завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..18  Вперед
 

Святкове богослужіння на Великдень у храмі Святителя Тихона м. Гуляйполе

Святкове богослужіння на Великдень у храмі Святителя Тихона м. ГуляйполеСвяткове богослужіння на Великдень у храмі Святителя Тихона м. Гуляйполе 01.05.2016 р.
Детальніше

Ніколи знову

Ніколи знову8 травня - День пам`яті за всіма загиблими у Другій Світовій війні. Понад 3 млн українців склали голови у боях. Ніколи знову!!!!
Детальніше

Захарченко: мы будем расстреливать представителей ОБСЕ, если они появятся оружием

Захарченко: мы будем расстреливать представителей ОБСЕ, если они появятся оружиемГлаварь "ДНР" Захарченко о возможной полицейской миссии ОБСЕ: Кто будет с оружием, я буду расстреливать.
Если у представителей ОБСЕ "появится желание появиться вооруженными" на оккупированных территориях Донбасса, главарь боевиков "ДНР" Александр Захарченко намерен "расценивать это как интервенцию".

Детальніше

Лівий світ. Запоріжжя не дрімає.

Лівий світ. Запоріжжя не дрімає.Розпеченим залізом випалювати будь-які прояви сепаратизму в Запорізькій області закликав місцеву владу і жителів регіону Президент України. Патріоти з цивільного корпусу "Азов" саме "розпеченим залізом" зірвали форум, організований лідером запорізьких сепаратистів Василя Волги...
Стаття "Свобода
Детальніше

Годі допомагати Донбасу, Сирії, допоможи Росії.

Годі допомагати Донбасу, Сирії, допоможи Росії.У мережі набирає популярності відео, на якому розгніваний водій у грубій формі звернувся до російського президента Володимира Путіна.
Росіянин, присмачивши свій спіч ненормативною лексикою, закликає Путіна звернути увагу на Росію.
Детальніше

Обращение к Путину севастопольских предпринимателей (видео)

Обращение к Путину севастопольских предпринимателей (видео)Союз предпринимателей Севастополя обращается к Путину, накануне предстоящего митинга в Севастополе 15.04.16 г. в 15-00 часов на площади Нахимова.
А как же камни с неба? Интересно, сколько митингов и обращений они проводили когда не было оккупации?
Детальніше

Сергій Файфура - "КОМБАТ"

Сергій Файфура - "КОМБАТ"

Детальніше

Обличчя зрадників з СБУ. (відео)

Обличчя зрадників з СБУ. (відео)В «застінках» СБУ змонтували відеоролик з обличчями зрадників до другої річниці окупації Криму.
Звісно, музичний ряд – це все наше СБУ, та й монтаж також, але ж це не художній фільм, врешті-решт.
Детальніше

Ошукані пікетники затримали організатора ходи проти Яценюка. Київ. (відео)

Ошукані пікетники затримали організатора ходи проти Яценюка. Київ. (відео)У Києві проходив масовий мітинг за відставку Кабміну. 15 березня в 10:00 біля стадіону імені Лобановського зібралася велика група людей з транспарантами на яких розміщено вимога відставки прем′єр-міністра.
Детальніше

У мережі з’явилася нова серія передачі «Таке наше времечко» під назвою «Быкварь. Том 2».

У мережі з’явилася нова серія передачі «Таке наше времечко» під назвою «Быкварь. Том 2».Відеозапис опублікував у своєму блозі шоумен Дмитро Чекалкін. «А ви знаєте, що вибираючи між ДСП, ЛТП, ШВД і ЦПХ, ватники Новоросії все-таки вирішили зупинитися на ДНР і ЛНР. Просто їм звуки сподобалися. Звучить і «завзято» і «моторно», – написав шоумен.
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..18  Вперед