завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..13  Вперед
 

ЄС дозволив Україні експорт молока і сиру

ЄС дозволив Україні експорт молока і сируУкраїнські підприємства отримали дозвіл на експорт молока і молочних продуктів в Євросоюз (ЄС).
Детальніше

Експерти закликають впровадити повний облік тепла

Експерти закликають впровадити повний облік теплаРеанімаційний Пакет Реформ закликає уряд впровадити повний облік тепла для громадян.
Детальніше

В Україні і далі скорочується поголів’я худоби та птиці

В Україні і далі скорочується поголів’я худоби та птиціПоголів’я великої рогатої худоби станом на 1 грудня 2015 року скоротилося до 4,07 млн голів, що на 5,3% менше ніж на цю ж дату роком раніше.
Детальніше

У кого які пенсії в Україні (інфографіка)

У кого які пенсії в Україні (інфографіка)Переважна більшість українців має пенсію нижче 2000 грн на місяць і лише вчені, силовики і чорнобильці більше 3000.
Детальніше

Ціни на харчові продукти підстрибнули в 5 разів: інфографіка

Ціни на харчові продукти підстрибнули в 5 разів: інфографікаНайбільше піднялися в ціні овочі, але і м′ясо теж "влітає в копієчку".
За дванадцять місяців в Україні рекордно піднялися в ціні овочі. Найбільше зросли ціни на цибулю і капусту - майже в шість разів. Морква в листопада 2015 року коштує в 4,5 дорожче, ніж у той самий місяць минулого року.
Детальніше

Встановлена соціальна норма в розмірі 1200 кубометрів на весь опалювальний сезон (6 місяців)

Встановлена соціальна норма в розмірі 1200 кубометрів на весь опалювальний сезон (6 місяців)У середу, 28 жовтня Прем’єр-міністр України повідомив про рішення Кабміну, за яким запроваджується механізм зміни застосування соціальної норми споживання газу. Встановлюється соціальна норма в розмірі 1200 кубометрів на весь опалювальний сезон (6 місяців). Це означає, що людина може сама визначати, скільки газу використовувати в рамках соціальної норми щомісяця протягом опалювального сезону.
Детальніше

Міністр юстиції анонсував створення нових онлайн-сервісів

Міністр юстиції анонсував створення нових онлайн-сервісівМіністр юстиції Павло Петренко анонсував запровадження наступного тижня нового онлайн-сервісу – електронного апостилю.
Детальніше

В Закарпатской обл. открыто новое месторождение газа

В Закарпатской обл. открыто новое месторождение газаВ Украине открыто новое месторождение газа с перспективными ресурсами 2,4 млрд куб. м газа
В Великоберезнянском районе Закарпатской обл. по результатам геологоразведочных работ открыто Лютнянское месторождение газа.
Детальніше

Як можна отримати 10 тисяч гривень на утеплення житла

Як можна отримати 10 тисяч гривень на утеплення житлаВ Україні власникам індивідуальних будинків та квартир компенсують не більше 10 тисяч гривень кредиту, виданого на придбання обладнання та матеріалів, що підвищують теплову ефективність житла.
Детальніше

Лише 20 відсотків родин зможуть оплачувати комунальні послуги за новими тарифами

Лише 20 відсотків родин зможуть оплачувати комунальні послуги за новими тарифамиРізке підняття цін на основні енергоносії для населення — ніщо інше, як спроба уряду перекласти борги НАК «Нафтогаз України» на споживачів.
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..13  Вперед