завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..12  Вперед
 

Презентація нової книги - пам’яті «Чорнобиль у долі гуляйпільців»

Презентація нової книги - пам’яті «Чорнобиль у долі гуляйпільців»12 грудня 2016 р. в читальному залі Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім. В.Діденка відбулась презентація нової книги - пам’яті «Чорнобиль у долі гуляйпільців», організована Гуляйпільським районним осередком ВГОІ «Союз Чорнобиль України».
Авторами книги стали відомий краєзнавець Гуляйпільщини І.Кушніренко та голова Гуляйпільської організації ліквідаторів та інвалідів «Чорнобиль» Б.Горпинич.
В книзі іде розповідь про наших славних земляків, яким довелося брати участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
Детальніше

Презентація книги "Попутчики" автоволонтера з міста Дніпро Анни Терянік

Презентація книги "Попутчики" автоволонтера з міста Дніпро Анни ТерянікВихід в світ нової книги та поява її в бібліотеці це завжди подія. Цій події і був приурочений захід, який пройшов 24 листопада в читальному залі Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім. В.Діденка - презентація книги "Попутчики" автоволонтера з міста Дніпро Анни Терянік.
Книга присвячена
Детальніше

Віртуальний екскурс "Як все починалось: коротка історія Євромайдану та революції Гідності"

Віртуальний екскурс "Як все починалось: коротка історія Євромайдану та революції Гідності"21 листопада, в Україні втретє відзначають День Гідності та Свободи.
"Як все починалось: коротка історія Євромайдану та революції Гідності" - так називається віртуальний екскурс, організований до цього дня, для користувачів Інтернет центру Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім.В.Діденка.
В
Детальніше

Засідання круглого столу «Захисник України: від покоління до покоління»

Засідання круглого столу «Захисник України: від покоління до покоління»12 листопада 2016 року, в рамках ІХ обласного фестивалю народного мистецтва «Вольниця», в читальному залі Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім. В. Діденка відбулось засідання круглого столу «Захисник України: від покоління до покоління», на якому були присутні представники влади Гуляйпільського
Детальніше

Перегляд мультимедійної презентації "Сучасний погляд на почуття толерантності"

Перегляд мультимедійної презентації "Сучасний погляд на почуття толерантності"Толерантність - повага, сприйняття та розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, форм самовираження та самовиявлення людської особистості. Формуванню толерантності сприяють знання, відкритість, спілкування та свобода думки, совісті й переконань.Толерантність - це єдність у різноманітті.
Понад
Детальніше

Гуляйпільська центральна районна бібліотека презентувала книжкові виставки

Гуляйпільська центральна районна бібліотека презентувала книжкові виставки12 листопада в Гуляйполі пройшов традиційний Обласний фестиваль народного мистецтва "Вольниця", присвячений 128-й річниці від дня народження Нестора Махна.
Гуляйпільська центральна районна бібліотека ім. В.Діденка презентувала для учасників фестивалю та гостей свята книжкові виставки : виставка-портрет
Детальніше

Організовано і проведено віртуальний екскурс "Шляхами махновських тачанок"

Організовано і проведено віртуальний екскурс "Шляхами махновських тачанок"7 листопада в Інтернет центрі Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім.В.Діденка, з нагоди 128-ї річниці від дня народження одного з найвидатніших анархістів світу, керівника українського повстанського селянського руху, нашого земляка Нестора Івановича Махна організовано і проведено віртуальний
Детальніше

Нова книга нашого земляка краєзнавця Івана Кириловича Кушніренка «Слід українців у історії Казахстану»

Нова книга нашого земляка краєзнавця Івана Кириловича Кушніренка «Слід українців у історії Казахстану»Нещодавно побачила світ нова книга нашого земляка краєзнавця Івана Кириловича Кушніренка «Слід українців у історії Казахстану».
Дана праця – це дослідження маловідомих сторінок життя і діяльності відомого українського поета Тараса Григоровича Шевченка, який не був професійним педагогом, проте
Детальніше

Організовано і проведено відеоперегляд «1225 днів і ночей бойових дій на території України»

Організовано і проведено відеоперегляд «1225 днів і ночей бойових дій на території України»В Інтернет центрі Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім.В.Діденка , з метою відзначення 73-ї річниці визволення України в Другій світовій війні, організовано і проведено відеоперегляд «1225 днів і ночей бойових дій на території України».
Детальніше

Фонд відділу обслуговування (абонементу) центральної районної бібліотеки поповнився книгами

Фонд відділу обслуговування (абонементу) центральної районної бібліотеки поповнився книгамиФонд відділу обслуговування (абонементу) центральної районної бібліотеки ім. В. Діденка поповнився книгами, подарованими нашими читачами: І.К.Кушніренком, К.П. Семенютою, А.П.Гурою, Л.Г.Гаврильченко, Л.М.Тур, Н.М.Рулою, А.Г.Захарченко, Л.В.Шаровською, Л.В.Третяковою, В.Г.Савенко, З.С.Ільченко, переселенцями
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..12  Вперед