завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..73  Вперед
 

У Запорізькій області створено 72 га нових лісових культур

У Запорізькій області створено 72 га нових лісових культурВ лісогосподарських підприємствах Запорізької області завершено проведення технічного приймання лісокультурних об’єктів створених весною 2020 року.
За інформацією Запорізького обласного управління лісового та мислівського господарства, весною створено 72 га нових лісових культур, що становить 16% від річного плану, основні роботи по створенню лісових культур будуть проводитися восени.
Детальніше

Запорізькі курорти готуються до старту оздоровчого сезону з дотриманням усіх вимог та рекомендацій

Запорізькі курорти готуються до старту оздоровчого сезону з дотриманням усіх вимог та рекомендацій1 червня у Кирилівці відбулась виїзна нарада з питань підготовки та проведення туристично-курортного сезону 2020 року. На нараду було запрошено представників різних галузей: керівників територій, державних підприємств, голів райдержадміністрацій, представників закладів відпочинку приморських територій. Нарада відбулась під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Івана Федорова.
Детальніше

У Запорізькій області, знімаються обмеження весняно-літньої (нерестової) заборони на річках

У Запорізькій області, знімаються обмеження весняно-літньої (нерестової) заборони на річкахПроте деякі обмеження на лов водних біоресурсів залишаються
Відповідно до наказу Управління Державного агентства рибного господарства у Запорізькій області, знімаються обмеження весняно-літньої (нерестової) заборони на річках.
Детальніше

Національний заповідник «Хортиця» відкрився для відвідувачів

Національний заповідник «Хортиця» відкрився для відвідувачівНаціональний заповідник «Хортиця» повідомив на своєму офіційному сайті, що знову приймає відвідувачів.
Проте, щоб побачити туристичні об’єкти Хортиці, треба виконувати правила відвідування. Безпосередній прийом відвідувачів туристичних об’єктів Національного заповідника «Хортиця» здійснюється за умови наявності вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема, респіраторів або захисних масок, та дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, у тому числі, й дистанції у 1,5 метрів.
Детальніше

В області посилюються заходи протипожежної безпеки

В області посилюються заходи протипожежної безпекиСтан протипожежної безпеки в області обговорили учасники селекторної онлайн-наради з головами райдержадміністрацій, міськими головами та головами ОТГ. Захід відбувся під керівництвом голови облдержадміністрації Віталія Туринка.
Детальніше

Інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області (актуальність 31.03.2020)

Інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області (актуальність 31.03.2020)
Оновлення: 31.03.2020 17:00
За оперативною інформацією Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України 31 березня у Запорізькій області зареєстровано 13 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19.
Також в області одужали двоє захворілих. Наразі епідеміологи перевіряють ще 10 підозр на хворобу.
Детальніше

У Запоріжжі відбувся Фестиваль фільмів національно-культурних товариств

У Запоріжжі відбувся Фестиваль фільмів національно-культурних товариств
28 лютого,у Запоріжжі відбувся Фестиваль фільмів національно-культурних товариств. Головна мета заходу − збереження та розвиток традицій національних культур та формування культури спілкування представників різних національностей.
До організації фестивалю долучилися Департамент культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, обласний методичний центр культури та мистецтва, Асоціація національних меншин Запорізької області. Партнерами заходу виступили ГО «Запоріжжя. Платформа Спільних Дій» та Спілка вірмен Запорізької області.
Детальніше

Ветеран УПА з Запорізької області отримав статус та посвідчення учасника бойових дій

Ветеран УПА з Запорізької області отримав статус та посвідчення учасника бойових дій
Ветеран УПА Костянтин Сліпецький, що мешкає у селищі Мирне Запорізької області, 26 лютого отримав посвідчення учасника бойових дій. Документ йому урочисто вручили представники Міністерства в справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб та Мелітопольського військового комісаріату. Робота щодо присвоєння ветерану УПА статусу учасника бойових дій тривала з березня 2018 року.
Детальніше

Обласна влада вживає заходів щодо запобігання розповсюдженню коронавірусу в Запорізькій області

Обласна влада вживає заходів щодо запобігання розповсюдженню коронавірусу в Запорізькій області25 лютого, в облдержадміністрації відбувся брифінг першого заступника голови облдержадміністрації Івана Федорова щодо посилення заходів безпеки проти коронавірусу в Запорізькій області.
Детальніше

У запорізьких закладах освіти продовжуються карантинні заходи

У запорізьких закладах освіти продовжуються карантинні заходиКарантинні заходи в навчально-виховних закладах Запорізької області продовжуються. Про це повідомляють в Запорізькому обласному лабораторному центрі Міністерства охорони здоров′я України.
Станом на сьогодні у Запорізькій області, за даними з територій, повністю припинено навчання дітей у 282 школах області, що складає 53% від загальної кількості шкіл. Також частково припинено навчальний процес у 21-му класі у дев’ятьох школах області. Повністю на карантин закриті 18 шкіл в м. Бердянськ, 23 школи Мелітополя, 123 школи Запоріжжя та 22 у Пологівському районі.
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..73  Вперед