляйпільської міської ради урочисто відкрито виставку "УПА – відповідь нескореного народу" в рамках відзначення 75-річниці створення Української повстанської армії.
Виставка є спільним проектом Українського інституту національної пам’яті, Центру досліджень визвольного руху, Національного музею-меморіалу "Тюрма на Лонцького", Галузевого державного архіву Служби безпеки України.
Детальніше

Українська "Сторожова застава" перемогла на "Чілдрен Кінофест-2018"

Українська "Сторожова застава" перемогла на "Чілдрен Кінофест-2018"На 5-му щорічному міжнародному фестивалі мистецтва кіно для дітей та підлітків "Чілдрен Кінофест" уперше гран-прі за підсумками глядацького голосування отримала українська стрічка - фентезі "Сторожова застава" Юрія Ковальова
Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
"Сторожова застава"
Детальніше

Квітка Цісик - цвіт душі українського народу

Квітка Цісик - цвіт душі українського народу18 квітня 2018 року в КЗ «Гуляйпільська дитяча школа мистецтв» Гуляйпільської міської ради відбувся музичний вечір, присвячений зворушливому таланту відомої американської співачки українського походження Квітки Цісик.
Видатна виконавиця українських народних пісень, оперна і джазова співачка,
Детальніше

Семінар для осіб з інвалідністю

Семінар для осіб з інвалідністюЗагальновідомо, яке важливе значення для кожної людини має здобуття професії, особливо коли вона обирається за покликом серця. У наш нелегкий час надзвичайно важко реалізувати себе в професійній діяльності здоровим молодим людям, не кажучи вже про осіб з обмеженими можливостями. Адже їх шлях до професійного
Детальніше

Ваучер на безкоштовну освіту

Ваучер на безкоштовну освітуСлужба зайнятості пропонує громадянам, крім зареєстрованих безробітних, отримати ваучер на навчання, який допоможе опанувати нову професію або спеціальність, удосконалити знання та вміння.
За ваучером можна навчатися на фахівців різних галузей економічної діяльності: сільське господарство, будівництво,
Детальніше

Майстерня "Добра глина" зустріла учнів 4-Б класу колегіуму

Майстерня "Добра глина" зустріла учнів 4-Б класу колегіуму05 квітня 2018 року учні 4-Б класу разом зі своєю вчителькою Лідією Олексіївною Бохан та заступником директора з виховної роботи Світланою Миколаївною Білай побували на екскурсії в м. Пологи у художньо-керамічній майстерні «Добра глина».
Діти були вражені яскравими чудернацькими гончарними виробами.
Детальніше

Великдень у бібліотеці для дітей

Великдень у бібліотеці для дітей5 квітня 2018 року в бібліотеці для дітей пройшло народознавче свято «Свята Пасха йде до хати, будемо Великдень святкувати». На захід завітали учні 2-Б класу ЗОШ №1 (класний керівник Н.М.Явтухова).
Бібліотекарі Інна Дутова та Ірина Войцеховська підготували цікаву інформацію про історію виникнення
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..25  Вперед