завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..17  Вперед
 

Toyota планує представити більш дешеве «зелене» авто на водні вже через три роки

Toyota планує представити більш дешеве «зелене» авто на водні вже через три рокиАвтомобільний гігант заявив, що випустить авто в серійне виробництво вартістю від 5,5 млн. ієн ($ 50 тисяч) і 6 мільйонів ієн. Таким чином, вона буде навіть дешевшою за популярну Toyota Mirai з ціною в 7,23 мільйона ієн. Toyota сподівається щорічно продавати більше 30 000 одиниць своєї водневої моделі.
Детальніше

Умілець розробив мотоблок на сонячних батареях

Умілець розробив мотоблок на сонячних батареяхІгор Дугинов з Вересочі Куликівського району створив пристрій, який не тільки замінює роботу людини - воно ще економне і екологічне.
Машина виготовлена зі старого мотоблока, електродвигуна на 1 кВт і сонячної батареї.
Детальніше

Українці все ж отримають можливість зберігати номер мобільного при зміні оператора

Українці все ж отримають можливість зберігати номер мобільного при зміні оператораВчора в Українському державному центрі радіочастот відбулося довгоочікуване оголошення результатів конкурсних торгів, які визначили підрядника для впровадження системи перенесення мобільного номера при зміні мобільного оператора (MNP). Переможцем стала компанія з «Ес Ай Центр».
Детальніше

Боснійські археологи знайшли велетенську кам’яну сферу

Боснійські археологи знайшли велетенську кам’яну сферуКам′яну кулю радіусом близько 1,5 метра виявили в лісі недалеко від міста Завидовичі. Вона містить вкрай високий відсоток заліза. Боснійський археолог Семір Османагіч вважає, що ця знахідка доводить існування якоїсь древньої втраченої цивілізації, населяла цю місцевість понад 1500 років тому, а сама
Детальніше

Величезна пляма на Сонці стала гігантською

Величезна пляма на Сонці стала гігантською
Спад сонячної активності був перерваний несподіваним появою на Сонце величезного плями.AR 2529, за вихідні вдвічі додало в розмірі, прикувало увагу астрономів з усього світу.

У суботу Жан-П`єр Браік з французького міста Замазці зробив знімок виру магнітних полів навколо темного
Детальніше

Взуття з LED підсвічуванням заряджають від комп′ютера

Взуття з LED підсвічуванням заряджають від комп′ютераРозвиток електроніки зачепило всі сфери нашого життя. Якщо ще десять років тому взуття, яка світиться була дитячою забавкою, то тепер це стильний аксесуар для клубів і дискотек.
"У продажу з`явилися кросівки з LED підсвічуванням. - Розповідає продавець Олексій Рудик. - Це високотехнологічний продукт, в кожної моделі є сім кольорів, вісім режимів роботи. Можна бігати або їздити на велосипеді, навіть під час дощу. Всі контакти і діоди захищені від вологи і ударів."
Детальніше

Унікальна технологія створення 3D-голограм (відео)

Унікальна технологія створення 3D-голограм (відео)Компанія Microsoft презентувала публіці унікальну технологію "холопортаціі", яка дозволить спілкуватися на відстані за допомогою тривимірних голограм.
Детальніше

У США експериментальний андроїд дав інтерв′ю телеканалу CNBC - "Я знищу людей" (відео)

У США експериментальний андроїд дав інтерв′ю телеканалу CNBC - "Я знищу людей" (відео)Андроїд, який розроблений компанією Hanson Robotics в рамках рекламної акції нових інтелектуальних розробок дав коротке інтерв′ю телекомпанії CNBC. Дроїд, який являє собою повну копію людини, покритий штучною шкірою і може імітувати не тільки емоції м′язів обличчя, але також інтонації голосом.
Детальніше

У гробниці фараона Тутанхамона у Єгипті знайшли дві потаємні кімнати

У гробниці фараона Тутанхамона у Єгипті знайшли дві потаємні кімнатиВчені лише припускали, що в гробниці є приховані порожнечі, а тепер цю інформацію підтвердив міністр пам’яток старовини і культурної спадщини Єгипту Мамдух ель-Даматі.
Детальніше

Українська команда збирає $ 50 000 на проект фотоальбому із дисплеєм (відео)

Українська команда збирає $ 50 000 на проект фотоальбому із дисплеєм (відео)Молода і амбітна команда стартапу Parakeet має намір запустити двадцять дев′ятого березня краудфандінговую кампанію на Indiegogo зі збору коштів на виробництво свого фотоальбому Pixel. Від традиційних фотоальбомів на 4 картки його відрізняє 5-дюймовий дисплей, який дозволяє переглядати відео, запускаючи його при гортанні альбому
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..17  Вперед