завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..17  Вперед
 

3D-ручка малює в повітрі (відео)

3D-ручка малює в повітрі (відео)3D друк стане доступний кожному завдяки ручці, за допомогою якої створюють тривимірні об′єкти прямо в повітрі. 3Doodler - так називається ручка, за допомогою якої можна малювати об′ємні фігури. Аналогів такого інструменту поки не існує.
Детальніше

Естонці розробили бойового робота (відео)

Естонці розробили бойового робота (відео)Особливий інтерес представляє той факт, що між гусеницями у нього практично нічого немає (на відео це добре видно), що дозволяє поставити туди будь бойовий модуль або його можна використовувати, як транспортер переднього краю, наприклад, для вивезення поранених.
Детальніше

Вчені записали Біблію на “вічний” диск (відео)

Вчені записали Біблію на “вічний” диск (відео)Дослідники з Саутгемптонського університету за допомогою методу п’ятивимірного запису записали на кварцові пластини кілька текстів. Про результати роботи вчених повідомляється на сайті університету
Детальніше

У Мережі з′явилося рідкісне відео презентації Стівом Джобсом комп′ютера NeXT

У Мережі з′явилося рідкісне відео презентації Стівом Джобсом комп′ютера NeXTApple була заснована Стівом Джобсом в 1976 році, але в 1985 році він покинув своє дітище, створивши нову компанію NeXT. Всього за кілька років його фірма змогла випускати комп′ютери, причому не просто ящики зі стандартних запчастин х86, а власні, не сумісні в архітектурі, машини зі своєю операційною системою і ПО. На відеохостингу YouTube розмістили рідкісне відео, на якому молодий Стів Джобс презентує на конференції в Сан-Франциско продукт його нової компанії - NeXT Computer.
Детальніше

Уличное IP видеонаблюдение

Уличное IP видеонаблюдениеIP видеонаблюдение представляет собой одно из новых, перспективных и быстро развивающихся направлений в системах видеонаблюдении. Такие полностью цифровые системы IP видеонаблюдения используются для созданий систем видеонаблюдения на масштабных, территориально распределенных объектах. Одно из требований к оборудованию, используемому на таких объектах, является применение необслуживаемого оборудования и высокое качество изображения при любых условиях освещения.
Детальніше

Затверджено нову програму з інформатики для основної школи

Затверджено нову програму з інформатики для основної школиМіністерством освіти і науки затверджено програму з інформатики для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів, які вивчали інформатику в 2-4 класах. Програмі також надано гриф МОН. Відповідний наказ підписано першим заступником міністра Інною Совсун.
Детальніше

У NASA показали, як змінилася температура на планеті за 135 років. (відео)

У NASA показали, як змінилася температура на планеті за 135 років. (відео)Експерти американського космічного агентства NASA розробили демонстраційний ролик з даними про те, як за останні 135 років змінилася температура на нашій планеті. "Ця анімація показує довгострокову тенденцію потепління на поверхні Землі, відзначаючи зміни температури з 1880 по 2015 року. Помаранчевим кольором представляють теплі температури, а сині - холодні", - йдеться у підписі до відео, опублікованому на YouTube.
Детальніше

Вчені винайшли туалет, який переробляє відходи на енергію

Вчені винайшли туалет, який переробляє відходи на енергіюБританські вчені розробили унікальний туалет, який здатний переробляти відходи людської життєдіяльності в енергію. Проект розроблявся три роки.
Детальніше

У Непалі створили сонячні батареї з людського волосся

У Непалі створили сонячні батареї з людського волоссяВісімнадцятирічний житель непальського села Мілан Карти розробив недорогі сонячні панелі з людського волосся. Як зазначає винахідник, волосся може замінити кремній - занадто дорогий компонент, використовуваний у виробництві традиційних фотоелектричних панелей.
Детальніше

Японські вчені винайшли голограму, до якої можна доторкнутися (відео)

Японські вчені винайшли голограму, до якої можна доторкнутися (відео)Японські дослідники винайшли голограму, яка здатна реагувати на дотики.
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..17  Вперед