завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..25  Вперед
 

Визначено категорії громадян, які отримають грошову компенсацію за проїзд

Визначено категорії громадян, які отримають грошову компенсацію за проїздУрядом визначено пільгові категорії громадян, які матимуть право отримати грошову компенсацію за проїзд у громадському транспорті.
Як повідомили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, серед окремих категорій громадян, які матимуть право на компенсаційні виплати за
Детальніше

Підсумки Тижнів безпечного Інтернету у 2018 році

Підсумки Тижнів безпечного Інтернету у 2018 роціВідповідно до листа комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради від 13.01.2018 № 029 «Про проведення обласних заходів до Всесвітнього Дня Безпечного Інтернету», наказу відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської районної державної
Детальніше

Колегіантка - лауреат обласного етапу Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва "Заговори, щоб я тебе побачив"

Колегіантка - лауреат обласного етапу Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва "Заговори, щоб я тебе побачив"21 лютого 2108 року на базі Запорізької суспільно-гуманітарної гімназії №27 відбувся обласний етап Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва "Заговори, щоб я тебе побачив". Його учасником стала учениця 10-А класу колегіуму Канцибка Єва (керівник Іщенко Т.П.).
Єва презентувала виступ
Детальніше

«Живе бібліотека на селі»

«Живе бібліотека на селі»До рубрики «Живе бібліотека на селі»
Свято масляної святкуємо-радість всім даруємо
Масляна-одне із найдавніших слов’янських свят, яким проводжають зиму та зустрічають весну.
Традиційною стравою на Масляну є млинці , як символ тепла , сонця , перемоги весни над зимою.
Таке
Детальніше

Виставка дитячих робіт "Для дому, для сім′ї - власними руками"

Виставка дитячих робіт "Для дому, для сім′ї - власними руками"У рамках предметного тижня трудового начання "Чарівні пальчики- умілі руки", який проходив у колегіумі з 05 по 09 лютого, кожен колегіант, батьки та гості навчального закладу мали змогу отримати велике задоволення від перегляду виставки дитячих робіт "Для дому, для сім′ї - власними руками".
Дівчатка
Детальніше

Семінар для безробітних громадян

Семінар для безробітних громадян
З метою запобігання та профілактики захворювання ВІЛ СНІДу 9 лютого 2018 року в приміщенні Гуляйпільського районного центру зайнятості пройшов семінар для безробітних громадян за участю представників Гуляйпільської районної організації Товариства Червоного Хреста України.
На заході
Детальніше

Чергове засідання ради РМК

Чергове засідання ради РМК30 січня 2018 року о 9.30 у Гуляйпільському колегіумі "Лідер" (каб. 31) відбулося чергове засідання науково-методичної ради РМК, на якій були присутні заступники директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО та керівники ЗДО.
Детальніше

Педагоги обговорили питання поліпшення взаємин між учнями та вчителями

Педагоги обговорили питання поліпшення взаємин між учнями та вчителямиТема чергової педагогічної ради, яка відбулася 31 січня, «Педагогіка співпраці: актуальні питання взаємин між учителями та учнями, шляхи їх спрямування на людиноцентристські позиції».
Продовжується реформування національної системи освіти – упровадження проектів Нової української школи.
Важливим
Детальніше

Cемінар з правової та психологічної підтримки для опікунів та прийомних батьків

Cемінар з правової та психологічної підтримки для опікунів та прийомних батьків26 січня 2018 року на базі Гуляйпільського ЦССМ відбувся семінар з правової та психологічної підтримки для опікунів та прийомних батьків, а також окремо проведений лекторій для дітей, що знаходяться під опікою, які старше 12 років. Організаторами даного заходу є Благодійний фонд «Щаслива дитина».
Детальніше

Тематичний захід «УНР проголошується незалежною вільною суверенною державою українського народу»

Тематичний захід «УНР проголошується незалежною вільною суверенною державою українського народу»
22 січня 2018 року в Гуляйпільському краєзнавчому музеї відбувся тематичний захід «Українська Народна Республіка проголошується незалежною вільною суверенною державою українського народу», присвячений 100-й річниці від дня прийняття IV Універсалу Української Центральної Ради.
В рамках
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..25  Вперед