завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..13  Вперед
 

Нові тарифи на електроенергію. Інфографіка

Нові тарифи на електроенергію. ІнфографікаУ Нацкомісії з регулювання ринку електроенергетики вирішила підвищити тарифи з 1 квітня. При цьому буде не тільки збільшена вартість кіловат-години, але і змінено принцип тарифікації.
Детальніше

Национальная комиссия по энергетике отложила вопрос пересмотра тарифов на электроэнергию

Национальная комиссия по энергетике отложила вопрос пересмотра тарифов на электроэнергиюВопрос повышения тарифов на электроэнергию для населения откладывается.
Детальніше

НБУ временно запретил банкам покупать валюту для своих клиентов

НБУ временно запретил банкам покупать валюту для своих клиентовНацбанк Украины запретил украинским финучреждениям покупать иностранную валюту по поручению своих клиентов. Данная норма содержится в постановлении НБУ №?130 от двадцать четвертого февраля.
Детальніше

Гривня до закриття міжбанку впала до нового історичного мінімуму - 16,25 за долар

Гривня до закриття міжбанку впала до нового історичного мінімуму - 16,25 за долар11 листопада, котирування української валюти на міжбанку впали на 50 копійок - до 16,25 грн/дол. від 15,75 грн/дол. на момент відкриття міжбанку.
Детальніше читайте на УНІАН
Детальніше

До Білорусії заборонили ввозити українське пиво

До Білорусії заборонили ввозити українське пивоІмпортери пива не отримали ліцензії на ввезення пива з України в Білорусь. Це обумовлено тим, що українські пивовари не погодили з білоруською стороною ціни, за якими їх продукція може реалізовуватися в Білорусі.
Детальніше

Национальный банк Украины разрешил менять доллары без паспорта.

Национальный банк Украины разрешил менять доллары без паспорта.Национальный банк Украины упростил процедуру покупки банком у физлиц наличной инвалюты.
Детальніше

Курс долара на міжбанку підскочив вже до 10,65 гривень

Курс долара на міжбанку підскочив вже до 10,65 гривеньТорги доларом сьогодні знову відкрилися зростанням - до 10,4500/10,6500.
Також підскочили ціни на євро - до 14,2665/14,5450. Вартість російської валюти зросла до 0,2897/0,2952.
На міжнародному валютному ринку ціни на валютну пару євро-долар знизилися до 1,3651/53 (середа - 1,3734/36),
Детальніше

Эксперты прогнозируют подорожание картофеля до 11-12 гривен за 1 кг

Эксперты прогнозируют подорожание картофеля до 11-12 гривен за 1 кгРозничная цена на картошку уже выросла до 8-9 грн/кг. Наряду с этим его качество оставляет желать лучшего: тридцать процентов, а то и пятьдесят процентов купленного в торговых центрах картофеля выбрасывается в мусор.
Принимая во внимание мощные морозы и истерику на рынке валют, эксперты прогнозируют:
Детальніше

С 1 января 2014 года для населения подешевеет газ

С 1 января 2014 года для населения подешевеет газВ Украине с 1 января запланировано постепенное снижение стоимости на природный газ на протяжении 2014 года.
Детальніше

Янукович ставит перед правительством задачу для потребителей сделать ниже стоимость электроэнергии

Янукович ставит перед правительством задачу для потребителей сделать ниже стоимость электроэнергииЯнукович ставит перед правительством задачу для потребителей сделать ниже стоимость электроэнергии, информирует пресс-служба президента. Выступая на торжественном собрании по случаю Дня энергетика Украины и церемонии запуска «Гидроагрегат № 2» Днестровской ГАЭС
Детальніше
 
Назад  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..13  Вперед