завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..16  Вперед
 

SpaceX вперше здійснила успішну посадку першого ступеня Falcon 9 (відео)

SpaceX вперше здійснила успішну посадку першого ступеня Falcon 9 (відео)У розрахунковий час багаторазова 1-й ступінь відділяється від ракети-носія і вперше в історії благополучно повернулася на Землю.
Детальніше

Вчені придумали тканину здатну розтягуватися і стискатися дуже багато разів, без шкоди властивостям

Вчені придумали тканину здатну розтягуватися і стискатися дуже багато разів, без шкоди властивостямГрупа австралійських науковців з Університету Вуллонгонга створила тканину для «розумного одягу», здатного розпізнавати широкий спектр рухів людського тіла.
Детальніше

Стартап зі Швейцарії перетворить смартфон в мікроскоп

Стартап зі Швейцарії перетворить смартфон в мікроскопРозробка швейцарського стартапу Scrona, що отримала назву μPeek, дозволить перетворити смартфон в кишеньковий мікроскоп. Проект представлений на краудфандінговой майданчику Kickstarter.
Детальніше

Переносной ветровой генератор Trinity

Переносной ветровой генератор Trinity Компания из США из Миннесоты, которая известна более как Janulus, создала уникальный переносной ветровой генератор. А именно, при конкретных погодных условиях, Trinity, а именно так называется концепт, вы сможете совершенно легко получить необходимую энергию.
Детальніше

Винайдено пристрій, який дозволить економити газ

Винайдено пристрій, який дозволить економити газІзраїльська компанія HomeBioGas винайшла установку для виробництва біопалива з харчових відходів. Установка працює без електрики, дозволяє заощадити газ для приготування їжі, а також вирішує проблему накопичення відходів.
Детальніше

В США создали инновационный корабль-бункер

В США создали инновационный корабль-бункерАмериканские военные преступили к испытаниям новейшего эсминца DDG-1000 “Зумвалт”, отправившийся к Атлантическому океану.
Детальніше

Чилійські винахідники створили унікальне плавальне крісло на сонячних батареях. (відео)

Чилійські винахідники створили унікальне плавальне крісло на сонячних батареях. (відео)
Мініатюрний човен розрахований на двох пасажирів і приводиться у рух маленьким електродвигуном, акумулятор якого частково заряджається від сонячних батарей вмонтованих у пальмові листки. Також Chilie Island має спеціальний захист від сонця, який можна при необхідності висунути з-під даху.
Детальніше

47 років тому біля комп′ютерів розплодилися миші

47 років тому біля комп′ютерів розплодилися мишіДев′ятого грудня 1968 по праву можна вважати Днем народження комп′ютерної миші.
Детальніше

Поблизу Свонсі-бей в Уельсі незабаром розпочнеться будівництво енергозберігаючої лагуни.

Поблизу Свонсі-бей в Уельсі незабаром розпочнеться будівництво енергозберігаючої лагуни.
Поблизу Свонсі-бей в Уельсі незабаром розпочнеться будівництво енергозберігаючої лагуни. Йдеться про хвилеріз завдовжки 9 з половиною кілометрів з 16-ма подвійними турбінами. Вартість будівництва – приблизно півтора мільярда євро.
Детальніше

Сьогодні почався найбільший зорепад 2015 року

Сьогодні почався найбільший зорепад 2015 рокуСьогодні, 7 грудня, жителі планети зможуть стати свідками унікального видовища. Зорепад Гемініди, який є одним з найпотужніших метеоритних потоків, почнеться цієї ночі і триватиме аж до 17 грудня.
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..16  Вперед