завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..14  Вперед
 

Запрошуємо на концерт "Мистецький вінець Кобзареві"

Запрошуємо на концерт "Мистецький вінець Кобзареві"10 березня КСК "Сучасник" запрошує жителів та гостей міста на тематичний концерт "Мистецький вінець Кобзареві", присвячений 202 річниці з Дня народження Т.Г. Шевченка.
Детальніше

Запрошуємо на тематичний вечір "Весна, кохання, квіти і вона"

Запрошуємо на тематичний вечір "Весна, кохання, квіти і вона"4 березня КСК "Сучасник" запрошує жителів та гостей міста на тематичний вечір "Весна, кохання, квіти і вона", присвячений Міжнародному Жіночому Дню 8 БЕРЕЗНЯ.
Детальніше

Завітайте на тематичний захід "А час і досі не загоїв рану..."

Завітайте на тематичний захід "А час і досі не загоїв рану..."15 лютого КСК "Сучасник" запрошує всіх бажаючих на тематичний захід "А час і досі не загоїв рану...", присвячений Дню виведення військ з Афганістану.
Детальніше

Запрошуємо на музично-розважальне шоу "В чарах кохання"

Запрошуємо на музично-розважальне шоу "В чарах кохання"14 лютого КСК "Сучасник" запрошує всіх на музично-розважальне шоу "В чарах кохання".
Детальніше

Завітайте на тематичний вечір "Суверенна моя Україно!"

Завітайте на тематичний вечір "Суверенна моя Україно!"22 січня у малому залі КСК "Сучасник" відбудеться тематичний вечір "Суверенна моя Україно!", присвячений Дню Соборності України.
Детальніше

Запрошуємо на дитячу музично-розважальну програму "До нас іде Різдво"

Запрошуємо на дитячу музично-розважальну програму "До нас іде Різдво"КСК "Сучасник" запрошує 4 січня о 11:00 на дитячу музично-розважальну програму "До нас іде Різдво".
Детальніше

Завітайте на молодіжний концерт

Завітайте на молодіжний концерт2 січня 2016 року у малому залі КСК "Сучасник" відбудеться молодіжний концерт "Калейдоскоп Новорічних пісень".
Детальніше

Запрошення на Новорічний Ранок

Запрошення на Новорічний Ранок29 грудня КСК "Сучасник" запрошує гостей та жителів міста на Новорічний Ранок "Казкова Країна".
Детальніше

Запрошуємо на концерт "Присягаємо на вірність Батьківщині"

Запрошуємо на концерт "Присягаємо на вірність Батьківщині"4 грудня КСК "Сучасник" запрошує на тематичний концерт "Присягаємо на вірність Батьківщині", присвячений Дню Збройних Сил України.
Детальніше

Завітайте на концерт "Віншує Осінь працю хлібороба"

Завітайте на концерт "Віншує Осінь працю хлібороба"12 листопада у великому залі КСК "Сучасник" відбудеться тематичний концерт "Віншує Осінь працю хлібороба", присвячений Дню працівників сільського господарства.
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..14  Вперед