завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..12  Вперед
 

Ілюстрована книжкова виставка - інсталяція "Масниця до нас прийшла - млинців гору принесла"

Ілюстрована книжкова виставка - інсталяція "Масниця до нас прийшла - млинців гору принесла"У відділі обслуговування Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім.В.Діденка оформлена і діє ілюстрована книжкова виставка - інсталяція "Масниця до нас прийшла - млинців гору принесла", матеріали якої розповідають про це чудове народне свято. А для господинь підібрано цікаві рецепти приготування
Детальніше

Проведено захід із підлітками та молоддю, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Проведено захід із підлітками та молоддю, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.В рамках взаємодії Гуляйпільського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім.В.Діденка 22 лютого було проведено захід із підлітками та молоддю, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.
Детальніше

Проведено віртуально - народознавчу подорож "Мова наша - серце наше"

Проведено віртуально - народознавчу подорож "Мова наша - серце наше"Щороку 21 лютого світ відзначає Міжнародний день рідної мови.
Мова – духовне багатство народу. Ми часто чуємо ці слова, але не завжди задумуємось над їхньою глибиною. Адже мова – це історія життя наших далеких предків, це наш родовід, це колискова, яку співала нам у дитинстві матуся.
Згідно
Детальніше

Фонд краєзнавчої літератури Гуляйпільської центральної районної бібліотеки поповнився новою книгою Івана Кушніренка «Колгосп на околиці».

Фонд краєзнавчої літератури Гуляйпільської центральної районної бібліотеки поповнився новою книгою Івана Кушніренка «Колгосп на околиці».Приємна новина!
Фонд краєзнавчої літератури Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім.В.Діденка поповнився новою книгою Івана Кушніренка «Колгосп на околиці».
Дане видання містить матеріали з життя приміського колгоспу «Заповіт Леніна», ТОВ «Новий Заповіт» і Петрівської сільської
Детальніше

Організовано виставку – реквієм « Я з Небесної Сотні»

Організовано виставку – реквієм « Я з Небесної Сотні»Трагічними сторінками в історії сучасної України стали події 18-21 лютого 2014 року. Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Полягли за честь, за волю, за право бути Українцями і за свою Батьківщину.
В пам′ять про лютневі
Детальніше

Організовано історичний відео екскурс " Хроніка війни в Афганістані.1979 - 1989 рр."

Організовано історичний відео екскурс " Хроніка війни в Афганістані.1979 - 1989 рр."15 лютого 2017 року до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Гуляйпільській центральній районній бібліотеці ім.В.Діденка в Інтернет центрі організовано історичний відео екскурс " Хроніка війни в Афганістані.1979 - 1989 рр."
А книги, представлені на інформаційній полиці
Детальніше

"Василь Діденко - поет і людина"

"Василь Діденко - поет і людина"Гуляйпільська центральна районна бібліотека ім.В.Діденка до 80-річчя від Дня народження свого славного земляка, відомого українського поета та пісняра підготувала та провела інформаційне повідомлення "Василь Діденко - поет і людина".
У відділі обслуговування для відвідувачів бібліотеки організована
Детальніше

Організовано книжкову виставку "День слави і печалі"

Організовано книжкову виставку "День слави і печалі"Бій під Крутами – яскрава і трагічна сторінка боротьби за українську державність. 29 січня 1918 р. біля станції Крути юні патріоти дали бій російським військам. Майже всі вони загинули. Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата – днем національної трагедії.
Детальніше

Книжкова виставка - експозиція "Злука.Соборність.Воля"

Книжкова виставка - експозиція "Злука.Соборність.Воля"Боротьба українського народу за соборність своїх земель – одна із важливих сторінок нашого минулого.
Слово «соборність» включає в себе єдність і згуртованість. У ньому ми чуємо слово «собор». Слова великого українського класика Олеся Гончара : «Бережіть собори душ наших!». Собор душі є у кожного із нас. Берегти його означає слідкувати за своїми думками, діями, вчинками. Одним із головних завдань собору душі є знати і пам’ятати свою історію.
Детальніше

Проведено відео перегляд "Сила живої води"

Проведено відео перегляд "Сила живої води"19 лютого, на свято Водохреща, в Інтернет центрі Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім.В.Діденка проведено відео перегляд "Сила живої води".
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..12  Вперед