завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..12  Вперед
 

З 1 січня 2019 року вступає в силу Новий Порядок реєстрації безробітних громадян

З 1 січня 2019 року вступає в силу Новий Порядок реєстрації безробітних громадянЗ 1 січня 2019 року вступає в силу Новий Порядок реєстрації безробітних громадян, який внесе суттєві зміни у підході роботи. Постановою Кабінету Міністрів від 19 вересня 2018 року №792 було затверджено «Порядок реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу», у якому передбачається поглиблений індивідуальний супровід безробітних кар’єрним радником.
Детальніше

27.12.2018 року буде відключено водозабезпечення всіх вулиць міста

27.12.2018 року буде відключено водозабезпечення всіх вулиць містаШановні гуляйпільці. У зв’язку із продовженням ремонтних робіт на центральному водогоні 27.12.2018 року буде відключено водозабезпечення всіх вулиць міста (крім мікрорайону «Бочани»).
КП «Комунсервіс» звертається до мешканців міста 26 грудня зробити добовий запас води.
Вибачте за незручності.
Детальніше

Завершено ремонт даху КСК "Сучасник" над бібліотекою (фото)

Завершено ремонт даху КСК "Сучасник" над бібліотекою (фото)Завершено ремонт даху КСК "Сучасник" над бібліотекою. З наступного тижня роботи продовжаться на даху над малим залом.
Детальніше

Соціальні служби району діють

Соціальні служби району діютьЗгідно Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей» на служби у справах дітей райдержадміністрацій покладено здійснення соціального захисту дітей, тобто осіб віком до 18 років.
На даний час на обліку служби перебуває 19 дітей, що опинилися в складних
Детальніше

Адмінштрафи за спалювання листя, гілок та сміття

Адмінштрафи за спалювання листя, гілок та сміттяЗгідно п.10.2.11 Правил благоустрою на території Гуляйпільської міської ради, затверджених рішенням Гуляйпільської міської ради від 20.11.2014 №3, спалювання на території міської ради листя, гілок, відходів виробництва, а також спалювання сміття в контейнерах, урнах та на контейнерних майданчиках, у
Детальніше

Позачергова сесія Гуляйпільської міської ради сьомого скликання

Позачергова сесія Гуляйпільської міської ради сьомого скликання19 липня за участі 19 депутатів відбулася позачергова сесія Гуляйпільської міської ради сьомого скликання. Вів засідання міський голова Ярмак С.О.
Депутатським корпусом на порядку денному було розглянуто 19 проектів-рішень і прийнято відповідні рішення. Зокрема, підтримали внесення змін до рішення
Детальніше

В залі засідань міської ради відбувся семінар з питань реформування первинної медичної допомоги

В залі засідань міської ради відбувся семінар з питань реформування первинної медичної допомоги04 липня в залі засідань міської ради відбувся семінар з питань реформування первинної медичної допомоги. Міська рада, в рамках співпраці з Центром розвитку місцевого самоврядування, запросила експерта з питань впровадження реформи охорони здоров’я в Україні Алісу Макаріхіну.
В семінарі прийняли
Детальніше

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР в Гуляйпільській міській територіальній громаді

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР в Гуляйпільській міській територіальній громаді23 червня на центральній площі відбулося широкомасштабне свято приурочене закінченню загальноосвітньої школи - Випускний вечір. І пролунав прощальний вальс для наших випускників. Світанкова зоря покликала у незвідані далі, різнобарв’я життя, для праці і радості.
На свято завітали випускники
Детальніше

Звіт міського голови Гуляйпільської ОТГ С.О. Ярмака перед жителями сіл Мирне та Чарівне про проведену роботу за рік

Звіт міського голови Гуляйпільської ОТГ С.О. Ярмака перед жителями сіл Мирне та Чарівне про проведену роботу за рік3 травня в Мирненському старостинському окрузі міський голова Гуляйпільської ОТГ С.О. Ярмак прозвітував перед жителями сіл Мирне та Чарівне про проведену роботу за рік. За звітний період проведені слідуючі заходи:
Проведений поточний ремонт вуличного освітлення в селах Мирне, Чарівне
Детальніше

Озеленення центрального парку

Озеленення центрального паркуВ суботу 14 квітня завдяки спільним зусиллям міського голови С.О. Ярмака, першого заступника міського голови О.А. Савицького, директора ТОВ «Діло СК» С.І. Курмана , працівників КП «Благоустрійсервіс» в парку біля ЗОШ №1 було проведено роботу по благоустрою території, а саме висадки більше 130 дерев:
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..12  Вперед